N1 Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Affiliate Program

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
BonusDeri në 400 dollarë
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
Deri në 400 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Kushdo që i bashkohet filialit të Kazinosë N1 mund të fitojë deri në 40% komision. Lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari dhe të presin miratimin. Lajmi i mirë është se N1 Casino i jep një shans pothuajse kujtdo që dëshiron të bëhet filial dhe të promovojë produktin e tyre. Është falas për t'u bashkuar me programin e filialeve dhe kjo është një mundësi e shkëlqyer që do t'i lejojë partnerët të fitojnë së bashku me N1 Casino.

Filialet duhet të tregtojnë produktin e Kazinosë N1 dhe të fitojnë një komision mjaft të madh duke e bërë këtë. Marketingu i filialeve ofron një 'të ardhura pasive;' që mund të vijë në ndihmë. Gjithçka që bashkëpunëtorët duhet të bëjnë është të investojnë pak kohë në një fushatë dhe ata do të shohin kthime të vazhdueshme. Kjo u lejon bashkëpunëtorëve të fitojnë një rrjedhë të qëndrueshme të të ardhurave edhe kur nuk punojnë.

Ka disa mënyra të ndryshme që lojtarët mund të fitojnë kur bashkohen me filialin N1, dhe më e zakonshme është Plani i Komisionit të Ndarjes së të Ardhurave i cili do t'i lejojë lojtarët të fitojnë deri në 45%. CPA është një tjetër plan që lejon lojtarët pagesa një herë që fillon deri në 150 dollarë. Plani hibrid është një kombinim i Pjesës së të Ardhurave dhe CPA, por ky plan duhet të diskutohet me menaxherin e tyre.

Cili është programi i Filialit të Kazinosë N1?

Programi i Filialit të Kazinosë N1 quhet Partnerët N1.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €