N1 Casino Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Ekipi i Kazinosë N1 ka krijuar një produkt për të cilin ata mund të jenë shumë krenarë. Ata mund të thonë se kanë një kazino që u ofron lojtarëve përvojën më të kënaqshme të lojërave. Lojtarët mund të gjejnë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash nga disa prej ofruesve më të famshëm. Kazino N1 ka mbështetje për klientët që është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre dhe një gamë të gjerë mënyrash pagese të sigurta për ta bërë përvojën sa më komode. 

N1 Interactive Ltd është përgjegjës për disa faqe kazinoje të cilat vlerësohen shumë për softuer me cilësi të lartë, një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, promovime dhe shërbime të shkëlqyera ndaj klientit, gjë që i ka dhënë markës një reputacion të madh në të gjithë Kanadanë dhe Evropën. Seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë është vendi ku shumica e lojtarëve bashkohen për të luajtur mbi 100 lojëra me një përvojë si ajo e një kazinoje autentike me bazë tokësore.

N1 Casino

Pronari dhe CEO

N1casino.com është në pronësi dhe operohet nga N1 Interactive Ltd,

Numri i licencës

Kazinoja N1 është në pronësi dhe operuar nga N1 Interactive Ltd, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Maltës me numër regjistrimi C 81457.

N1casino është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës sipas licencës: MGA/B2C/394/2017 (lëshuar më 01/08/2018).

Ku bazohet kazino N1?

Kazino N1 ka selinë në adresën e mëposhtme:

206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Maltë.

Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming