N1 Casino Live Casino Rishikoni - Account

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Account

Lojtarët që dëshirojnë të luajnë lojëra në kazino N1 duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Ky është një proces i thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të klikojnë në butonin Join Now dhe të futin disa detaje personale. Lojtarët duhet të fusin të dhënat e sakta personale sepse do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit përpara se të mund të kërkojnë tërheqje.

Kazino N1 ka disa detyrime që duhet t'i ndjekë pasi janë kazino të licencuara. Ata do të kërkojnë që secili lojtar të kalojë procedurën e verifikimit përpara se të mund të kërkojë tërheqjen e fitimeve të tyre. Ky është një lajm i mirë dhe do të thotë se lojtarët mbrohen në çdo kohë dhe ata mund të mbështeten në legjitim, të ndershëm dhe të besueshëm të kazinos. Verifikimi i lojtarit do të thotë që kazinoja do të kontrollojë nëse lojtari është personi që ata thonë se janë dhe nëse të dhënat e tij janë të sakta. Për ta bërë këtë, lojtarët do të duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Kazino N1 e bën këtë për t'u siguruar që vetëm lojtarët që lejohen ligjërisht të luajnë kumar janë duke luajtur në kazino. Lojtarët duhet të jenë në moshë madhore për të luajtur bixhoz dhe duhet të jetojnë në një nga vendet e mbështetura ku kazinoja mund të funksionojë. Për këtë arsye, lojtarët duhet të fusin të dhënat e sakta kur krijojnë llogaritë e tyre.

Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming