Kazinotë më të mira live me PayPal

PayPal është një sistem pagesash online i themeluar në vitin 1998 që lejon individët dhe bizneset të transferojnë fondet në mënyrë elektronike. Ofron transaksione pagese të sigurta duke përdorur adresat e emailit ose numrat e telefonit celular, me shërbime të tjera të ndryshme si shërbime tregtare dhe transferta parash. PayPal është gjithashtu një metodë popullore pagese për kazinotë online të drejtpërdrejta pasi ofron transaksione të sigurta, të shpejta dhe të përshtatshme. Ky artikull do të nxjerrë në pah veçoritë kryesore të përdorimit të PayPal në kazinotë e drejtpërdrejta.

Kazinotë më të mira live me PayPal
al Country FlagCheckmark

Ruby Fortune

al Country FlagCheckmark
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 750$
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune Casino u themelua në vitin 2003, por vitet e fundit është rritur ndjeshëm në popullaritet. Është një faqe e besueshme kazinoje që ofron një sërë lojërash të ndryshme për lojtarët në të gjithë botën. Slot machines janë komponenti kryesor dhe lojërat e kazinosë janë gjithashtu të disponueshme.

BonusDeri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Live Casino është një faqe e madhe e basteve online live në Mbretërinë e Bashkuar që përdor softuerin Playtech për të siguruar që përzgjedhja e lojës ofron diçka për të gjithë. Duke qenë se është themeluar në vitin 2004, operatori ka fituar një përvojë të madhe ndër vite, gjë e cila është e dukshme në bonuset, shërbimin mbështetës dhe arkëtarin online. Mansion ka një numër të madh klientësh të përkushtuar të cilët kanë luajtur në kazino live për shumë vite dhe me kënaqësi do t'ua sugjerojnë atë entuziastëve të tjerë të lojërave elektronike, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera.

BonusDeri në 100$/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Nuk nevojitet regjistrim
 • Pay N Play kazino
 • Përfitimet e statusit VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Nuk nevojitet regjistrim
 • Pay N Play kazino
 • Përfitimet e statusit VIP

PlayToro Casino u krijua në 2018 nën licencën e lojërave të fatit të MGA dhe u siguron të gjithë lojtarëve një platformë të sofistikuar dhe të sigurt të kazinosë në internet. iTechLabs kontrollon rregullisht operatorin, duke i siguruar lojtarët që të gjitha lojërat janë testuar dhe konfirmuar në mënyrë të pavarur për drejtësi dhe paparashikueshmëri. PlayToro Casino ofron një mjedis interesant për lojtarët për të shijuar përvojat e tyre të lojërave, me një dizajn mjaft të gjallë. Nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë për të luajtur këtu sepse gjithçka që operatori ka për të ofruar mund të aksesohet përmes një sërë shfletuesish të internetit në kompjuterë desktop, laptopë dhe pajisje celulare.

BonusDeri në 200 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

Themeluar në vitin 2017, Mr.Play Casino mund të jetë një sipërmarrje e re, por pesë vjet më vonë, ajo është një e preferuar nga fansat pasi u shërben të gjitha llojeve të kumarxhinjve - entuziastëve të kazinove dhe adhuruesve të basteve sportive. Në pronësi të Marketplay LTD dhe drejtuar nga Aspire Global International LTD, Mr.play është i licencuar në MB, Suedi, Maltë dhe Irlandë.

BonusDeri në 720 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Platformë e sigurt dhe e besueshme
 • Qindra lojëra zbavitëse
 • Kazino me temë femrash
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Platformë e sigurt dhe e besueshme
 • Qindra lojëra zbavitëse
 • Kazino me temë femrash

Queenplay është një e re kazino online kjo është një nga sipërmarrjet e drejtuar nga Aspire Global International LTD. Nisur në vitin 2020, kazinoja është e njohur për përzgjedhjen e saj të gjerë të lojërave, promovimet e çmendura dhe përdorshmërinë e shkëlqyer. Queenplay Casino mban licenca nga juridiksionet e Maltës, Suedisë, Irlandës dhe MB.

BonusDeri në 800 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonuset me rrota të larta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Bonus VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonuset me rrota të larta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Bonus VIP

Regent Play është ndër të rejat më të mira kazino live në vitin 2021. E themeluar në vitin 2018, kazino është në pronësi dhe operuar nga Aspire Global International LTD, e njëjta kompani që drejton Wixstars Casino, ExtraSpel Casino, Trada Casino dhe Atlantic Spins Casino. Regent Play Casino ka një licencë të lëshuar në Maltë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

Bonus100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • I sigurt dhe i sigurt
 • Pagesa të shpejta
 • Lojëra cilësore
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • I sigurt dhe i sigurt
 • Pagesa të shpejta
 • Lojëra cilësore

Destinacioni i shkëlqyeshëm dhe bashkëkohor i lojërave të fatit Queen Vegas Kazino tërheq një zhurmë të madhe. Ka një ton lojërash për të eksploruar në këtë platformë argëtimi, duke përfshirë shumë lojëra elektronike dhe tavolina. Kazinoja live ka një koncept joshës dhe përdor gamification dhe animacion të lehtë për të bërë gjithçka në jetë. Gjithçka është e thjeshtë për t'u gjetur, dhe dizajni është i përshtatshëm për përdoruesit.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino e drejtë
 • Pay N Play kazino
 • Lojëra të reja dhe të njohura
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino e drejtë
 • Pay N Play kazino
 • Lojëra të reja dhe të njohura

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Turbonino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gamification e integruar
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Tërheqje të shpejta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gamification e integruar
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Tërheqje të shpejta

Sportaza është një kazino live dhe libër sportiv i krijuar në vitin 2021. Është në pronësi dhe menaxhuar tërësisht nga Rabidi NV, i njohur për zotërimin e disa kazinove kripto dhe live. Ai ofron një koleksion gjithëpërfshirës të lojërave të kazinosë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Të gjitha lojërat janë të rregulluara nën një komision të lojërave elektronike të Curacao përmes Antillephone NV Sportaza është një platformë e njohur bastesh dhe kazinoje live e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Rabidi NV, një operator i themeluar kazinoje me mbi 10 kazino të drejtpërdrejta. Sportaza Casino ofron një përvojë elektrizuese përmes një koleksioni të shkëlqyeshëm të kazinove, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Prezantimi i teknologjisë më të avancuar ka parë që kazinotë e drejtpërdrejta të shndërrohen nga tema dhe grafika të mërzitshme në ato që ne i quajmë sot parajsat e lojërave.

BonusDeri në 100 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Program i madh VIP
 • 4000+ lojëra
 • Tërheqje të sigurta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Program i madh VIP
 • 4000+ lojëra
 • Tërheqje të sigurta

Royale500 Live Casino është një kazino e mirënjohur në Mbretërinë e Bashkuar që u themelua në vitin 2016 dhe funksionon nën një licencë UKGC (UK Gaming Commission).

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  LuckyLouis Casino hapi për herë të parë dyert e saj në shkurt 2018 dhe ka pasur rritje të jashtëzakonshme që atëherë. Menjëherë pas hyrjes në faqen e internetit, është e qartë se kjo https://livMarka ecasinorank.com/ vendos një theks të lartë te cilësia.

  Shfaq më shumë
  Shfaq më pak

  Ndërsa hulumtoni në lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë, duke zgjedhur një metodë të përshtatshme pagese me metoda të shumta depozitimi të disponueshme, është thelbësore të gjeni atë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Me një përzgjedhje të gjerë opsionesh, nga kuletat elektronike deri te zgjidhjet tradicionale bankare, ju mund të gjeni lehtësisht një zgjedhje të përshtatshme për nevojat tuaja.

  Shfaq më shumë

  PayPal nuk është vetëm një nga shërbimet më të mëdha të pagesave në botë - është aq i njohur sa nuk ka nevojë as për shumë prezantim për shumicën e njerëzve. Asnjë portofol tjetër elektronik nuk përdoret kaq gjerësisht sot në mbarë botën në kaq shumë vende: PayPal është i disponueshëm në rreth 200 vende, duke e bërë atë portofolin elektronik më të popullarizuar atje.

  Shfaq më shumë

  PayPal ka qenë një nga platformat më të njohura të pagesave jo vetëm për kazinotë e drejtpërdrejta, por për të gjitha pagesat dixhitale për shumë vite. Është emri i parë që shumica e njerëzve mendojnë kur bëhet fjalë për pagesat në internet, dhe më poshtë janë të gjitha avantazhet dhe disavantazhet kryesore të përdorimit të tij për pagesat tuaja në kazinotë e drejtpërdrejta.

  Shfaq më shumë
  Hyrje në kazinotë PayPal Live

  Hyrje në kazinotë PayPal Live

  Kazinotë e drejtpërdrejta të PayPal janë sajte të lojërave të fatit në internet që ofrojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe mbështesin PayPal si një prej tyre mënyrat e sigurta të pagesës. Ju mund të depozitoni dhe tërhiqni fonde nga llogaria juaj e kazinosë duke përdorur PayPal. Ju mund të ndërveproni me krupierët e jetës reale ndërsa duke luajtur lojëra më të mira të kazinosë live. Ata janë të njohur në mesin e lojtarëve veteranë pasi ofrojnë një përvojë më realiste të kazinosë. Me kalimin e viteve, PayPal është bërë një metodë popullore pagese në kazinotë live. Ai siguron transaksione të sigurta dhe të shpejta pa ndarë informacionin tuaj personal dhe financiar me kazinonë live. Ju mund të depozitoni shpejt dhe me siguri fonde duke përdorur PayPal dhe të sfidoni tregtarët e drejtpërdrejtë në tavolina të ndryshme pa u shqetësuar për sigurinë e transaksioneve të tyre financiare. Megjithatë, duhet të kini parasysh se jo të gjitha kazinotë e drejtpërdrejta mbështesin PayPal si një mënyrë pagese.

  Hyrje në kazinotë PayPal Live
  Si të bëni depozita në kazinotë PayPal Live

  Si të bëni depozita në kazinotë PayPal Live

  Ju duhet një llogari e verifikuar në PayPal përpara se të bëni ndonjë depozitë në kazinotë e drejtpërdrejta. Procesi mund të ndryshojë pak nga një vend në tjetrin. Këtu është një udhëzues hap pas hapi për depozitat e drejtpërdrejta të kazinosë PayPal.

  1. Gjeni një kazino PayPal që ofron lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe regjistrohuni duke përdorur të dhënat tuaja.
  2. Nga faqja kryesore e kazinosë, lundroni te seksioni i Arkëtarit.
  3. Klikoni Depozita, më pas zgjidhni PayPal si metodën tuaj të depozitimit. Disa kazino të drejtpërdrejta shfaqin vetëm logot e mënyrave të pagesës.
  4. Shkruani shumën e depozitës tuaj dhe më pas dorëzoni transaksionin.
  5. Do të ridrejtoheni në llogarinë tuaj PayPal, ku duhet të verifikoni transaksionin.

  Pasi transaksioni juaj të miratohet, fondet do të kreditohen menjëherë në llogarinë tuaj të kazinosë live. Rishikoni kufijtë minimalë dhe maksimalë të transaksioneve për depozitat në PayPal.

  Si të bëni depozita në kazinotë PayPal Live
  Si të tërhiqni fitimet nga kazinotë e drejtpërdrejta të PayPal

  Si të tërhiqni fitimet nga kazinotë e drejtpërdrejta të PayPal

  Përpara se të tërhiqeni nga çdo kazino live PayPal, plotësoni procesin e verifikimit të Njihni klientin tuaj (KYC). Është një politikë standarde për faqet e lojërave të fatit në internet për të luftuar skemat e pastrimit të parave. Këtu është një udhëzues hap pas hapi për tërheqjen e fondeve nga kazinotë e drejtpërdrejta të PayPal.

  1. Identifikohu në kazinonë tuaj të drejtpërdrejtë, më pas lundroni në faqen bankare/arkëtare.
  2. Klikoni Tërhiq dhe zgjidhni PayPal nga lista e metodave të pagesës të disponueshme dhe të sigurta.
  3. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni
  4. Rishikoni transaksionin dhe më pas konfirmoni kërkesën për tërheqje.

  Fondet tuaja do të transferohen në llogarinë tuaj PayPal për politikat e kazinosë. Disa kazino të drejtpërdrejta do t'ju kërkojnë të siguroni dokumentacion shtesë kur tërhiqni shuma masive mbi kufijtë e transaksionit tuaj. Gjithmonë konfirmoni kufijtë minimalë dhe maksimalë në termat dhe kushtet e kazinosë.

  Si të tërhiqni fitimet nga kazinotë e drejtpërdrejta të PayPal
  Bonuset dhe promovimet e PayPal Live Casino

  Bonuset dhe promovimet e PayPal Live Casino

  Supozoni se kazinoja juaj e drejtpërdrejtë pranon PayPal si një mënyrë pagese. Në atë rast, ju mund të shijoni bonuse dhe promovime ekskluzive për depozitat ose tërheqjet e kazinosë PayPal. Çdo bonus i disponueshëm i lidhur me një kazino PayPal, vjen me terma dhe kushte që duhet të respektohen kërkoni një bonus ose ofertë promovuese. Ofertat e njohura të kazinosë live PayPal përfshijnë:

  1. Bonusi i mirëseardhjes: Disa kazino të drejtpërdrejta ofrojnë një bonus ekskluziv i mirëseardhjes lojtarëve të rinj që bëjnë depozitën e tyre të parë duke përdorur PayPal. Ky përfitim mund të përfshijë një bonus depozite, bonus kthimi parash ose rrotullime falas.
  2. Bonus pa depozitë: Mund të gjeni kazinonë më të mirë PayPal që ju shpërblen me një bonus pa depozite për regjistrim, duke verifikuar llogaritë tuaja dhe duke konfiguruar PayPal si opsionin tuaj të preferuar të pagesës. Kjo ofertë përfshin një bonus në para ose rrotullime falas.
  3. Bonusi i ringarkimit: Ju mund të gjeni një kazino depozitash në PayPal që ofron bonuse të ringarkimit për lojtarët që depozitojnë duke përdorur PayPal. Kjo ofertë përfshin një bonus depozite, kthim parash ose rrotullime falas.
  4. Bonusi i kthimit të parave: Disa nga kazinotë kryesore të PayPal live ofrojnë një bonus kthimi parash për lojtarët që përdorin PayPal rregullisht për depozita ose tërheqje. Lojtarët marrin një përqindje të humbjeve të tyre si bonus.
  5. Programi VIP: Nëse kazinoja juaj e drejtpërdrejtë pranon PayPal si një mënyrë pagese, ju mund të merrni pjesë në një program VIP. Mund të shijoni oferta ekskluzive, tërheqje më të shpejta, kufij më të lartë transaksionesh dhe një menaxher të llogarisë personale.
  Bonuset dhe promovimet e PayPal Live Casino

  Të rejat e fundit

  A janë të sigurta opsionet e pagesës?
  2020-04-22

  A janë të sigurta opsionet e pagesës?

  Kur zgjidhni një kazino në internet, siguria është ndër gjërat që duhet marrë parasysh, në mënyrë që dikush të mos dëshirojë të humbasë paratë e tij para se të ketë shijuar një lojë të caktuar. Lojtarët duhet të kujdesen që vendi të ofrojë një mjet të besueshëm dhe të sigurt për depozitimin dhe tërheqjen e parave.

  NiveliCasinoBonusRating
  1Ruby FortuneBonus mirëseardhjeje deri në 750$9.1
  2MansionDeri në 5000 $/€9
  3PlayToroDeri në 100$/€8.22
  4Mr PlayDeri në 200 dollarë7.52
  5Queen PlayDeri në 720 €7.54
  6Regent PlayDeri në 800 dollarë7.73
  7QueenVegas100 rrotullime falas7.7
  8Turbonino7.6
  9Sportaza7.5
  10Royale500Deri në 100 €7.9

  FAQ

  Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

  Çfarë është PayPal dhe si funksionon për pagesat e drejtpërdrejta të kazinosë?

  PayPal është një zgjidhje pagese dixhitale që lejon përdoruesit të transferojnë dhe marrin fonde në mënyrë elektronike. Mund të përdoret për të bërë pagesa të drejtpërdrejta të kazinosë pa ndarë informacionin tuaj personal dhe financiar me kazinonë live.

  A ka ndonjë tarifë të lidhur me përdorimin e PayPal për lojëra me para të vërteta në kazinotë drejtpërdrejt?

  Po. PayPal ngarkon një tarifë për dërgimin dhe marrjen e fondeve në varësi të vendndodhjes së përdoruesit, opsionit të monedhës dhe llojit të transaksionit. Disa kazino të drejtpërdrejta që pranojnë PayPal ngarkojnë gjithashtu tarifa transaksionesh. Rishikoni termat dhe kushtet e kazinosë tuaj live për të gjitha detajet e tarifës.

  Cilat kazino të drejtpërdrejta pranojnë PayPal si një opsion pagese?

  Kazino të ndryshme të drejtpërdrejta pranojnë PayPal si një mënyrë pagese globalisht. Më të njohurat përfshijnë kazino live Unibet, kazino live Betway, kazino live Bet365, kazino live William Hill, kazino live 888 dhe Party Casino.

  Sa kohë duhet që transaksionet e PayPal të përpunohen për lojëra me para reale?

  Për depozitim në kazino PayPal, ato përpunohen në çast, duke ju lejuar të luani lojërat tuaja më të mira të kazinosë live menjëherë. Tërheqjet mund të zgjasin 1 -2 ditë në varësi të kohës së përpunimit të një kazinoje live.

  A është e sigurt të përdorësh PayPal për lojëra me para të vërteta në kazino të drejtpërdrejta?

  Po. PayPal është një zgjidhje me reputacion dhe e besueshme e pagesave dixhitale me një nivel të lartë sigurie dhe teknologji të avancuar të kriptimit për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe financiar.

  Cili është kufiri minimal dhe maksimal i depozitave dhe tërheqjeve kur përdorni PayPal në kazinotë live?

  Në varësi të kazinosë tuaj të drejtpërdrejtë, kufiri minimal i depozitave dhe tërheqjeve është $10 ose $20. Në të kundërt, kufiri maksimal i depozitave dhe tërheqjeve mund të shkojë deri në 10,000 dollarë në varësi të politikave të kazinosë ose statusit të lojtarit.

  A mund t'i tërheq fitimet e mia në llogarinë time PayPal dhe sa kohë duhet për të marrë fondet e mia?

  Po. Ju mund t'i tërheqni fitimet tuaja në llogarinë tuaj PayPal në mënyrë të sigurt. Kërkesa për tërheqje mund të marrë 1-2 ditë për t'u përpunuar dhe pasqyruar në llogarinë tuaj.

  Cili është procesi për verifikimin e llogarisë sime PayPal për transaksionet e drejtpërdrejta të kazinosë?

  Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj PayPal, mund ta verifikoni atë duke lidhur një llogari bankare, kartë debiti ose kartë krediti dhe duke konfirmuar identitetin tuaj. Pasi llogaria juaj në PayPal të verifikohet, mund të depozitoni dhe tërhiqni në një kazino të drejtpërdrejtë që pranon PayPal si opsion pagese.

  A ka ndonjë bonus ose promovim të disponueshëm për përdorimin e PayPal në kazinotë live?

  Po. Ka bonuse dhe promovime të ndryshme për lojtarët që luajnë në një kazino që pranon PayPal. Ato përfshijnë bonuse të mirëseardhjes, bonuse pa depozite, bonuse për kthimin e parave, bonuse të ringarkimit dhe programe VIP.