Kazinotë më të mira live me Bank transfer

Ju mund të keni dëgjuar shumë për kazinotë live tashmë për shkak të komoditetit dhe aksesit të tyre, por mund të pyesni se sa të lehta mund të jenë depozitat dhe tërheqjet tuaja. Për fat të mirë, transferta e vjetër e mirë bankare (e njohur si transferta bankare) është një nga metodat më të njohura të pagesës për kazinotë e drejtpërdrejta, kështu që ju mund të gjeni lehtësisht kazinotë me transfertë bankare.

Nëse nuk jeni ende të sigurt se ku të filloni, do të gjeni kazinotë më të mira të transfertave bankare pikërisht nga krahasimi ynë në këtë faqe. Më poshtë, do të diskutojmë gjithashtu gjithçka që duhet të dini rreth kazinove të drejtpërdrejta të transfertave bankare, duke përfshirë mënyrën e gjetjes së kazinove më të mira që pranojnë pagesa me transferta bankare.

Kazinotë më të mira live me Bank transfer
Mënyra e pagesës së transfertës bankare në kazinotë e drejtpërdrejta

Mënyra e pagesës së transfertës bankare në kazinotë e drejtpërdrejta

Transferta bankare është një mënyrë pagese që nuk ka nevojë as për prezantim: ne të gjithë dërgojmë transferta bankare pothuajse çdo javë. Natyrisht, nuk është e vështirë të gjesh një kazino me transferta bankare, pasi pothuajse të gjitha kazinotë me reputacion të drejtpërdrejtë po përdorin transferta bankare për të lehtësuar depozitat dhe tërheqjet e tyre.

Një nga arsyet kryesore që mund të preferoni transaksionet e transfertave bankare është niveli i lartë i sigurisë. Transaksionet e transfertave bankare janë shumë të koduara, duke siguruar që informacioni juaj financiar të mbetet konfidencial. Dhe madje edhe përtej kësaj, transfertat bankare pranohen në kazinotë live në mbarë botën, kështu që ju mund të provoni kazinotë më të mira të transfertave bankare në nivel global.

Kur përdorni transfertën bankare si një mënyra e pagesës së kazinosë, do t'ju duhet të jepni informacionin e llogarisë tuaj bankare në kazinon e drejtpërdrejtë, ose në disa raste, mund të hidheni menjëherë në bankingun online për të verifikuar transaksionin. Pasi kazinoja të verifikojë informacionin e llogarisë tuaj, mund të filloni të bëni depozita dhe tërheqje lehtësisht në të gjitha kazinotë më të mira të transfertave bankare.

Me pak fjalë, transfertat bankare janë një nga opsionet më të sigurta, më të besueshme dhe më natyrale të metodës së pagesës për çdo lojtar të kazinosë live.

Mënyra e pagesës së transfertës bankare në kazinotë e drejtpërdrejta
Kazinotë kryesore të drejtpërdrejta që pranojnë transferta bankare

Kazinotë kryesore të drejtpërdrejta që pranojnë transferta bankare

Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e kazinove më të mira të drejtpërdrejta që pranojnë pagesa me transferta bankare, duhet të merrni parasysh disa faktorë. Në Live CasinoRank, ne kemi bërë kërkimin për ju dhe kemi përpiluar një listë të kazinove kryesore të drejtpërdrejta që pranojnë pagesa me transferta bankare, por këtu është një përmbledhje më e detajuar e disa prej faktorëve kryesorë që kërkojmë gjithmonë nga çdo kazino live:

 • Siguria dhe reputacioni - Duhet të kuptohet që kazinotë më të mira të transfertave bankare live duhet të kenë një reputacion të shkëlqyeshëm në komunitetin e lojërave të fatit dhe ato duhet të kenë një licencë legjitime të lojërave të fatit (ose edhe çertifikime shtesë). Kjo është diçka që ne i kushtojmë vëmendje të madhe kur shqyrtojmë kazinotë e transfertave bankare.
 • Portofoli i lojërave të kazinosë live - Pasi të verifikohet reputacioni, ne vazhdojmë të kontrollojmë e gjithë përzgjedhja e lojërave të kazinosë live në dispozicion në kazino. Faqet kryesore të kazinosë live zakonisht bashkëpunojnë me disa nga ofruesit e njohur të softuerëve si Evolution Gaming dhe Pragmatic Play. Në mënyrë ideale, këto duhet të jenë të pranishme.
 • Oferta bonus dhe promovime - Ne të gjithë gëzojmë një dhuratë të rastësishme dhe kjo është pikërisht ajo që kanë të bëjnë me ofertat e bonusit të kazinosë live. Kur filloni transfertën tuaj të parë bankare të kazinosë, mund të merrni disa bonuse depozitash ose dhurata mirëseardhjeje. Kazinotë më të mira të transfertave bankare organizojnë promovime dhe fushata të rregullta për t'ju argëtuar.
 • Koha e përpunimit të pagesave dhe kufijtë e pagesës - Kazinotë kryesore të drejtpërdrejta përpunojnë pagesat mjaft shpejt, kështu që nuk do t'ju duhet të prisni shumë për transfertën tuaj bankare: 24 deri në 48 orë është afati i artë në kazinotë drejtpërdrejt. Përtej kësaj, kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve kanë gjithashtu rëndësi, dhe këtu shkëlqejnë kazinotë kryesore me kufijtë e tyre më të lartë dhe fleksibël të pagesave.
 • Mbështetja e klientit - Mbështetja e jashtëzakonshme e klientit duhet të jetë e dhënë në çdo kazino të drejtpërdrejtë. Kazinotë më të mira të transfertave bankare ofrojnë ndihmë 24/7, zakonisht nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë ose një formulari të thjeshtë kontakti (megjithëse biseda live preferohet).
Kazinotë kryesore të drejtpërdrejta që pranojnë transferta bankare
Si të depozitoni me transfertë bankare në kazino të drejtpërdrejta

Si të depozitoni me transfertë bankare në kazino të drejtpërdrejta

Bërja e një depozite të drejtpërdrejtë në kazino me llogari bankare është një proces i drejtpërdrejtë. Në fakt, ne ndihemi të sigurt duke thënë se nëse e keni përdorur llogarinë tuaj bankare për shërbime të tjera në internet, jeni më se gati për t'u marrë me një depozitë me transfertë bankare në kazino.

Këtu janë hapat kryesorë që do të hasni kur filloni depozitën tuaj të parë përmes një transferte bankare:

 1. Gjeni një kazino të përshtatshme live. Përdorni Lista e krahasimit të kazinove këtu në Live CasinoRank për të gjetur kazinotë më të mira live që pranojnë depozita me transferta bankare dhe regjistrohuni për një llogari kazino duke plotësuar formularin e regjistrimit.
 2. Hapni seksionin e arkëtarit. Pas regjistrimit, drejtohuni në seksionin e portofolit/arkëtarit të llogarisë suaj të kazinosë, ku mund të zgjidhni një transfertë bankare si metodë depozitimi.
 3. Shkruani shumën. Futni shumën e dëshiruar, sipas kufirit të depozitave të transfertave bankare të kazinosë në internet live të caktuar nga kazinoja.
 4. Ndiqni udhëzimet për të përfunduar transaksionin. Ndiqni udhëzimet në ekran për të përfunduar transaksionin në bankën tuaj (që mund të përfshijë hyrjen në llogarinë tuaj bankare në internet). Kini parasysh se transfertat bankare mund të kërkojnë më shumë kohë për t'u përpunuar në krahasim me mënyrat e tjera të pagesës.
Si të depozitoni me transfertë bankare në kazino të drejtpërdrejta
Si të tërhiqni para me transfertë bankare në kazino të drejtpërdrejta

Si të tërhiqni para me transfertë bankare në kazino të drejtpërdrejta

Tërheqja e parave nga llogaria juaj e kazinosë live duke përdorur transferta bankare është ndoshta një nga opsionet më të lehta dhe më të përshtatshme, pasi në të vërtetë nuk kërkon ndonjë përpjekje nga ana juaj. Thjesht ndiqni këto hapa në kazinonë live të zgjedhur për të përfunduar me sukses tërheqjen e parë bankare:

 1. Filloni tërheqjen tuaj. Hyni në llogarinë tuaj dhe lundroni në seksionin e arkëtarit për të filluar tërheqjen.
 2. Futni shumën e dëshiruar. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni, por vini re gjithashtu kufijtë minimalë të tërheqjes së kazinosë (çdo kazino mund të ketë kufij të ndryshëm).
 3. Zgjidhni tërheqjen e transfertës bankare. Zgjidhni transfertën bankare si opsionin tuaj të tërheqjes. Sidoqoftë, mund ta keni zgjedhur tashmë si parazgjedhje, nëse e keni bërë depozitën tuaj edhe përmes llogarisë bankare. Kazinotë priren të përpunojnë pagesat drejtpërdrejt në të njëjtën mënyrë pagese të përdorur më parë.
 4. Prisni që kazino të verifikojë dhe të përpunojë pagesën. Kur dëshironi të tërhiqni fondet me transfertë bankare, me shumë mundësi do t'ju duhet të prisni disa ditë që transferimi të përfundojë. Koha e përpunimit të tërheqjes në kazinotë e drejtpërdrejta mund të variojë nga disa orë në disa ditë.
Si të tërhiqni para me transfertë bankare në kazino të drejtpërdrejta
Bonuset dhe promovimet e kazinosë për transferta bankare

Bonuset dhe promovimet e kazinosë për transferta bankare

Shumë kazino live ofrojnë bonuset dhe promovimet e kazinosë për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur ata ekzistues, kështu që pavarësisht nëse sapo jeni regjistruar ose keni luajtur në kazino live për një kohë të gjatë, ka një shans të mirë për të korrur disa bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë.

Kur përdorni transfertë bankare për depozita në kazino live, nuk do të përjashtoheni nga asnjë bonus dhe promovim. Disa nga bonuset më të mira të kazinosë së transfertave bankare janë përshkruar pikërisht më poshtë, dhe ju mund të gjeni ofertat aktuale të bonuseve të kazinosë live nga tabela jonë e krahasimit më lart.

Bonuset e mirëseardhjes

Transferta juaj e parë bankare e drejtpërdrejtë e kazinosë mund të vijë me një përfitim shtesë të një pakete mirëseardhjeje. Disa nga bonuset më të mira të kazinosë janë dhurata të mirëseardhura që shpërblehen për depozituesit për herë të parë, dhe transfertat bankare janë të zbatueshme për këto.

Kazinotë e drejtpërdrejta mund t'i trajtojnë kumarxhinjtë për herë të parë me mijëra para të gatshme bonus. Në shumicën e rasteve, bonuset e mirëseardhjes janë më të mëdhatë nga të gjitha bonuset e kazinosë live.

Bonuset e depozitave

Ndërsa bonusi i mirëseardhjes i kazinosë live është menduar vetëm për lojtarët për herë të parë, bonuse të rregullta të depozitave jepen pothuajse çdo javë ose herë pas here për të gjithë lojtarët që bëjnë një depozitë kualifikuese.

Bonuset e depozitave mund të variojnë nga 50% në 200% dhe ofrojnë qindra dollarë në para bonus. Kazinotë kryesore live kanë tendencë të ofrojnë bonuse depozitash pas intervaleve të rregullta.

Bonuset e kthimit të parave

Kazinotë e drejtpërdrejta dhe kthimi i parave shkojnë dorë për dore. Shumë faqe kryesore të kazinosë live ofrojnë kthim parash për lojtarët VIP që kanë vendosur një sasi të caktuar bastesh në lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë.

shpesh, kthimi i parave të drejtpërdrejta në kazino qëndron rreth 5 deri në 10 përqind dhe siç thotë emri, do t'ju kthehen disa para nga humbjet tuaja.

Bonuset dhe promovimet e kazinosë për transferta bankare
Alternativat e transfertave bankare

Alternativat e transfertave bankare

Për shumicën e kumarxhinjve, një transfertë bankare është një mundësi e shkëlqyer pagese, por është gjithmonë mirë të kesh alternativa. Përveç bankingut në kazino online, ka shumë alternativa të disponueshme në shumicën e kazinove të drejtpërdrejta, duke përfshirë metodat e mëposhtme të pagesës:

 • Kartat e debitit/kreditit - Ka një shans të mirë që ka shumë të ngjarë të ofrojë edhe kazinoja e transfertave bankare debiti dhe pagesat me kartë krediti pasi këto shkojnë dorë për dore. Kazinotë e drejtpërdrejta pranojnë karta bankare VISA dhe Mastercard.
 • Kuletat elektronike - Nëse dëshironi të hiqni lojërat e fatit jashtë bankës, llogaritë e portofolit elektronik mund të jenë një alternativë e mirë. Disa nga ato më të njohurat në kazinotë live janë Skrill, Neteller, dhe ecoPayz, ndër të tjera.
 • Kriptovaluta - Pagesat kripto janë ende mjaft të reja në kazinotë e drejtpërdrejta, por ka gjithnjë e më shumë kazino të reja të drejtpërdrejta që pranojnë transaksione me kriptomonedha. Zakonisht, kazinotë pranojnë Bitcoin, Ethereum, dhe Litecoin.

Duhet të theksohet se jo të gjitha kazinotë e drejtpërdrejta pranojnë të gjitha opsionet e mësipërme të pagesës dhe disa mund të rezervojnë zgjedhjen e tyre vetëm për të bashkëpunuar me banka miqësore me lojërat e fatit. Gjithmonë duhet të hulumtoni pak më tej kazinonë live për të parë nëse ka ndonjë alternativë të disponueshme për transferim bankar.

Alternativat e transfertave bankare
Historia e transfertave bankare dhe prania në treg

Historia e transfertave bankare dhe prania në treg

A keni menduar ndonjëherë se si është historia e transfertave bankare dhe nga e kanë origjinën transfertat e parave? Të gjithë jemi mësuar të bëjmë transferta bankare, saqë me shumë mundësi harrojmë historinë e pasur të transfertave bankare.

Transfertat bankare në thelb filluan në vitet 1870 falë Western Union që përdorte zyrat telegrafike. Në atë kohë, njerëzit duhej të shkonin në zyrë, ku operatori i telegrafit dërgonte para në zyrën tjetër (përmes kodeve dhe të tilla për siguri). Western Union është edhe sot një nga prodhuesit më të mëdhenj të tregut kur bëhet fjalë për transfertat bankare.

Tani, transfertat bankare ndërkombëtare lehtësohen nëpërmjet sistemit SWIFT i cili u themelua në vitin 1974, por parimi bazë mbetet i njëjtë siç ishte në ditët e para: disa kode përdoren për të drejtuar paratë në "zyrën" e saktë (aka banka ).

Duke qenë se ne të gjithë kemi një llogari bankare dhe bëjmë transferta bankare rregullisht, nuk është çudi që transfertat e parave janë ende metoda kryesore e pagesës në botë.

Historia e transfertave bankare dhe prania në treg
Kufijtë e pagesës së transfertave bankare në kazinotë e drejtpërdrejta

Kufijtë e pagesës së transfertave bankare në kazinotë e drejtpërdrejta

Pavarësisht se cilën kazino të drejtpërdrejtë zgjidhni, ka gjithmonë kufij të caktuar të shumës së transfertave bankare për shkak të disa faktorëve që kanë të bëjnë me anën e biznesit të gjërave.

Para se të filloni lojërat e fatit, duhet patjetër të zbuloni kufirin e transfertave bankare si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet (dhe kufijtë minimalë dhe maksimalë). Kufijtë e transfertave janë gjithmonë të shkruara në termat dhe kushtet e kazinosë, të cilat mund t'i lexoni lehtësisht përpara se të regjistroheni, ose nëse keni ndonjë dyshim, ekziston gjithmonë mbështetja e klientit.

Në përgjithësi, kufijtë më të zakonshëm të transfertave bankare qëndrojnë rreth 20 deri në 2000 dollarë për depozita, ndërsa disa kazino të drejtpërdrejta mund të lejojnë tërheqje të pakufizuara (ose të kufizojnë tërheqjet rreth një sasie të caktuar në javë ose muaj).

Vini re se nëse përpiqeni të tërhiqni më shumë se sa lejohet me kufirin e transfertës bankare, mund t'ju duhet të paguani disa tarifa shtesë.

Kufijtë e pagesës së transfertave bankare në kazinotë e drejtpërdrejta
Transfertë bankare dhe lojëra të fatit të përgjegjshëm

Transfertë bankare dhe lojëra të fatit të përgjegjshëm

Kumari i përgjegjshëm është thelbësor në industrinë e lojërave të fatit në internet dhe si ofruesit e metodës së pagesës së transfertave bankare ashtu edhe kazinotë e drejtpërdrejta kanë një politika e përgjegjshme e lojërave të fatit për ta promovuar atë.

Si pjesë e sjelljes së përgjegjshme të lojërave të fatit, kazinotë e drejtpërdrejta lejojnë gjithmonë vetëpërjashtimin, si dhe aplikimin e kufijve të caktuar të depozitave, kufijve të humbjeve ose veçorive të skadimit në llogarinë tuaj të lojërave të fatit. E gjithë kjo është krijuar në mënyrë që të mos përfundoni me çështje monetare për shkak të zakonit tuaj të lojërave të fatit.

Edhe bankat miqësore për lojërat e fatit mund të imponojnë disa politika të përgjegjshme të lojërave të fatit, duke siguruar që lojtarët të mund të luajnë kumar pa shqetësime. Kjo është arsyeja pse ju gjithmonë duhet të verifikoni identitetin tuaj kur bashkoheni në kazino dhe madje mund t'ju duhet të kaloni disa kontrolle të tjera për të garantuar sigurinë tuaj.

Transfertë bankare dhe lojëra të fatit të përgjegjshëm
Avantazhet dhe disavantazhet e përdorimit të transfertës bankare në kazinotë e drejtpërdrejta

Avantazhet dhe disavantazhet e përdorimit të transfertës bankare në kazinotë e drejtpërdrejta

Sado e mrekullueshme që mund të tingëllojë një transferim bankar i drejtpërdrejtë i kazinosë, çdo mënyrë pagese është e përshtatur për nevoja specifike dhe ka një shans të mirë që disa lojtarë të fatit të mos gëzojnë transferta bankare (ndërsa është e përkryer për të tjerët).

Këtu keni një përmbledhje të shpejtë të disa prej avantazheve dhe disavantazheve kryesore të një transferte bankare për t'u marrë parasysh.

Avantazhet e transfertave bankare

 • Sigurt - Transferta direkte bankare është mënyra më e sigurt e pagesës së kazinosë, për shkak të masave ekstreme të sigurisë të zbatuara nga bankat.
 • I përshtatshëm - Meqenëse tashmë keni një llogari bankare, nuk keni nevojë të hapni ndonjë llogari të re ose të regjistroheni për shërbime të reja pagese.
 • Kufijtë fleksibël - Kuletat elektronike mund të kenë kufij të ulët tërheqjeje, por shumë kazino të drejtpërdrejta lejojnë transferta të mëdha në llogarinë tuaj bankare (çmimet e çmimeve paguhen gjithashtu në llogarinë tuaj bankare).

Disavantazhet e transfertave bankare

 • Tarifat e mundshme bankare - Edhe pse një përjashtim, ka një shans që ju mund të pësoni disa tarifa bankare kur bëni transaksione në kazino.
 • Pagesat e ngadalta - Nëse jeni duke kërkuar për depozita dhe tërheqje të shpejta të kazinosë, transfertat e parave mund të mos jenë zgjidhja ideale pasi ato janë të njohura për të qenë të ngadalta.
 • Asnjë anonimitet - Kriptovalutat lejojnë anonimitetin e plotë me pagesat, por nëse keni të bëni me një transfertë bankare, zakoni juaj i lojërave të fatit është i njohur për bankën.
Avantazhet dhe disavantazhet e përdorimit të transfertës bankare në kazinotë e drejtpërdrejta
Transferta bankare dhe privatësia e lojtarit

Transferta bankare dhe privatësia e lojtarit

Ju mund të shqetësoheni për privatësinë tuaj kur luani në kazino të drejtpërdrejta dhe ka çdo të drejtë për të. Për fat të mirë, transfertat bankare sigurojnë privatësinë tuaj duke përdorur teknologjinë e sigurt të enkriptimit për çdo transaksion.

Në fakt, transfertat bankare mund të jenë disa nga opsionet më të sigurta dhe private atje. Bankat nuk i ndajnë informacionet tuaja personale dhe financiare me palët e treta, duke e bërë atë një mundësi pagese të sigurt për t'u përdorur në kazinotë e drejtpërdrejta.

Detyra juaj e vetme është të regjistroheni në kazinotë live të ligjshme me reputacion dhe të licencuar, ku privatësia është gjithashtu një nga prioritetet kryesore të vetë faqes së kazinosë.

Transferta bankare dhe privatësia e lojtarit
Transferta bankare dhe konvertimi i monedhës

Transferta bankare dhe konvertimi i monedhës

Nëse jeni duke përdorur një transfertë bankare për të depozituar fonde në llogarinë tuaj të kazinosë live në një monedhë tjetër, mund të jetë i nevojshëm një konvertim i monedhës. Zakonisht, kjo ndodh automatikisht pasi bankat kanë shërbime të integruara të konvertimit të monedhës, kështu që ju mund të depozitoni fonde në monedhën tuaj të preferuar.

Megjithatë, ka një paralajmërim për t'u marrë parasysh: tarifat e konvertimit të monedhës. Pavarësisht nga banka dhe kazino live, mund t'ju duhet të paguani disa tarifa për konvertimin e monedhës në varësi të çmimit të vendosur nga banka juaj. Nëse jeni duke menduar për duke përdorur monedha të ndryshme, fillimisht sigurohuni që i njihni informacionet e çmimeve të bankës suaj përpara se të bëni depozita dhe tërheqje të drejtpërdrejta në kazino.

Transferta bankare dhe konvertimi i monedhës
konkluzioni

konkluzioni

Jo shumë metoda të pagesave të drejtpërdrejta të kazinosë mburren me një siguri, besueshmëri dhe komoditet të tillë siç bëjnë transfertat bankare. Shumë kazino të drejtpërdrejta në mbarë botën pranojnë transferta bankare dhe ne të gjithë kemi akses në bankingun online. Nuk është çudi se si transfertat bankare janë bërë një nga metodat më të njohura të pagesave në mesin e kumarxhinjve të kazinove të drejtpërdrejta.

Ndiqni udhëzimet e përshkruara në këtë udhëzues për të gjetur kazinotë më të mira të drejtpërdrejta me pagesa me transferta bankare dhe filloni të shijoni udhëtimin tuaj të drejtpërdrejtë të kazinosë sot.

konkluzioni

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

A janë të sigurta transfertat bankare për t'u përdorur në kazino të drejtpërdrejta?

Po, transfertat bankare janë opsione plotësisht të sigurta pagese në kazinotë e drejtpërdrejta. Të gjitha bankat kryesore përdorin teknologji të nivelit të lartë të kriptimit për të mbrojtur informacionin tuaj. Vetëm sigurohuni që të zgjidhni një faqe kazinoje të licencuar kur bëni transferimin tuaj të parave.

Si të depozitoni fonde duke përdorur një transfertë bankare në një kazino live?

Për të depozituar para duke përdorur transfertën bankare në një kazino të drejtpërdrejtë, hyni në llogarinë tuaj, lundroni në seksionin e arkëtarit, zgjidhni transfertën bankare si opsionin tuaj të pagesës, futni shumën që dëshironi të depozitoni dhe ndiqni udhëzimet në ekran. Normalisht, e gjithë kjo zgjat vetëm një minutë ose dy.

Cilat janë kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve për transfertat bankare në kazinotë live?

Kufiri i saktë i depozitimit dhe tërheqjes varet nga termat dhe kushtet e kazinosë live. Çdo kazino mund të ketë kufij të ndryshëm, kështu që duhet të kontrolloni gjithmonë kushtet e kazinosë përpara se të bëni ndonjë pagesë. Normalisht, depozita minimale e transfertës bankare është rreth 10 deri në 20 dollarë.

A duhet të paguaj ndonjë tarifë kur përdor transferta bankare në kazino të drejtpërdrejta?

Shumë kazino të drejtpërdrejta nuk kërkojnë asnjë tarifë transaksioni, por e njëjta gjë mund të mos zbatohet për bankën tuaj. Në të vërtetë, disa banka mund të vendosin tarifa për çdo transaksion, kështu që varet kryesisht nga politika e çmimeve të bankës suaj. Kontrolloni patjetër me bankën tuaj nëse nuk jeni të sigurt për tarifat e mundshme.

A mund të tërheq fonde duke përdorur transferta bankare në kazino të drejtpërdrejta?

Po, patjetër që mund të tërhiqni fondet përmes transfertës bankare në të gjitha kazinotë e drejtpërdrejta. Thjesht duhet të nisni kërkesën për tërheqje dhe në shumicën e rasteve, fitimet tuaja dërgohen automatikisht në të njëjtën llogari bankare që keni përdorur për depozitimin.

Sa kohë përpunohen tërheqjet e transfertave bankare në kazinotë e drejtpërdrejta?

Shpejtësia e përpunimit të tërheqjeve të transfertave bankare varet nga kazinoja e drejtpërdrejtë. Shumica e kazinove përpunojnë kërkesat për pagesa brenda 24 deri në 48 orë, pas së cilës pagesa dërgohet në rrugën tuaj. Zakonisht, tërheqjet e transfertave bankare priren të arrijnë brenda 3-5 ditëve të punës.

A mund të përdor transferta bankare në të gjitha kazinotë e drejtpërdrejta?

Transfertat bankare janë jashtëzakonisht të zakonshme dhe 90 për qind të rasteve ju mund të përdorni llogarinë tuaj bankare për të gjitha transaksionet e drejtpërdrejta të kazinosë, por nuk është një rregull absolut. Ka shumë kazino të drejtpërdrejta që nuk pranojnë një transfertë bankare. Megjithatë, ju mund të gjeni kazino të drejtpërdrejta që pranojnë transferta bankare duke kontrolluar listën tonë të krahasimit në këtë faqe.

A mund të përdor bonuset dhe promovimet e drejtpërdrejta të kazinosë nëpërmjet transfertave bankare?

Po, shumë kazino të drejtpërdrejta ofrojnë bonuse dhe promovime për të gjithë lojtarët, edhe nëse përdorni transferta bankare. Normalisht, kazinotë nuk përjashtojnë transaksionet bankare nga promovimet, kështu që ju keni një shans të mirë për të gjetur bonuse të shkëlqyera të drejtpërdrejta të kazinosë.