N1 Casino Live Casino Rishikoni - Countries

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Countries

Lojtarët, të cilët krijojnë një llogari dhe përdorin faqen e internetit të Kazinosë N1, konfirmojnë dhe garantojnë se kumari në internet është i ligjshëm dhe i lejuar në juridiksionin e tyre. Fatkeqësisht, ka vende të kufizuara që nuk lejohen të luajnë lojëra me para të vërteta në kazino dhe lojtarët duhet të kontrollojnë listën dhe të shohin nëse vendi i tyre i banimit është në të.

Kazino N1 nuk disponohet në vendet e mëposhtme: Afganistan, Shqipëri, Angola, Anguilla, Australi, Barbados, Belgjikë, Burkina Faso, Kamboxhia, Kepi Verde, Ishujt Kajman, Republika e Afrikës Qendrore, Kinë, Kongo, Bregu i Fildishtë, Republika Çeke , Eritrea, Estonia, Etiopia, Franca dhe territoret e saj përtej detit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze, Réunion, Mayotte, St. Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re), Gjibraltar, Greqi, Guatemala, Haiti, Hong Kong, Iraku, Republika Islamike e Iranit, Izraeli, Italia, Xhamajka, Xhersi, Koreja e Veriut, Lao PDR, Liban, Liberi, Libi, Lituani, Macau, Mali, Mauritius, Mayotte, Myanmar, Nikaragua, Pakistan, Panama, Paraguaj, Ruanda, Réunion , Serbi. Sierra Leone, Sllovakia, Sllovenia, Somalia, Sudani i Jugut, Spanja, Sudani, Republika Arabe Siriane, Turqia, Uganda, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Jemeni, Zimbabve dhe Holanda.

Lojtarët nga Suedia nuk mund të marrin pjesë në asnjë program promovues ose të marrin ndonjë shpërblim nga kazino.

Kazino N1 pranon lojtarë që janë në moshë madhore vetëm për të luajtur bixhoz. Është përgjegjësi e lojtarit të pyesë për ligjet dhe rregulloret ekzistuese në vendin e tyre të banimit.

Disponueshmëria e Lojërave

Fatkeqësisht, ofruesit e programeve kompjuterike kanë gjithashtu kufizimet e tyre. Për shembull, NetEnt ka një kufizim absolut për vendet e mëposhtme: Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republikën Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Itali, Letoni, Lituani, Meksikë, Portugali, Rumani, Spanjë, Suedi, Zvicër, Mbretërinë e Bashkuar, dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ata gjithashtu kanë territore në listën e zezë dhe përfshijnë këto: Afganistani, Shqipëria, Algjeria, Angola, Australia, Bahamas, Botsvana, Belgjika, Bullgaria, Kolumbia, Kroacia, Republika Çeke, Danimarka, Estonia, Ekuador, Etiopia, Franca, Gana, Guajana, Hong Kong, Itali, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Letoni, Lituani, Meksikë, Namibi, Nikaragua, Korenë e Veriut, Pakistan, Panama, Filipine, Portugali, Rumani, Singapor, Spanjë, Suedi, Zvicër, Sudan, Siri, Tajvan, Trinidad dhe Tobago, Tunizi, Uganda, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Jemeni dhe Zimbabve.

Video Slot Planet of the Apes nuk duhet të ofrohet në territoret e mëposhtme:

Azerbajxhani, Kina, India, Malajzia, Katari, Rusia, Tajlanda, Turqia dhe Ukraina.

Vikings Video Slot nuk duhet të ofrohet në juridiksionet e mëposhtme:

Azerbajxhani, Kamboxhia, Kanadaja, Kina, Franca, India, Indonezia, Laosi, Malajzia, Mianmari, Papua Guinea e Re, Katari, Rusia, Koreja e Jugut, Tajlanda, Turqia, Ukraina, Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Video Slot Narcos nuk duhet të ofrohet në territoret e mëposhtme:

Indonezia, Koreja e Jugut.

Sloti Video Street Fighter nuk duhet të ofrohet në territoret e mëposhtme:

Anguilla, Antigua & Barbuda, Argjentinë, Aruba, Barbados, Bahamas, Belize, Bermuda, Bolivia, Bonaire, Brazil, Ishujt e Virgjër Britanikë, Kanada, Ishujt Kajman, Kinë, Kili, Ishulli Clipperton, Kolumbia, Kosta Rika, Kuba, Curacao, Dominika , Republika Domenikane, El Salvador, Grenlandë, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guajana, Haiti, Honduras, Xhamajka, Japonia, Martinika, Meksika, Montserrat, Ishulli Navassa, Paraguaj, Peru, Porto Riko, Saba, Saint Barthelemy, Saint Eustatius, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Maarten, Saint Martin, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Korea e Jugut, Surinami, Ishujt Turks dhe Caicos, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Uruguai, Ishujt e Virgjër të SHBA, Venezuela.

Sloti i videos Fashion TV nuk duhet të ofrohet në territoret e mëposhtme:

Kuba, Jordania, Turqia dhe Arabia Saudite.

Përbindëshat universalë (Dracula, Krijesa nga Laguna e Zezë, Mallkimi i Phantoms dhe Njeriu i Padukshëm) mund të luhen vetëm në territoret e mëposhtme:

Andorra, Austria, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Qipro, Finlanda, Gjeorgjia, Gjermania, Greqia, Hungaria, Islanda, Irlanda, Lihtenshtajni, Luksemburgu, Malta, Moldavia, Monako, Mali i Zi, Holanda, Maqedonia e Veriut, Norvegjia, Polonia, Rusia, San Marino, Serbia, Sllovakia, Sllovenia, Turqia dhe Ukraina.

Lojtarët nga Australia nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga Amatic.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga Microgaming: SHBA, Singapori, Italia, Danimarka, Afrika e Jugut, Franca, MB, Spanja, Belgjika, Australia, Tajvani dhe Filipinet.

Lojtarët nga Kanadaja nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga Nyx(nextgen).

Lojtarët nga Suedia nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga Playngo dhe Pragmatic.

Lojtarët nga Zvicra nuk kanë të drejtë të luajnë lojëra nga Play'n GO.

Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming