MasterCard

MasterCard është një korporatë amerikane me selinë e saj në Nju Jork. Përdoret në të gjithë botën për të përpunuar pagesat ndërmjet bankave. Një nga risitë e saj është futja e kartave të debitit me parapagesë, për konsumatorët që nuk kanë llogari bankare.

Një nga rrjetet kryesore të pagesave që dominon financat globale. Kartat lëshohen nga bankat në të gjithë botën dhe mijëra transaksione me Mastercard kryhen çdo minutë. Kjo kudogjendje do të thotë se është një metodë e përhapur depozitimi në kazinotë e drejtpërdrejta dhe mbështetet nga shumica dërrmuese e kompanive të lojrave.

Duke zgjedhur opsionin e duhur të pagesës për dëshirat tuaja, MasterCard pranohet gjerësisht në shumë kazino të drejtpërdrejta dhe ofron shumë përfitime me sistemin e saj të besueshëm të pagesave që do ta bëjnë përvojën tuaj të kazinosë live një përvojë të shkëlqyer. Më poshtë, do të gjeni kazinotë më të rekomanduara që pranojnë Mastercard.

MasterCard
Rreth Mastercard

Rreth Mastercard

E tregtuar në bursën e Nju Jorkut, Mastercard është padyshim një sistem lider pagesash. Sigurisht, shumë pak firma bëjnë prerjen në këtë platformë tregtare dhe fakti që Mastercard arriti të arrinte atje tregon gjithçka për një kompani, e cila u lançua në vitin 1966 nga një grup bankash me bazë në Kaliforni.

Me më shumë se gjysmë shekulli ekzistencë, Mastercard i ka qëndruar provës së kohës dhe kjo është arsyeja pse ajo vazhdon të pushtojë botën e parave, duke përfshirë kazinotë në internet. Çfarë tjetër është më e besueshme se Mastercard kur bëhet fjalë për depozitimin e fondeve në llogarinë tuaj të kazinosë live?

Jo vetëm që Mastercard është një i besuar dhe sistem i besueshëm i pagesave në peizazhin e lojërave të fatit në internet, por sistemi është gjithashtu i preferuari për shumicën e platformave të lojërave të fatit në internet. Ndoshta mund të themi se vetëm Visa e mposht Mastercard-in në popullaritet kur bëhet fjalë për depozitat në kazinotë live.

Mastercard vjen në forma të ndryshme, duke përfshirë kartat e kreditit, kartat e debitit, kartat me parapagesë, kuletat dixhitale dhe Masterpass, vetëm për të siguruar që përdoruesit të zgjedhin atë që funksionon më mirë për ta për përvojën më të mirë. Duke thënë këtë, le ta kthejmë tani vëmendjen se si mund të përdorni Mastercard në një kazino live online.

Informacion i pergjithshem

Emri

Mastercard

themeluar

Purchase, Harrison, Nju Jork, SHBA

E themeluar

Nëntor 1966

Shtabi

Shtetet e Bashkuara

Lloji i pageses

Kartë krediti, kartë debiti, kartë me parapagesë

Faqja e internetit:

www.mastercard.com

Rreth Mastercard
Kazinotë më të mira live me Mastercard

Kazinotë më të mira live me Mastercard

Shumica e kazinove të drejtpërdrejta kanë MasterCard në listën e metodave të preferuara të depozitimit. Pjesa më e mirë e këtij opsioni pagese është se e bën pagesën super të lehtë. Me MasterCard, klientët nuk duhet të shpenzojnë shumë kohë ose të kenë ndonjë problem për të rimbushur fondet e llogarive të tyre për të vazhduar lojën.

Siç u përmend në fjalët hyrëse, Mastercard është një nga mënyrat më të njohura të pagesës të përqafuara si nga kazinotë live ashtu edhe nga lojtarët. Ne do të shqyrtojmë arsyet për këtë më vonë në këtë artikull. Kur bëhet fjalë për financimin e llogarisë suaj të kazinosë duke përdorur Mastercard, procesi është i thjeshtë dhe i shpejtë.

Depozitoni me Mastercard në Kazinotë Live

Navigoni te mënyrat e disponueshme të pagesës të kazinosë tuaj dhe zgjidhni Mastercard si metodën tuaj të pagesës. Duke vepruar kështu, ju duhet të jeni një përdorues i regjistruar i Mastercard.

 1. Një lojtar duhet të konstatojë dhe të pyesë se cila kazino në internet pranon pagesat me MasterCard.
 2. Pasi të bëhet kjo, do t'ju kërkohet të jepni disa informacione jetike, duke përfshirë kodin CVC të kartës suaj, numrin e kartës dhe emrin e plotë. Ju gjithashtu duhet të tregoni datën e skadimit të kartës suaj.
 3. Lojtari duhet të fusë shumën e dëshiruar të depozitës
 4. Autorizoni transaksionin

Zakonisht, paratë duhet të jenë të disponueshme në llogarinë tuaj të kazinosë menjëherë. Dhe ndërsa do t'ju duhet të përdorni të njëjtën procedurë për tërheqje, kjo e fundit mund të zgjasë më shumë në varësi të kazinosë Mastercard në fjalë. Thënë kështu, duhet të prisni para në llogarinë tuaj brenda 24 orëve.

Kazinotë më të mira live me Mastercard
Si të bëni një tërheqje me MasterCard

Si të bëni një tërheqje me MasterCard

Bërja e tërheqjeve përmes MasterCard mund të jetë e lehtë.

 • Një lojtar duhet të fillojë duke hyrë në llogarinë e tij të kazinosë.
 • Përpara se të bëjnë kërkesën për tërheqje, ata duhet të sigurohen që ai ka fonde të mjaftueshme në llogarinë e kazinosë live për të tërhequr shumën që dëshiron.
 • Lojtari duhet të lundrojë në faqen bankare të kazinosë live dhe të zgjedhë opsionin e tërheqjes. Hapi tjetër është të zgjidhni MasterCard midis metodave të disponueshme të tërheqjes të ofruara nga kazinoja.
 • Për tërheqjet për herë të parë, lojtari do të duhet të fusë të dhënat e kartës së tij. Lojtarit do t'i duhet vetëm të zgjedhë MasterCard për tërheqjet e mëvonshme në të cilat kazinoja do t'i transferojë fondet.
 • Së fundi, lojtari duhet të fusë shumën e dëshiruar të tërheqjes, të përfundojë procesin e vërtetimit dhe të dorëzojë kërkesën për tërheqje.

Kufijtë e tërheqjes - Kufijtë për tërheqjet e bëra përmes MasterCard ndryshojnë midis kazinove të ndryshme live. Disa kazino të drejtpërdrejta lejojnë lojtarët të tërheqin çfarëdo shume që dëshirojnë për bilancin e llogarisë së tyre të kazinosë. Të tjerët kufizojnë shumën maksimale dhe minimale që lojtarët mund të tërheqin nga llogaritë e tyre të lojërave të fatit. Për të mësuar më shumë në lidhje me kufijtë, lojtarët duhet të vizitojnë faqen përkatëse të kazinosë nga e cila synojnë të bëjnë tërheqje.

Kohët e përpunimit - Kohët e përpunimit të tërheqjes ndryshojnë gjithashtu për kazino të ndryshme live. Megjithatë, ato zakonisht zgjasin dukshëm më shumë se depozitat. Në shumicën e rasteve, duhen deri në tre ditë pune.

Procesi i hapjes së llogarisë MasterCard

Për të përdorur MasterCard për depozitim ose tërheqja e fondeve në ose nga një llogari e kazinosë live, lojtari duhet të marrë një:

 • Kredi MasterCard
 • Debiti
 • Kartë me parapagesë

Një lojtar do të duhet të aplikojë për një nga institucioni i tij financiar për të marrë ndonjë nga këto karta. Me të gjitha kualifikimet e përmbushura, lojtari do të miratohet për një MasterCard dhe do ta marrë atë brenda pak orësh.

Lojtarët mund të marrin një MasterCard vetëm nga institucionet e tyre bankare ose financiare. Kjo do të thotë që lojtarët duhet të kenë një llogari bankare me ofruesin për të marrë dhe përdorur një MasterCard. Shumica e institucioneve financiare kanë një kufi moshe në lidhje me aplikimin për një MasterCard, zakonisht i vendosur në 18 vjet.

