Melbet Live Casino Rishikoni - Software

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Software

Në Melbet Casino, lojtarët mund të luajnë lojëra si ruletë, poker dhe baccarat në kohë reale me tregtarë të vërtetë. Falë teknologjisë së transmetimit të drejtpërdrejtë të videos, lojtarët mund të shohin të gjithë aksionin duke u shfaqur para tyre, ashtu si ishin në një kazino me bazë tokësore.

Lojë pragmatike është një ofrues i njohur softuerësh që përdor Melbet Casino. Kompania është e specializuar në lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe duhet të pranojmë se cilësia dhe vëmendja ndaj detajeve në lojë janë të jashtëzakonshme. Falë përkushtimit të Pragmatic Play, lojtarët do të kenë një ndjenjë jashtëzakonisht realiste të të qenit në një kazino të jetës reale. Kompania ofron një bollëk lojërash kazino live në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë gjithmonë diçka që u pëlqen.

Lojëra ekstreme të drejtpërdrejta është një ofrues i njohur softuerësh që u themelua në vitin 2013. Sot, ai është një nga ofruesit kryesorë të softuerit për lojërat e kazinosë. Në fillim, ata kishin vetëm tre lojëra kazino live; Live Baccarat, Live Blackjack dhe Live Roulette, por pasi u ble nga Pragmatic Play, ata shtuan më shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në portofolin e tyre.

Net Entertainment është ndoshta një nga ofruesit më të njohur të softuerit që furnizon sisteme lojërash të shpërndara dixhitale për disa prej operatorëve më të mirë të kazinove në internet në botë. Lojërat e tyre live janë të nivelit të lartë me audio transparente, e cila u lejon lojtarëve të ndihen sa më afër që të jetë e mundur për të qenë në një kazino të jetës reale.

Lojëra evolucionare është padyshim një nga ofruesit kryesorë të softuerit në botë në industrinë e kazinove online. Çdo adhurues i lojërave të kazinosë live ka dëgjuar me siguri për lojën Evolution. Disa kazino online përdorin kompaninë sepse ajo ofron disa nga produktet më të mira të lojrave. Lojërat drejtpërdrejt janë aq realiste sa lojtarët mund të ndihen sikur po luajnë në një kazino të vërtetë në tokë në çdo kohë. Ato ofrojnë një gamë të gjerë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë, si Dream Catcher, Deal or No Deal dhe Lightning Roulette, vetëm për të përmendur disa.

Ezugi është një ofrues i mirënjohur softuerësh që mundëson një përvojë lojrash me cilësi të lartë. Që nga momenti kur kompania u lançua, ajo ishte një sukses i madh. Ezugi ofron baste të ndryshme që i bëjnë lojërat e tyre live të dallohen në turmë.

Playtech u themelua në vitin 1999, që do të thotë se ofruesi i softuerit ka një përvojë të pasur në botën e lojërave online. Disa nga kazinotë më të njohura në internet përdorin softuer nga Playtech, dhe Melbet Casino është gjithashtu një prej tyre.

Microgaming ishte kompania e parë që konsiderohet përgjegjëse për softuerin e parë të kazinosë në internet në botë, i cili daton në vitin 1994. Lojërat e tyre janë inovative dhe me cilësi të lartë dhe kompania bën hapin më të madh për t'u ofruar lojtarëve një përvojë të jashtëzakonshme. Microgaming i çoi kazinotë drejtpërdrejt në nivelin tjetër me siguri.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal Kombat
NBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
MicrogamingNetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan