N1 Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Bonuses

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
BonusDeri në 400 dollarë
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
Deri në 400 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Lojtarët mund të kapin shumë bonuse të ndryshme kur krijojnë një llogari në Kazino N1. Për të nisur gjërat në këmbën e duhur, kazino ofron jo një, por katër bonuse të mirëseardhjes që do t'i ndihmojnë lojtarët të zgjasin lojën e tyre dhe të përmirësojnë ekuilibrin e tyre. Ka shumë bonuse të ndryshme që mund të pretendojnë pasi të mbarojnë bastjen e ofertës së mirëseardhjes.

Çdo lojtar që krijon një llogari në kazinonë N1 dhe bën depozitimin e tij të parë mund të kërkojë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Ky është një bonus depozite ndeshjeje që do të rrisë drastikisht balancën e tyre. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi katër depozitat e para në mënyrën e mëposhtme:

Bonusi i depozitës së parë është një depozitë 100% deri në 100 dollarë. Lojtarët do të marrin gjithashtu 150 rrotullime falas në total, 25 rrotullime falas në ditë për 6 ditë. Rrotullimet falas i kreditohen Librit të të rënëve nga Loja Pragmatike. Kur Play Pragmatic nuk ofrohet në një rajon të caktuar, rrotullimet falas do të kreditohen në Book of Cats nga Bgaming.

Bonusi dhe rrotullimet falas vijnë me kërkesat e basteve prej 50 herë përpara se lojtari të mund të kërkojë një tërheqje.

Rrotullimet falas duhet të aktivizohen brenda 3 ditëve pas marrjes, dhe bonusi i rrotullimeve falas është i vlefshëm për 7 ditë. Bonusi është i vlefshëm për 30 ditë. Shuma maksimale që lojtarët mund të bastojnë ndërsa luajnë me fondet e bonusit është e kufizuar në 5 dollarë për rrotullim.

Lojtarët, të cilët janë me role të larta mund të bëjnë një depozitë të parë dhe të marrin deri në 1000 dollarë. Ky është një bonus depozite prej 50% i ndeshjes që do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin e lojtarëve dhe do të zgjasë lojën e tyre. Bonusi duhet të vihet 50 herë përpara se lojtari të mund të kërkojë një tërheqje dhe kohëzgjatja e bonusit është 30 ditë. Basti maksimal që lojtarët mund të bëjnë gjatë lojës me fonde bonus është 5 dollarë.

Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 75% dhe shuma maksimale që ata do të marrin është 100 dollarë.

Për të marrë bonusin, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej të paktën 20 dollarësh dhe bonusi duhet të vihet 50 herë përpara se një lojtar të mund të kërkojë një tërheqje.

Bonusi është i vlefshëm për 30 ditë, dhe nëse lojtari nuk arrin të përmbushë kërkesat e basteve brenda këtij afati kohor, rrezikon të humbasë fondet e bonusit dhe fitimet.

Basti maksimal kur luani me fondet e bonusit është 5 dollarë.

Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 100% deri në $100. Depozita minimale që duhet të bëjnë lojtarët për të marrë bonusin është e kufizuar në 20 dollarë. Lojtarët do të marrin gjithashtu 50 rrotullime falas në Book of the Fallen nga Pragmatic Play. Nëse Play Pragmatic nuk ofrohet, rrotullimet falas do të kreditohen në Book of Cats nga Bgaming.

Bonusi dhe rrotullimet falas duhet të vihen 50 herë përpara se lojtarët të bëjnë një tërheqje.

Rrotullimet falas duhet të aktivizohen brenda 3 ditëve nga marrja, dhe ato janë të vlefshme për 7 ditë. Fondet e bonusit janë të vlefshme për 30 ditë.

Basti maksimal që mund të bëjnë lojtarët gjatë lojës me fondet e bonusit është i kufizuar në 5 dollarë.

Lojtarët që depozitojnë për herë të katërt, do të marrin një bonus depozite prej 25% deri në $100. Depozita minimale për t'u kualifikuar për ofertën është e kufizuar në 20 dollarë. Bonusi duhet të vihet 50 herë përpara se lojtari të kërkojë një tërheqje. Basti maksimal gjatë lojës me fondet e bonusit është i kufizuar në 5 dollarë.

Shpjegohen kërkesat e bastit

Lojtarët, veçanërisht fillestarët, duhet të mësojnë një ose dy gjëra në lidhje me kërkesat e basteve. Gjëja e parë që ata duhet të dinë është se çfarë është një bast. Kjo i referohet shumës së parave që një lojtar duhet të aksionojë me secilën dorë të letrave ose rrotullimit.

Kur një lojtar krijon një llogari në kazino, ai mund të kërkojë një nga bonuset e shumta që ofron kazinoja. Secili prej këtyre bonuseve vjen me kërkesat e basteve që një lojtar duhet të plotësojë përpara se të mund të kërkojë një tërheqje. Kjo do të thotë që lojtari duhet të vë bast një shumë të caktuar parash përpara se të mund të kërkojë një tërheqje.

Kërkesat e bastit janë të ndryshme për çdo bonus, kështu që lojtarët këshillohen të kalojnë Kushtet dhe Kushtet e çdo bonusi përpara se ta pranojnë atë.

Le të themi se një lojtar pretendon një bonus me 30x kërkesa për bast. Kjo do të thotë se ata duhet të vënë bast mbi shumën e bonusit tridhjetë herë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Lojtarëve u kërkohet të bëjnë një depozitë minimale për të marrë bonusin në radhë të parë. Për më tepër, atyre mund t'u kërkohet të përdorin një mënyrë të caktuar pagese për të qenë në gjendje ta pretendojnë atë.

Një tjetër gjë shumë e rëndësishme kur bëhet fjalë për përmbushjen e kërkesave të basteve është të zgjidhni lojërat e duhura. Disa lojëra do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në një përqindje më të lartë, ndërsa të tjerat do të kontribuojnë në një përqindje më të vogël. Lojërat e lojërave elektronike në internet do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve në shumicën e rasteve. Ajo që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje këtu është se disa lojëra janë të përjashtuara nga promovimi. Lojëra të tjera do të kontribuojnë në një përqindje më të vogël të përmbushjes së kërkesave të basteve.

Lojërat e mëposhtme janë të përjashtuara nga oferta e promovimit të bonusit:

1 mbështjell Egjipt, 1 mbështjellje frutash, 1 majmun me mbështjellje, 1 Krishtlindje, 100 bit zare, 1429 dete të paeksploruara, 3 diamante, 3 qytete sekrete, 3 perëndi të vogla, 5 familje, 9 luanë, 9 luanë botim Krishtlindjesh, Afrika X UP, Kërkimi Afrikan, Epoka e Pushtimit, Epoka e Zotave: Sundimtari i deteve, Agjenti Valkyrie, Shpërthimi i Alkimisë, Alkimedi, Alm Gaudi, Ambianti, Eklipsi i Lashtë, Bekimi i të Lashtëve, Andar Bahar, Legjendat e Astros: Lyra dhe Erion, Augustus, Emerald Aztec , Aztec Spins, Baccarat, Baccarat NC, Baker's Treat, Battle Heroes, Beautiful Bones, Belle Epoque, Biergarten, Biergarten Unlimited, Bikini Party, Bison Battle, Black Horse, Black Horse Deluxe, Blackjack, Blackjack AC, Blackjack Classic,1 Blackjack Classic 20-32, Blackjack Classic 3, Blackjack Classic 35, Blackjack Classic 37, Blackjack Classic 38, Blackjack Classic 39, Blackjack Classic 41-76.

Si të zgjidhni bonusin e duhur

Lojtarët zakonisht zgjedhin kazinonë që ofron bonuset më të mira, ashtu siç bën Kazino N1. Ka bonuse të ndryshme që lojtarët mund të zgjedhin nga këtu, dhe secila prej tyre ofron veçori unike.

Ka disa gjëra që lojtarët duhet të kenë parasysh kur zgjedhin bonusin e duhur.

Përcaktoni llojin e bonusit – gjëja e parë që lojtarët duhet të dinë është se ata duhet të zgjedhin bonusin në varësi të lojërave që duan të luajnë. Disa bonuse janë të disponueshme për lojërat me slot me video në internet, ndërsa të tjerat janë për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Kaloni në termat dhe kushtet e bonusit – lojtarët duhet të kalojnë termat dhe kushtet përpara se të pranojnë një bonus. Në këtë mënyrë, ata do të shohin nëse bonusi është diçka që ata mund ta luajnë menjëherë. Përcaktimi i kërkesave të basteve është një nga aspektet më të rëndësishme të çdo bonusi kazino. Disa kazino ofrojnë kërkesa më të ulëta për baste, ndërsa të tjerat do të përfshijnë kërkesa shumë më të larta. Për të plotësuar kërkesat e basteve, lojtarët duhet të luajnë lojëra të caktuara. Shumica e lojërave me video slot në internet do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, ndërsa lojërat e tjera do të kontribuojnë me një përqindje më të vogël.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €