Microgaming

December 14, 2020

Lojëra ekskluzive të dhjetorit nga Microgaming

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Microgaming është e njohur për inovacionin e saj kur bëhet fjalë për kazino live lojëra. Dhe ky muaj është padyshim i veçantë për këtë markë. Këtë muaj do të nxjerrë shumë lojëra: Assassin Moon, Silverback Multiplier Mountain dhe gjithashtu Hold'em Poker, i cili ishte një nga më të priturat lojëra nga lojtarët. Ne e rekomandojmë patjetër këtë markë pasi është një nga liderët kryesorë kur bëhet fjalë për zhvillimin e lojërave për kazinotë online.

Lojëra ekskluzive të dhjetorit nga Microgaming

Pokeri i ri Hold'em

Shumë të pritur Hold'em Poker, që do t'ju ofrojë një përvojë të mahnitshme në kazinonë tuaj online, është një nga lojërat që Microgaming do të publikohet këtë dhjetor. Kjo lojë mund të luhet përmes një pajisjeje celulare. Është një turne Sit & Go me ritme të shpejta blerjeje prej 5 € që ka një grup çmimesh të rastësishme dhe gjithashtu një çmim të parë progresiv që arrin në 25,000 €.

Kur bëhet fjalë për këtë vit, kjo është oferta e fundit e pokerit. Megjithatë, qëllimi i tij është shumë i thjeshtë: ai dëshiron të zhytë lojtarët në një mjedis shumë realist të dhomës së pokerit. Ekziston edhe një modalitet rrotullues portreti dhe peizazhi për ata që duan të luajnë përmes një celulari.

Një botë misterioze për ju me Alchemy Fortunes

Alchemy Fortunes është e mbushur me karakteristika fantastike si p.sh rrotullime falas, Rolling Reels, ekstra të egra dhe madje edhe Hipergrupe. Kjo slot është vendosur në laboratorin e një alkimisti mesjetar. Rrotullat janë plot me ilaçe dhe minerale që askush nuk i ka parë ndonjëherë dhe përzierja e tyre mund të krijojë hipergrupe dhe fitore të vazhdueshme. Hipergrupet gjithmonë nxisin Rolling Reels dhe kjo do të thotë se grupi fitues do të hiqet për të hedhur simbole të reja në rrotulla, dhe kjo përsëritet disa herë.

Koha e aventurës me Silverback Multiplier Mountain

Në këtë slot qëllimi është shumë i thjeshtë: të gjesh gorillan e malit me kurriz argjendi. Do ta gjeni veten në një pyll tropikal, me një kolonë zanore qetësuese që ju shoqëron. Për sa i përket simboleve, kurriz argjendi janë të vetmet që paguajnë dy të një lloji. Monedhat e arta të gorillave janë të egra dhe mali është shpërndarësi dhe do të shkaktojë rrotullime falas. Kur t'i aktivizoni këto, atëherë në thelb do t'ju duhet të ngjiteni në malin Multiplier. Çdo fitore që merrni shton +1x në totalin e shumëzuesve dhe gjithashtu ju jep një rrotullim shtesë.

Jini të vetëdijshëm me Assassin Moon

Luna është protagonistja në këtë slot dhe është vrasësi i yjeve. Ajo patjetër do t'ju mirëpresë në botën e saj. Megjithatë, ajo do të godasë vetëm kur hëna është neoni rozë dhe ku lojtarët mund të arrijnë 6 ose të lëvizin simbolet Hyperhold në lojën normale ose gjatë rrotullimeve falas. Kur arrini të grumbulloni të 15 hënat, atëherë slot ju shpërblen me mega prej 5000x të aksioneve tuaja. Mund të luani me WinBoosterTM të aktivizuar pasi do të bllokojë objektivat më shpesh për krahë më të mëdhenj. Ekziston mundësia që lojtarët të marrin para në shpërblimin e tyre me 10 rrotullime falas, ku çdo rrotullim do të sjellë një simbol 3x3 jumbo. Ndërkohë, të egra të grumbulluara shfaqen në të gjitha rrotullat për t'ju shpërblyer me çmime.

Mos harroni për Jackpots Diamond King

Kjo është loja e fundit që do të lansohet nga Microgaming në dhjetor. Është gjithashtu pjesë e një marrëveshjeje ekskluzive me SpinPlay Games. Do t'ju çojë në një safari afrikan të mbushur me aksion. Ai ka 1024 mënyra për të fituar dhe është i mbushur me jackpots, rrotullime falas dhe gjithashtu shtesa të egra të shumëzuesit të Gamave të Fuqisë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme