N1 Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
BonusBonus i mirëseardhjes 300% Deri në 400 €
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Lojtarët mund të kapin shumë bonuse të ndryshme kur krijojnë një llogari në Kazino N1. Për të nisur gjërat në këmbën e duhur, kazino ofron jo një, por katër bonuse të mirëseardhjes që do t'i ndihmojnë lojtarët të zgjasin lojën e tyre dhe të përmirësojnë ekuilibrin e tyre. Ka shumë bonuse të ndryshme që mund të pretendojnë pasi të mbarojnë bastjen e ofertës së mirëseardhjes.

Lista e plotë e bonuseve të N1 Casino
+5
+3
Mbyll
Games

Games

Lojërat e kazinosë janë një pjesë thelbësore e çdo kazinoje. Lojtarët mund të gjejnë lloje të ndryshme lojërash në N1 Casino, dhe ata që shijojnë lojërat e drejtpërdrejta me tregtarë mund të gjejnë një seksion të tërë me disa nga lojërat më të mira këtu.

Software

Duket sikur kazinotë e ditëve moderne kanë arritur maksimumin e tyre dhe janë shumë të ndryshme nga ato në të kaluarën. Kjo falë përkushtimit të ofruesve të softuerit të cilët vazhdimisht përpiqen të përmirësojnë përvojën e lojtarëve në çdo mënyrë të mundshme. Ka ende kazino që zhvillojnë softuerin e tyre, por shumica e kazinove përdorin ofrues të palëve të treta.

Payments

Payments

Kazino N1 ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar dhe tërhequr fonde. Disa nga metodat më të përdorura të pagesës përfshijnë Neteller dhe Skrill dhe lajmi i mirë është se ato të dyja janë të disponueshme këtu.

Deposits

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në kazino N1, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë. Ka mënyra të ndryshme pagese në dispozicion, kështu që lojtarët mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri. Për më tepër, lojtarët e rinj që regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që do të rrisë në mënyrë drastike bilancin e tyre.

Kazino N1 pranon monedhat e mëposhtme: EUR, USD, NOK, CAD, RUB dhe PLN.

Withdrawals

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në Kazino N1, në mënyrë që lojtarët të mund të tërheqin fitimet e tyre. Për të bërë një tërheqje, gjithçka që duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje nga arkëtari. Klikoni në mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Lojtarët, të cilët krijojnë një llogari dhe përdorin faqen e internetit të Kazinosë N1, konfirmojnë dhe garantojnë se kumari në internet është i ligjshëm dhe i lejuar në juridiksionin e tyre. Fatkeqësisht, ka vende të kufizuara që nuk lejohen të luajnë lojëra me para të vërteta në kazino dhe lojtarët duhet të kontrollojnë listën dhe të shohin nëse vendi i tyre i banimit është në të.

Valutat

+2
+0
Mbyll

Languages

Kazino N1 është në dispozicion në disa gjuhë të ndryshme. Këto janë anglisht, gjermanisht, frëngjisht, rusisht, finlandisht, norvegjez dhe polonisht.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në N1 Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, N1 Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Kazino N1 sigurohet që lojtarët të jenë gjithmonë të mbrojtur gjatë lojës. Kazinoja përdor kriptimin më të fundit SSL i cili mbron të dhënat. Për më tepër, kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar. Kjo na tregon se kazinoja duhet të ndjekë disa rregulla dhe në këtë mënyrë lojtari është gjithmonë i mbrojtur.

Responsible Gaming

Bixhozi në një kazino online dhe të luash kazino live është një mënyrë argëtuese për të kaluar pak kohë. Gjithsesi, ka gjithmonë disa që humbasin kontrollin dhe kanë vështirësi të kontrollojnë dëshirat e tyre për të luajtur bixhoz. Për këtë arsye, është shumë e rëndësishme të kuptohet se bixhozi nuk është një mënyrë për të fituar të ardhura. Lojtarët, të cilët besojnë se kumari ka filluar të ndërhyjë në rutinën e tyre normale të përditshme dhe se ata po shpenzojnë më shumë para se zakonisht, duhet të marrin parasysh disa masat për të kontrolluar zakonet e tyre të lojërave të fatit. Kazino N1 ofron veçori të ndryshme që do t'i ndihmojnë lojtarët të mbajnë kontrollin e sasisë së parave dhe kohës që shpenzojnë.

Një nga veçoritë më të dobishme është veçoria Personal Limit e cila do t'i ndihmojë lojtarët të vendosin kufizime në shumën që depozitojnë, humbasin dhe bastojnë në një lojë. Lojtarët mund të vendosin kufijtë e tyre në seksionin Kufijtë Personal të llogarisë së tyre.

Lojtarët mund të ndryshojnë kufijtë në çdo kohë. Kur ata duan të ulin kufirin, ai do të hyjë në fuqi menjëherë, ndërsa një rritje do të ndodhë vetëm pas konfirmimit të emailit dhe pas skadimit të kufirit të mëparshëm.

Kufiri i depozitave i lejon lojtarët të kufizojnë shumën që shpenzojnë në një ditë, një javë ose një muaj.

Kufiri i humbjes lejon lojtarët të vendosin kufijtë e humbjeve për një ditë, një javë dhe një muaj. Ajo që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje këtu është se humbja bazohet në depozitën fillestare dhe jo në fitimet në shumën e depozituar.

Kufiri i bastit është një kufi që lojtarët mund të vendosin në shumën që bastojnë në një ditë, një javë ose një muaj.

Kufiri i seancës është një kufi që lojtarët mund të vendosin në sasinë e kohës që kalojnë duke luajtur një lojë.

Kufiri i ftohjes lejon lojtarët të vendosin një periudhë ftohjeje për 1 ditë, 3 ditë, 1 javë, 1 muaj, 3 muaj ose 6 muaj. Gjatë periudhës, kufiri është se lojtarët aktivë nuk do të jenë në gjendje të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre.

Kufiri i Vetëpërjashtimit i lejon lojtarët të qëndrojnë larg lojërave të fatit për një periudhë të caktuar. Lojtarët mund të zgjedhin të vetëpërjashtohen nga kumari për 6 muaj, 9 muaj, 1 vit ose një periudhë të pacaktuar. Gjëja më e mirë për të bërë këtu është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do të ndihmojnë çdo lojtar të marrë vendimin më të mirëinformuar. Pasi të përfundojë periudha e vetëpërjashtimit, llogaria e lojtarit do të riaktivizohet automatikisht.

Kazino N1 pranon lojtarë që janë në moshë madhore për të luajtur kumar dhe ata bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për të ndaluar të miturit të bashkohen në kazino. Për këtë arsye, kazinoja do t'i kërkojë çdo lojtari të dërgojë dëshmi të moshës së tyre. Gjithsesi, për shkak të disponueshmërisë së gjerë dhe natyrës së internetit, të miturit mund të jenë ende në gjendje të regjistrohen dhe të luajnë në një kazino online. Për këtë arsye, prindërit këshillohen që t'i mbrojnë fëmijët e tyre nga qasja në faqet e internetit të lojërave. Softueri special si Cyber Patrol, Gam Block dhe Net Nanny mund të ndihmojnë këtu.

Kontroll i realitetit

Kumari është një aktivitet argëtues dhe kapja është një dukuri e zakonshme kur luani lojëra online. Për këtë arsye, kazino do t'i dërgojë çdo lojtari një njoftim çdo orë për t'i kujtuar kohën që kanë kaluar duke luajtur lojën. Kjo do t'i ndihmojë lojtarët të reflektojnë mbi bastet e tyre dhe ndoshta të mendojnë të ndalojnë për një kohë.

Lojtarët që kanë të bëjnë me varësinë e lojërave të fatit mund të konsiderojnë të kontaktojnë një nga organizatat e shumta mbështetëse që do t'i ndihmojnë të gjithë me këshilla dhe udhëzime. Disa nga organizatat më të njohura përfshijnë ato të mëposhtme:

Si të luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe të mos jeni të varur

Njerëzit mund të varen lehtësisht nga lojërat e fatit nëse nuk janë të kujdesshëm. Në fillim, gjithçka fillon si një argëtim i padëmshëm dhe me kalimin e kohës bëhet një çrregullim. Një lojtar i varur nga bixhozi nuk mund t'i rezistojë dëshirës për të luajtur kumar edhe pse bixhozi ka efekte të këqija tek ai.

Edhe lojtarët që nuk janë plotësisht jashtë kontrollit mund të kenë probleme me kumarin. Termi 'bixhoz problematik' i referohet çdo lloji të lojërave të fatit që ka potencialin të dëmtojë mirëqenien e lojtarit. Kushdo që shpenzon shumë kohë dhe para dhe vazhdon të luajë kumar pavarësisht efekteve negative që ka kumari në jetën e tyre, konsiderohet të jetë i varur. Kjo varësi zakonisht lidhet me forma të tjera të sëmundjes mendore si mania ose depresioni, abuzimi me substancat dhe stresi, vetëm për të përmendur disa.

Ne do të ndajmë disa këshilla që do të ndihmojnë çdo lojtar të mbajë kontrollin e zakonit të tij të kumarit dhe të kënaqet duke luajtur lojëra. Ka disa mite të zakonshme që rrotullohen rreth lojërave të fatit dhe ne do të përpiqemi t'i hedhim poshtë ato:

Lojtarët që luajnë bixhoz çdo ditë zhvillojnë një varësi - lojtarët me probleme mund të vënë baste çdo ditë ose herë pas here. Sapo kumari fillon të rezultojë negativisht në jetën e dikujt, vetëm atëherë kumari bëhet problem.

Lojtarët që mund të përballojnë të luajnë bixhoz nuk mund të zhvillojnë një varësi - kumari i vazhdueshëm mund të shkaktojë lloje të ndryshme problemesh jo vetëm financiare. Lojtarët që janë të fiksuar pas lojërave të fatit dhe që nuk mund të kontrollojnë dëshirën e tyre për të luajtur bixhoz do të fillojnë të kenë probleme në marrëdhëniet e tyre, mund të humbasin punën dhe të fillojnë të zhvillojnë probleme të shëndetit mendor.

Kumari i tepërt është një shenjë dobësie dhe mungesë inteligjence – varësia nga kumari mund t'i ndodhë kujtdo, pavarësisht se kush është. Kështu që lojtarët këshillohen që t'i qasen kësaj forme argëtimi me kujdes.

Partnerët janë ata që duhet të fajësohen për inkurajimin e të dashurve të tyre për të luajtur bixhoz - zakonisht, lojtarët me probleme do të fajësojnë të gjithë për varësinë e tyre, por veten e tyre.

Kumarxhinjtë problematikë kanë nevojë për miqtë dhe familjen e tyre për t'i ndihmuar me borxhin e tyre – një rregullim i shpejtë mund të duket si alternativa më e mirë, por në këtë mënyrë lojtarët e bixhozit inkurajohen vetëm se gjithmonë do të ketë dikush që t'i shpëtojë nga telashet, duke i lejuar kështu të vazhdojnë lojërat e tyre të fatit zakonet.

Simptomat e varësisë ndaj lojërave të fatit

Varësia nga kumari nuk shfaq asnjë shenjë në fillim. Kjo është arsyeja pse të varurit nga bixhozi zbulojnë se kanë një problem kur tashmë janë thellë në telashe. Në fillim, kumarxhinjtë problematikë madje mohojnë se kanë një problem.

Duke pasur një dëshirë për të mbajtur të fshehtë lojërat e tyre të fatit nga të tjerët dhe për këtë arsye, kumarxhinjtë me probleme zakonisht ekzagjerojnë fitimet e tyre ose fshehin zakonet e tyre të lojërave të fatit.

Lajmi i mirë është se lojtarët mund të ndalojnë lojërat e fatit nëse janë të vendosur. Ata mund të kërkojnë ndihmë nga të dashurit e tyre ose të kontaktojnë një nga organizatat e shumta mbështetëse të lojërave të fatit.

Si të luani me përgjegjësi

Në fillim, bixhozi duket si një kalim kohe e padëmshme. Për më tepër, lojtarët mund të fitojnë disa shuma marramendëse kur luajnë kumar. Dhe, kjo është adrenalina që shumëkush ka nevojë, por për fat të keq disa besojnë se do të fitojnë sa herë që luajnë në kazino, dhe kështu fillon gjithçka. Këtu janë disa truke të dobishme që do ta mbajnë çdo lojtar në rrugën e duhur.

Bixhozi nuk është punë - është e mundur të fitosh shumë kur luani, veçanërisht nëse fati i zonjës është në anën e tyre. Gjithsesi, në planin afatgjatë, kazinoja është ajo që do të fitojë më shpesh se lojtari i kumarit. Bixhozi nuk duhet parë si burim të ardhurash apo investimi. Ky është thjesht një aktivitet argëtues me mundësinë për të arritur një fitore të madhe, dhe kjo është e mrekullueshme. Por nëse nuk fitojnë, atëherë nuk duhet të mërziten.

Mos vini bast më shumë sesa mund të përballoni – lojtarët duhet të luajnë kumar vetëm me paratë që mund të përballojnë. Në asnjë mënyrë ata nuk duhet të luajnë kumar me para që janë të destinuara për diçka tjetër, veçanërisht para për shpenzimet e përditshme si ushqimi apo faturat. Është shumë e rëndësishme të mbash një kufi të rreptë shpenzimesh kur luajnë bixhoz dhe lojtarët që kanë frikë të humbasin kaq shumë para duhet të ulin buxhetin e tyre të lojërave të fatit.

Mos ndiqni humbjet – shumë lojtarë nuk duan të pranojnë faktin se kanë humbur shumë para, kështu që ata vazhdojnë të luajnë kumar në përpjekje për t'i rikuperuar ato. Gjëja më e mirë që duhet të bëjë një lojtar kur është në një seri humbjesh është të ndalojë lojën e fatit dhe të kthehet në lojë ditën ose javën në vijim.

Mos luani për një kohë të gjatë – është fakt se koha fluturon kur dikush është duke u argëtuar. Bixhozi është një aktivitet argëtues dhe lojtarët priren të humbasin gjurmët kur luajnë lojën e tyre të preferuar. Lojtarët duhet të vendosin një kufi kohor për seancën e tyre të lojërave dhe në këtë mënyrë ata do të kalojnë vetëm një kohë të kufizuar duke luajtur.

Qëndroni larg situatave të rrezikshme – sa herë që një lojtar mendon se nuk mund të bëjë një gjykim të shëndoshë, ai duhet të qëndrojë larg kumarit. Ata kurrë nuk duhet të luajnë kumar kur janë nën ndikimin e substancave që ndryshojnë mendjen.

Vetë-ndihmë për kumarxhinjtë

Për disa lojtarë, bixhozi është një aktivitet arratisjeje që i pëlqen veçanërisht kur kanë disa probleme personale. Një ditë e vështirë në punë ose një grindje me partnerin mund të duket si një justifikim i shkëlqyeshëm për të kaluar pak kohë duke luajtur bixhoz. Gjithsesi, ka gjëra më produktive që mund të bëni për t'u çlodhur dhe për t'u çlodhur, si p.sh. shoqërimi me miqtë, marrja e një hobi të ri ose përdorimi i një teknike relaksi.

Kumarxhinjtë problematikë duhet të dinë se nuk janë vetëm dhe duhet të rrisin rrjetin e tyre të mbështetësve. Kontakti me miqtë dhe familjen duhet të jetë gjëja e parë që ata duhet të bëjnë.

Kumarxhinjtë Anonim është një grup i madh mbështetës nga kolegët ku një lojtar mund të gjejë një sponsor që do të ofrojë këshilla dhe mbështetje thelbësore.

Çështjet e lojërave të fatit shpesh shkaktohen nga depresioni dhe ankthi. Dhe lajmi i keq është se këto çështje do të vazhdojnë edhe kur bixhozi nuk është më pjesë e jetës së tyre, ndaj është shumë e rëndësishme të kërkoni ndihmë profesionale dhe të merreni me to.

Kërkimi për ndihmë nuk është një shenjë dobësie. Kjo thjesht do të thotë që një person nuk është në gjendje ta trajtojë vetë çështjen dhe ka nevojë për ndihmë dhe mbështetje.

About

About

Ekipi i Kazinosë N1 ka krijuar një produkt për të cilin ata mund të jenë shumë krenarë. Ata mund të thonë se kanë një kazino që u ofron lojtarëve përvojën më të kënaqshme të lojërave. Lojtarët mund të gjejnë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash nga disa prej ofruesve më të famshëm. Kazino N1 ka mbështetje për klientët që është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre dhe një gamë të gjerë mënyrash pagese të sigurta për ta bërë përvojën sa më komode.

N1 Interactive Ltd është përgjegjës për një sërë faqesh kazinosh që vlerësohen shumë për softuer me cilësi të lartë, një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, promovime dhe shërbime të shkëlqyera ndaj klientit, gjë që i ka dhënë markës një reputacion të madh në të gjithë Kanadanë dhe Evropën. Seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë është vendi ku shumica e lojtarëve bashkohen për të luajtur mbi 100 lojëra me një përvojë si ajo e një kazinoje autentike me bazë tokësore.

N1 Casino

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Lojtarët që dëshirojnë të luajnë lojëra në kazino N1 duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Ky është një proces i thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të klikojnë në butonin Join Now dhe të futin disa detaje personale. Lojtarët duhet të fusin të dhënat e sakta personale sepse do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit përpara se të mund të kërkojnë tërheqje.

Support

Kazino N1 e di mirë se një pjesë jetike e çdo kazinoje është tavolina e ndihmës. Lojtarët mund të kontaktojnë kazinonë duke përdorur funksionin Live Chat ose mund t'i dërgojnë një email support@n1casino.com.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Kumari në internet po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar çdo ditë të re. Kjo është për shkak se ofron më shumë lojëra sesa një kazino me tulla dhe llaç. Për më tepër, sapo një lojtar t'i bashkohet familjes së Kazinosë N1, ai do të kapë në dorë shumë bonuse dhe promovime të ndryshme. Ne do të ndajmë disa këshilla dhe truke me lojtarët, veçanërisht fillestarët.

Promotions & Offers

Kazino N1 është e mbushur me promovime dhe oferta për të tërhequr lojtarë. Çdo lojtar i ri që krijon një llogari do të marrë një bonus shumë bujar mirëseardhjeje herën e parë që depoziton në llogarinë e tij. Dhe argëtimi nuk ndalet këtu, bonusi i mirëseardhjes bartet në katër depozitat e ardhshme, dhe mbi të, ka mijëra bonuse të tjera të rimbushjes që ofrohen rregullisht.

Mobile

Mobile

Lojërat e lëvizshme janë shtesa më e fundit në kazinotë në internet. Falë telefonave inteligjentë dhe tabletëve, lojtarët mund t'i qasen lehtësisht llogarive të tyre, pavarësisht se ku ndodhen, për sa kohë që kanë një lidhje të qëndrueshme në internet.

Affiliate Program

Affiliate Program

Kushdo që i bashkohet filialit të Kazinosë N1 mund të fitojë deri në 40% komision. Lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari dhe të presin miratimin. Lajmi i mirë është se N1 Casino i jep një shans pothuajse kujtdo që dëshiron të bëhet filial dhe të promovojë produktin e tyre. Është falas për t'u bashkuar me programin e filialeve dhe kjo është një mundësi e shkëlqyer që do t'i lejojë partnerët të fitojnë së bashku me N1 Casino.