Kazinotë më të mira live me Laser

Laser është një kartë debiti elektronike e pikës së shitjes që përdoret në ATM dhe në internet. U lançua në vitin 1996 dhe lëshohet nga institucionet kryesore financiare në Republikën e Irlandës, si Danske Bank. Kompania është partnere me Maestro, një lëshues i suksesshëm i kartave të debitit dhe një filial i MasterCard. Kartat e debitit lazer përdorin teknologjinë PIN dhe çip për mbrojtjen e konsumatorit. Karta ka një vlerë cashback, duke e bërë atë jashtëzakonisht të gjithanshme dhe tërheqëse për klientët online. Karta e debitit funksionon si një kontroll elektronik në kazinotë online me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kur përdoret për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta jashtë tregut irlandez të lojërave të fatit, Laser funksionon në të njëjtën mënyrë si një kartë Maestro.

Depozitim me Laser në Kazinotë Live
al Country FlagCheckmark

Mansion

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Live Casino është një faqe e madhe e basteve online live në Mbretërinë e Bashkuar që përdor softuerin Playtech për të siguruar që përzgjedhja e lojës ofron diçka për të gjithë. Duke qenë se është themeluar në vitin 2004, operatori ka fituar një përvojë të madhe ndër vite, gjë e cila është e dukshme në bonuset, shërbimin mbështetës dhe arkëtarin online. Mansion ka një numër të madh klientësh të përkushtuar të cilët kanë luajtur në kazino live për shumë vite dhe me kënaqësi do t'ua sugjerojnë atë entuziastëve të tjerë të lojërave elektronike, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera.

Bonus100 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Jackpot të hënave
 • E qetë në celular
 • 1000+ lojëra
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Jackpot të hënave
 • E qetë në celular
 • 1000+ lojëra

Slots Heaven është një kazino në internet që ka një qasje minimaliste në dizajnin e saj dhe komplimenton pamjen me një temë të ndezur neoni. Kazino ofron tre lojëra elektronike, video lojëra elektronike, lojëra virtuale tavoline, si dhe video poker dhe lojëra të tjera specialiteti. Ato janë të licencuara nga Gjibraltari dhe mundësuar nga Playtech.

BonusDeri në 400 €/$
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje e madhe e Playtech
 • Tërheqje të shpejta
 • Seksioni i lojërave elektronike Megaways
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje e madhe e Playtech
 • Tërheqje të shpejta
 • Seksioni i lojërave elektronike Megaways

Nëse jeni duke kërkuar për veprime me aksione të larta, Casino.com mund të jetë vendi për ju. Ka shumë oferta për të argëtuar kumarxhinjtë fillestarë dhe me përvojë. Nga tregtarët e drejtpërdrejtë deri te një shumëllojshmëri e gjerë lojërash tavoline, ky sajt në internet për celular është i suksesshëm duke siguruar lojëra me cilësi të lartë në më shumë se 250 lojëra kazino.

Depozitim me Laser në Kazinotë Live

Depozitim me Laser në Kazinotë Live

Një kartë debiti Laser mund të lidhet me një llogari bankare, duke lejuar kontrollin e plotë të fondeve nga përdoruesi. Është një mënyrë popullore pagese në kazinotë e drejtpërdrejta dhe përdoret në çdo kazino live online që pranon Maestro dhe sisteme të tjera të njohura të kartave. Shumica e faqeve të kazinove të drejtpërdrejta të licencuara në Holandë, Gjibraltar dhe MB pranojnë me kënaqësi depozita Laser. Lista pritet të rritet pasi mban logon Maestro, e cila përdoret gjerësisht në Evropë.

Përpara se të filloni një depozitë në kazino online me tregtar të drejtpërdrejtë, lojtarët duhet të sigurohen që të kenë para të mjaftueshme në llogaritë e tyre bankare ose në kartën e debitit Laser. Tarifat e transaksionit nuk ekzistojnë, por normat e konvertimit të këmbimit valutor mund të zbatohen kur luani lojëra të drejtpërdrejta me monedha të ndryshme nga Euro. Këtu është procesi i përmbledhur i bërjes së depozitave me Laser në një kazino live online.

 1. Gjeni një kazino të përshtatshme live me Laser si një mënyrë pagese
 2. Hyni në llogarinë tuaj dhe lundroni në faqen bankare
 3. Zgjidhni kartën Laser (zakonisht shfaqet si logoja Maestro)
 4. Zgjidhni një kartë debiti specifike për të vazhduar me pagesën
 5. Hyni në faqen pop-up me detajet e kartës Laser (numri i llogarisë, CVV dhe skadimi)
 6. Specifikoni shumën e depozitës
 7. Konfirmoni transaksionin

Sistemi i pagesave Laser do të financojë menjëherë kazinonë live pas konfirmimit pa pagesë. Nuk ka kufij transaksionesh nga ofruesi i pagesave. Megjithatë, kazinotë e ndryshme të tregtarëve të drejtpërdrejtë kanë kufij të ndryshëm depozitash dhe shuma kualifikuese për bonuse. Lojtarët duhet të konfirmojnë këto detaje përpara se të depozitojnë.

Depozitim me Laser në Kazinotë Live
NiveliCasinoBonusRating
1MansionDeri në 5000 $/€9
2Paddy Power Casino8.2
3Slots Heaven100 dollarë7.6
4Casino.comDeri në 400 €/$7