N1 Casino Live Casino Rishikoni - Affiliate Program

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Affiliate Program

Kushdo që i bashkohet filialit të Kazinosë N1 mund të fitojë deri në 40% komision. Lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari dhe të presin miratimin. Lajmi i mirë është se N1 Casino i jep një shans pothuajse kujtdo që dëshiron të bëhet filial dhe të promovojë produktin e tyre. Është falas për t'u bashkuar me programin e filialeve dhe kjo është një mundësi e shkëlqyer që do t'i lejojë partnerët të fitojnë së bashku me N1 Casino.

Filialet duhet të tregtojnë produktin e Kazinosë N1 dhe të fitojnë një komision mjaft të madh duke e bërë këtë. Marketingu i filialeve ofron një 'të ardhura pasive;' që mund të vijë në ndihmë. Gjithçka që bashkëpunëtorët duhet të bëjnë është të investojnë pak kohë në një fushatë dhe ata do të shohin kthime të vazhdueshme. Kjo u lejon bashkëpunëtorëve të fitojnë një rrjedhë të qëndrueshme të të ardhurave edhe kur nuk punojnë.

Ka disa mënyra të ndryshme që lojtarët mund të fitojnë kur bashkohen me filialin N1, dhe më e zakonshme është Plani i Komisionit të Ndarjes së të Ardhurave i cili do t'i lejojë lojtarët të fitojnë deri në 45%. CPA është një tjetër plan që lejon lojtarët pagesa një herë që fillon deri në 150 dollarë. Plani hibrid është një kombinim i Pjesës së të Ardhurave dhe CPA, por ky plan duhet të diskutohet me menaxherin e tyre.

Cili është programi i Filialit të Kazinosë N1?

Programi i Filialit të Kazinosë N1 quhet Partnerët N1.

Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming