Mr Play

Age Limit
Mr Play
Mr Play is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Themeluar në vitin 2017, Mr.Play Casino mund të jetë një sipërmarrje e re, por pesë vjet më vonë, ajo është një e preferuar nga fansat pasi u shërben të gjitha llojeve të kumarxhinjve - entuziastëve të kazinove dhe adhuruesve të basteve sportive. Në pronësi të Marketplay LTD dhe drejtuar nga Aspire Global International LTD, Mr.play është i licencuar në MB, Suedi, Maltë dhe Irlandë.

Mr Play

Games

Siç u përmend më lart, Mr.Play është një kazino online dhe libralidhës. Seksioni i kazinosë ka shumë ruletë në internet, lojëra elektronike në internet, baccarat në internet, blackjack në internet dhe lojëra pokeri RNG në internet, ndër të tjera. Përveç këtyre lojërave, kazinoja përmban një mori lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë, për shembull, ruletë live dhe poker live në hollin e kazinosë live.

Withdrawals

Tërheqjet në Mr.Play Casino janë të shpejta dhe efikase. Lojtarët janë të garantuar t'i marrin fitimet e tyre më shpejt se në kazinotë e tjera për sa kohë që ata kanë verifikuar llogaritë e tyre. Lista e metodave të disponueshme të tërheqjes në kazino përfshin MuchBetter, PayPal, Euteller, Klarna, Transfertë Bankare, Maestro, MasterCard, Visa dhe Trustly, vetëm për të përmendur disa.

Monedhat

Përveç faqes së internetit shumëgjuhëshe, platformat Mr.Play janë multivalutore. Karakteristika e multimonedhës i lejon lojtarët të luajnë kumar duke përdorur monedhën me të cilën janë mësuar. Opsionet këtu përfshijnë monedha ndërkombëtare si dollari i Zelandës së Re (NZD), krona suedeze (SEK), dollari australian (AUD), peso kilian (CLP), dhe rupi indiane (INR), vetëm për të përmendur disa.

Bonuses

Mr.Play Casino ka promovime fitimprurëse si në seksionet e librave sportiv ashtu edhe në kazino. Lojtarët e rinj priten me një bonus depozite dhe rrotullime falas në depozitën e tyre të parë në kazino. Promovimet e tjera të kazinosë që lojtarët mund të pretendojnë përfshijnë bonuse të ringarkimit, rrotullime të rregullta falas, kthimi i parave, dhe kështu me radhë. Ekziston edhe një program besnikërie.

Languages

Tani që Mr.Play pranon lojtarë nga shumë vende, faqja e internetit e kazinosë është shumëgjuhëshe. Kjo i lejon lojtarët të zgjedhin gjuhën me të cilën janë mësuar. Fatkeqësisht, Mr.Play mbështet vetëm disa gjuhë për momentin. Lista e opsioneve të gjuhës përfshin anglishten në MB, arabisht, spanjisht, frëngjisht, suedisht, gjermanisht dhe norvegjeze.

Mobile

Mr.Play është një faqe kumari gjithëpërfshirëse e përshtatshme për lojtarët që merren me baste sportive dhe lojëra të fatit në kazino online. Kazinoja është në dispozicion si lojë e menjëhershme pavarësisht nga pajisja që përdorin lojtarët. Nuk kërkohen shtesa ose shtojca për të filluar. Ndërsa kazinosë i mungojnë aplikacionet për Android dhe iOS, ajo mbështet lojërat celulare.

Software

Mr.Play e kupton që lojtarët kanë shije të ndryshme, kështu që kompania punon me furnizues të ndryshëm softuerësh të kazinosë. Kumarxhinjtë mund të gjejnë lojërat më të fundit të kazinosë nga zhvilluesit kryesorë si Play'n GO, Microgaming, Evolution Gaming, Elk Studios, Betsoft, NextGen Gaming, Quickspin, iSoftBet, Playson, NeoGames, Big Time Gaming, Thunderkick, Lightning Box, Realistic Games dhe Ainsworth Gaming Technology.

Support

Mr.Play Casino është ndër standardet e industrisë kur bëhet fjalë për mbështetjen e klientit. Kumarxhinjtë mund të kontaktojnë ekipin përmes emailit ose chat live sa herë që ngecin ose kanë nevojë për sqarim. Agjentët e mbështetjes së klientit janë në dispozicion nga e hëna deri të dielën, nga ora 08:00 CET deri në 00:00 CET. Lojtarët mund të vizitojnë gjithashtu seksionin FAQ për të marrë ndihmë.

Deposits

Mr.Play është një kazino me para të vërteta, kështu që lojtarët duhet të depozitojnë para të vërteta në llogaritë e tyre për të kërkuar bonusin dhe për të filluar. Opsionet e depozitave këtu përfshijnë kuletat elektronike dhe kartat e kreditit si Skrill, Transfertë Bankare, MuchBetter, Maestro, VISA, AstroPay, ecoPayz, Euteller, Neteller, Interac, PayPal, MasterCard dhe Klarna, ndër të tjera.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (43)
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (28)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit CardsDebit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
Klarna
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
AristocratBally
Barcrest Games
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution GamingEzugi
Gamomat
Habanero
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic GamesSG Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
WMS (Williams Interactive)
iSoftBet