Si të bëni një tërheqje me MasterCard
Monedhat dhe vendet e mbështetura nga Mastercard

Monedhat dhe vendet e mbështetura nga Mastercard

Mastercard është një nga llojet kryesore të kartave të kreditit në tregun global, kështu që është një zgjedhje popullore për pagesat e drejtpërdrejta të kazinosë. Në 22 vende anembanë botës, Mastercard është ofruesi më i popullarizuar – kjo përfshin vende të tilla si Australia, si dhe Kanadaja në Amerikën e Veriut dhe Brazili dhe Kili në Amerikën e Jugut. Lloji i kartës së kreditit është gjithashtu i popullarizuar në Evropë dhe Afrikë dhe është ofruesi më i përdorur në tregje si:

 • Danimarka
 • Finlanda
 • Zvicra
 • Bregu i Fildishtë
 • Nigeria
 • Zimbabve

Kjo është vetëm maja e ajsbergut. Edhe në tregjet ku Mastercard nuk është ofruesi më i popullarizuar i kartave të kreditit, ky lloj karte ende pranohet dhe mbështetet. Mastercard mbështet transaksionet në një sërë monedhash të ndryshme, duke e bërë atë një zgjedhje shumë të popullarizuar për ekipet e menaxhimit të kazinove të drejtpërdrejta dhe klientët.

Monedhat dhe vendet e mbështetura nga Mastercard
Lehtësia e përdorimit falë kartave ekzistuese

Lehtësia e përdorimit falë kartave ekzistuese

Klientët mund të zbulojnë se nuk kanë nevojë të shkarkojnë ndonjë aplikacion ose softuer shtesë kur përdorin Mastercard për të depozituar fonde. Kjo është shumë e dobishme, pasi shumë konsumatorë - veçanërisht në tregjet e listuara më sipër - do të kenë tashmë një Mastercard dhe kështu ata do të vlerësojnë lehtësinë që sjell kjo.

Ekziston edhe një avantazh kur bëhet fjalë për bonuset. Ndërsa disa kazino të drejtpërdrejta do të vendosin kufizime në lloje të ndryshme pagesash - për shembull, duke përjashtuar disa lloje pagesash nga bonuse të caktuara - kjo zakonisht nuk ndodh me Mastercard. Kjo mund të nënkuptojë që përdoruesit e Mastercard gëzojnë akses më të gjerë në bonuse.

Lehtësia e përdorimit falë kartave ekzistuese
Bonuset kryesore të kazinosë për Mastercard

Bonuset kryesore të kazinosë për Mastercard

Bonuset e kthimit të parave

Kazinotë e drejtpërdrejta mund t'u ofrojnë përdoruesve të Mastercard bonuse për kthimin e parave. Kjo ndodh kur kazinoja u ofron konsumatorëve disa nga paratë e tyre pasi të kenë pësuar humbje gjatë lojës. Qëllimi është të zbusë përvojën e humbjes gjatë lojës në kazino dhe t'u sigurojë lojtarëve një rrjet sigurie. Lexoni më shumë rreth bonuseve të kthimit të parave këtu.

Bonuset e plota të depozitave

Kazinoja mund të pranojë të përputhet me depozitën e lojtarit, duke i dhënë para shtesë për të luajtur. Pra, nëse klienti përdor Mastercard-in e tij për të kredituar llogarinë e tij të kazinosë live, ai mund të ketë të drejtë të marrë një bonus 100% - për shembull, një shtesë prej 100 dollarësh mbi depozitën fillestare prej 100 dollarësh.

Bonuset e pjesshme të depozitave

Disa kazino mund të ofrojnë bonuse të pjesshme depozitash për lojtarët e Mastercard. Ky lloj bonusi mund të aplikohet nëse lojtari nuk ka depozituar mjaftueshëm para për të përmbushur kërkesat e bonusit 100%, ose thjesht mund të jetë një bonus lojtari më me kosto efektive për kazinonë. Për shembull, lojtari mund të hedhë 50 dollarë dhe të marrë një bonus 50%, duke i lënë klientit 75 dollarë për të luajtur.

Rrotullime falas

Një rrotullim falas është kur kazinoja u ofron lojtarëve një provë falas në një lojë kazino. Kjo mund të jetë një rrotullim fjalë për fjalë falas në një rrotë ruletë të drejtpërdrejtë, ose thjesht mund t'i referohet çdo përpjekjeje për çdo lojë, që u ofrohet lojtarëve pa pagesë. Mund të ketë një kërkesë për bast në këto rrotullime falas, ose kazinoja live mund të sigurojë rrotullime pa parametra të tillë në disa raste. Lexoni më shumë rreth rrotullimeve falas këtu.

Bonuset e mirëseardhjes

Një kazino live mund të ofrojë një bonus mirëseardhjeje për lojtarët e rinj që vizitojnë organizatën për herë të parë dhe ata mund ta zgjerojnë këtë bonus për lojtarët që përdorin Mastercard për të financuar llogarinë e tyre të kazinosë. Ky lloj bonusi mund të përfshijë disa nga kategoritë e mësipërme, të tilla si bonuset e depozitës së parë ose rrotullimet falas për lojtarët e rinj, por ato nuk do t'u ofrohen lojtarëve që kthehen. Lexoni më shumë rreth bonuseve të mirëseardhjes këtu.

Bonuset e besnikërisë

Bonusi i besnikërisë së kazinosë live ofron shtesa shtesë për klientët që kthehen ose klientët që plotësojnë kërkesa të caktuara. Për shembull, depozitimi i përsëritur i një shume të caktuar parash çdo muaj mund të shpërblehet nga kazinoja, ose lojtarët mund të marrin një shpërblim për t'u kthyer në kazino për disa muaj rresht. Ky lloj bonusi do të jetë më i zbatueshëm në afat të gjatë sesa një bonus i mirëpritur për lojtarët e rinj. Lexoni më shumë rreth bonuseve të besnikërisë këtu.

Bonuset kryesore të kazinosë për Mastercard
A është e njohur Mastercard?

A është e njohur Mastercard?

Mastercard është një metodë tepër e popullarizuar pagese në dhjetëra vende anembanë globit. Popullariteti i tij ndryshon sipas vendit dhe marrëveshjeve që rrjeti ka arritur të arrijë me bankat qendrore në zona të veçanta.

Për shembull, Mastercard dikur ishte rrjeti dominues i pagesave në MB. Megjithatë, ardhja e rrjetit të Visa Debit në vitet 2000 shkaktoi defekte të shumë bankave ndaj rivalit të tyre kryesor, një trend që Mastercard nuk ka qenë kurrë në gjendje ta ndryshojë plotësisht.

Shumica e njerëzve me akses në një llogari bankare do të zbulojnë se mund të marrin në dorë një Mastercard. Ata me vlerësime më të dobëta të kreditit ka të ngjarë të kufizohen në produktin Mastercard Debit. Klientët me një histori më të fortë do të kenë akses në produktet e kredisë Mastercard, të cilat u lejojnë atyre të krijojnë një bilanc të cilin më pas duhet ta shlyejnë me një normë interesi të rënë dakord.

Përveçse është një metodë popullore depozitimi në kazinotë e drejtpërdrejta, Mastercard pranohet nga shumica dërrmuese e faqeve të internetit të shitjes me pakicë në internet dhe në shumicën e dyqaneve. Edhe dyqanet më të vogla, të cilat për shumë vite nuk pranonin karta krediti apo debiti në përpjekje për të mbajtur kostot e përpunimit sa më të ulëta, tani marrin produktet Mastercard.

Pro

Kundër

Siguria: Pa mbivlerësim, Mastercard është një nga sistemet më të sigurta të pagesave që mund të përdorni ndonjëherë në kazinotë e drejtpërdrejta. Me industrinë e kazinosë të mbushur me kaq shumë ofrues mashtrues të shërbimeve të pagesave, çdo lojtar i kazinosë dëshiron të zgjedhë një shërbim që garanton siguri për paratë e tyre dhe Mastercard është alternativa kryesore kur bëhet fjalë për këtë.

Koha e ngadaltë e tërheqjes: Mastercard është e shkëlqyer në shumë mënyra, edhe pse ndonjëherë ka kohë të ngadalta të tërheqjes.

Disponueshmëria: Mastercard ofron shërbime në shumicën e vendeve anembanë botës, pothuajse në çdo kontinent. Si e tillë, shumica e kazinove të drejtpërdrejta mbështesin gjithashtu këtë metodë pagese, kështu që lojtarët nuk kanë vështirësi të gjejnë një metodë bankare të disponueshme në vendet e tyre. Është kjo disponueshmëri që e bën Mastercard të njohur.

Më pak i sigurt se opsionet e tjera: Edhe pse Mastercard është i shkëlqyeshëm në shumë mënyra, nuk është aq i sigurt sa një portofol elektronik ose opsion me parapagesë.

Tarifa të ulëta: Përveç të qenit një metodë pagese e mbështetur gjerësisht, Mastercard nuk ngarkon asnjë tarifë kur bëhet fjalë për depozitat e kazinosë. Po, asnjë lojtar i fatit nuk dëshiron të humbasë qoftë edhe një cent kur kursimi i atij cent është i mundur. Tërheqjet zakonisht kërkojnë një tarifë të vogël, por kjo nuk është e zakonshme.

Kufizimet: Kufizimet për mbajtjen e një llogarie MasterCard janë pothuajse të ngjashme me ato të kartave të tjera të kreditit, debitit ose të parapaguara. Ato përfshijnë kufijtë e moshës dhe aftësitë financiare. Kufizimet janë relativisht të lehta dhe i lejojnë pothuajse çdo individi të kualifikuar të marrë dhe të përdorë një MasterCard për të bërë depozita ose tërheqje.

Kufijtë bujarë: Disa lojtarë të kazinove të drejtpërdrejta janë me role të larta, që do të thotë se ata depozitojnë shuma të mëdha parash në baza të rregullta. Me kufijtë bujarë të Mastercard, kjo kategori lojtarësh ka pak ose aspak shqetësim për arritjen e kufirit të transaksionit të tyre. Blerësit në internet kanë gjithashtu këto kufij bujarë për të përfituar.

Metoda të tjera pagese si Mastercard

Historia e Mastercard

Mastercard u themelua fillimisht nga Banka e Amerikës si Bankamericard në vitin 1958. Edhe pse lançimi ishte i shoqëruar me probleme, karta u bë shpejt një opsion efektiv fitimi për Bankën e Amerikës dhe kompania filloi punën për të zgjeruar kartën në tregje të tjera. Në vitin 1966, produkti u bashkua me Shoqatën e Kartave Ndërbankare. Menjëherë pas kësaj, Mastercard formoi një aleancë strategjike me Eurocard, duke i dhënë markës shtrirje të vërtetë ndërkombëtare për herë të parë.

Kohët e fundit, Mastercard ka vazhduar të zgjerohet duke blerë rrjete rajonale pagesash në vende të tjera ose duke i regjistruar ato si filiale. Ky ishte rasti me Switch, i cili ishte rrjeti kryesor i kartave të debitit ndërbankar në MB derisa u riemërua si Maestro në vitet 2000.

Mastercard ka lëvizur për të harmonizuar produktet e saj duke lançuar Mastercard Debit. Kjo u jep klientëve të kartave të debitit akses në të njëjtin rrjet dyqanesh, faqesh interneti dhe kazinove të drejtpërdrejta si mbajtësit e kartave të kreditit Mastercard.

Meqenëse pranimi i Maestro-s, veçanërisht në internet, kishte qenë relativisht i dobët në krahasim me motrën e tij të kartës së kreditit, ky ishte një zhvillim i rëndësishëm për shumë klientë të Mastercard. Gjithashtu e ka bërë shumë më të lehtë për përdoruesit e kartave të debitit të shpenzojnë para dhe të përdorin faqet e internetit jashtë vendit të tyre.

A është e njohur Mastercard?

Lajmi i fundit

A janë të sigurta opsionet e pagesës?
2020-04-22

A janë të sigurta opsionet e pagesës?

Kur zgjidhni një kazino në internet, siguria është ndër gjërat që duhet marrë parasysh, në mënyrë që dikush të mos dëshirojë të humbasë paratë e tij para se të ketë shijuar një lojë të caktuar. Lojtarët duhet të kujdesen që vendi të ofrojë një mjet të besueshëm dhe të sigurt për depozitimin dhe tërheqjen e parave.

Faq

Gjithçka që duhet të dini për kazinotë

Pse të përdorni Mastercard në një kazino online?

Përgjigja është e thjeshtë. Mastercard është një nga ofruesit më të besueshëm dhe më të sigurt të pagesave në botë sot. Ata ishin një nga lojtarët shumë të hershëm në industrinë e financave dhe kanë një numër të madh përdoruesish në vende të ndryshme. Fuqia e kësaj marke do të thotë që ata përdorin stafin më të mirë dhe më të zgjuar. Softueri më modern dhe parandalimi i mashtrimit përdoren gjithashtu nga Mastercard. Kompania lëshon të gjitha llojet e produkteve të ndryshme përmes bizneseve të veçanta financiare. Ata lëshojnë një kartë debiti ose krediti për lojtarët.

Si të merrni një Mastercard për të luajtur në një kazino online?

Një Mastercard lëshohet nga institucione të ndryshme bankare dhe ofrues pagesash. Ju duhet të plotësoni kërkesat e atij ofruesi të pagesave. Personi që aplikon zakonisht duhet të jetë mbi 18 vjeç dhe duhet të ketë kredi të mirë që të lëshohet një kartë. Një aplikim kërkon që një formular online të plotësohet me informacionin përkatës.

A aplikohen tarifa për Mastercard?

Mastercard ka disa tarifa duke përfshirë tarifat e tërheqjes, tarifat e përpunimit të pagesave dhe tarifat e vonuara. Është e rëndësishme të kontrolloni tarifat e biznesit që ka lëshuar kartën. Ata zakonisht do të kenë një faqe interneti me një tabelë tarifash. Është gjithashtu e mundur të kontaktosh drejtpërdrejt me ta për të pyetur për tarifat. Ju lutemi, kini parasysh se Mastercard mund të kërkojë tarifa të veçanta nga një kazino në internet. Shumë kazino online gjithashtu kanë tarifa.

Cilat monedha mund të përdoren

Monedha që përdorni do të varet nga vendndodhja juaj dhe nga cila monedhë zgjidhni në një kazino online. Monedha e paracaktuar është zakonisht ajo që përdoret në një aplikacion. Gjithashtu, një pagesë bëhet në llogarinë tuaj në monedhën e paracaktuar. Për shembull, nëse karta i është lëshuar një lojtari në SHBA, pagesat në llogari duhet të bëhen në këtë monedhë. Monedha që përdorni gjatë tërheqjes varet gjithashtu nga vendi.

A është e sigurt Mastercard?

Mastercard është një lojtar i madh në treg dhe siguria e lojtarëve të tyre është një punë e madhe. Lojtarët e kazinosë në internet përdorin kod të sigurt kur bëjnë një depozitë që do të thotë se mashtrimi në internet minimizohet. Për më tepër, Mastercard nuk do t'i lejojë lojtarët të bëjnë transaksione nëse kanë ndryshuar vendndodhjen shumë herë. Parandalimi i tij i mashtrimit është i nivelit të lartë. Çdo transaksion i dyshuar mund të raportohet dhe të lëshohet një rimbursim pasi të hetohet. Mastercard përdor softuerin më të fundit të parandalimit të mashtrimit dhe enkriptimin si shumë ofrues të tjerë modernë të pagesave.

A do të lëshojë Mastercard një kartë menjëherë nëse ajo humbet ose vidhet?

Karta e humbur ose e vjedhur e një lojtari nuk do të funksionojë pasi të jetë raportuar te ofruesi përkatës i pagesave. Kjo do të thotë se nuk do të funksionojë për depozita ose tërheqje në një kazino online. Një kartë zëvendësimi zakonisht mund të lëshohet brenda disa ditësh. Mund të zgjasë edhe deri në një javë dhe varet nga vendi ku po dërgohet.

A është e mundur të tërhiqni fitimet nga një kazino në internet me Mastercard?

Kjo varet nga kazino online. Disa kazino i lejojnë lojtarët të tërheqin para nga kartat e tyre. Më pas, lojtari mund të tërheqë paratë në një ATM. Emetuesi gjithashtu mund të vendosë kufizime për tërheqjet dhe tarifat. Kontrolloni si me kazinonë online ashtu edhe me Mastercard për më shumë informacion rreth kryerjes së tërheqjeve nga një ATM.

Kush mund të marrë një Mastercard?

Zakonisht, kartat lëshohen vetëm për individët mbi moshën 18 vjeç. Fëmijët nuk lejohen të regjistrohen për një kartë. Personi që bën një aplikim për Mastercard duhet të ketë kredi të mirë dhe të jetë në gjendje të japë informacione të rëndësishme personale. Një informacion i tillë mund të përfshijë një numër telefoni, email, pasaportë, patentë shoferi dhe dokumente të tjera.

A është Mastercard popullor?

Mastercard është një nga mënyrat kryesore të pagesave atje.

Sa zgjat koha e përpunimit të Mastercards në kazinotë live?

Koha e përpunimit për Mastercard është zakonisht deri në 3 ditë.