Lajme

July 28, 2021

Z. Green's Live Casino shpall Pool çmimesh prej 3 milion Euro

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Kazino celulare live po bëhen dalëngadalë një nga lojërat e kazinove më të miratuara në celular. Shumica e kompanive të zhvillimit të softuerit të kazinosë po bëjnë zgjidhje miqësore për celularin për klientët e tyre, duke ofruar gjithashtu një grup të madh çmimesh. Dhe pikërisht këtu u dallua kazinoja live e z. Green nga të tjerat.

Z. Green's Live Casino shpall Pool çmimesh prej 3 milion Euro

Nëse jeni një lojtar krenar i kazinosë së z. Green, atëherë do të keni mundësinë unike për të rrëmbyer një pjesë prej atyre 3 milionë eurove duke luajtur lojëra. Dhe nëse nuk jeni regjistruar ende, koha për ta bërë atë është pikërisht tani.

Ata kanë bërë njoftimin për këtë grup çmimesh masive pak ditë më parë. Lojtarët që janë të interesuar për kazinotë live për telefona celularë mund të bashkohen sot dhe të luajnë deri; 17 nëntor për të marrë pjesë në këtë ngjarje.

Si të fitoni një pjesë të 3,000,000 € bie dhe fiton

Kazinotë kryesore live shpesh shpallin një grup çmimesh promovuese për të mirëpritur të ardhurit dhe lojtarët veteranë në kazinonë e tyre. Dhe zoti Green e bëri pikërisht këtë me 3,000,000 € zbritjet dhe fitoret e kazinosë live.

Për të fituar një pjesë të këtyre parave, do t'ju duhet të investoni kohën tuaj për të luajtur disa lojëra specifike.

Disa nga lojërat e rëndësishme që duhet të luani për t'u kualifikuar janë:

  • Baccarat live.
  • Ruletë e drejtpërdrejtë.
  • Blackjack.
  • Mega rrota.

Ju duhet të krijoni një llogari nëse nuk keni, dhe më pas të hyni në llogarinë tuaj. Pasi të jeni identifikuar, bashkohuni në lojëra dhe merrni pjesë në turne të ndryshëm javor që mbahen në kazinonë celulare live dhe fitoni pjesën tuaj.

Njoftimi ndau gjithashtu se do të ketë shumë turne javore në varësi të lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë që ju zgjidhni. Pasi të merrni pjesë në lojë, ju bëheni automatikisht pjesëmarrës në ngjarje.

Siç u përmend më parë, i gjithë grupi i çmimeve përbëhet nga 3 milionë euro. Dhe lajmi i mrekullueshëm është, pasi të fitoni ndonjë çmim nga kjo ngjarje, mund t'i tërhiqni paratë tuaja menjëherë pa pasur nevojë të përballeni me ndonjë kërkesë bastesh.

Një ngjarje e çdo jave, një formë e lojës live kazino do të zgjidhet nga lista.

Rregulloret në lidhje me ngjarjen

Fillimi i këtij eventi të grupit të çmimeve filloi më 3 qershor dhe synohet të përfundojë më 17 nëntor. Nëse dëshironi të futeni në tabelën e liderëve në turneun ku keni marrë pjesë, duhet të fitoni dy ndeshje radhazi.

Pozicioni në tabelën e drejtuesve vendos shumën e çmimit që do të mund të merrni. Pas përfundimit të javës së çdo ngjarjeje, tabela e drejtuesve do të rivendoset. Dhe tabela e radhës e drejtuesve do të fillojë në ndeshjet e ardhshme të javës.

Kazinotë live celularë ofrojnë shumë grupe çmimesh si kjo çdo vit. Pra, për të marrë një shans për të marrë pjesë në të gjitha ato, mbani vëmendjen në renditjen e kazinove Live.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme