N1 Casino Live Casino Rishikoni - Games

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Games

Lojërat e kazinosë janë një pjesë thelbësore e çdo kazinoje. Lojtarët mund të gjejnë lloje të ndryshme lojërash në N1 Casino, dhe ata që shijojnë lojërat e drejtpërdrejta me tregtarë mund të gjejnë një seksion të tërë me disa nga lojërat më të mira këtu.

Lojtarët tani mund të transferojnë të gjithë eksitimin dhe atmosferën e të luajturit në një kazino me bazë tokësore në shtëpitë e tyre. Të gjithë tregtarët janë profesionistë të trajnuar dhe të gjithë dinë të krijojnë një atmosferë argëtuese në tavolinat e tyre të kazinosë. Lojtarët mund të flasin me tregtarin e drejtpërdrejtë njësoj sikur të ishin duke luajtur në një kazino me bazë tokësore.

Kazino N1 ka një koleksion kaq shterues të lojërave të kazinove live, kështu që përveç lojërave klasike, lojtarët mund të gjejnë edhe disa tituj unikë.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një nga lojërat më të njohura për një arsye, dhe lajmi i mirë është se tani është në dispozicion për të luajtur me një tregtar të drejtpërdrejtë. Disa thonë se shumë lojtarë i duan lojërat e kazinosë vetëm për shkak të Ruletës. Ka shumë versione të lojës në dispozicion, por ka tre lloje kryesore të ruletës, Ruleta e drejtpërdrejtë franceze, ruleta e drejtpërdrejtë amerikane dhe ruleta e drejtpërdrejtë evropiane. Loja është e njëjtë si në çdo kazino, dhe mund të ketë disa ndryshime të vogla, por lojtarët mund të përshtaten lehtësisht nëse i dinë rregullat bazë të lojës. Këshillohet të njihni rregullat e lojës përpara se lojtarët të vendosin të luajnë për para të vërteta. Të gjitha rregullat se si të luash Live Roulette mund të gjenden në këtë lidhje.

Blackjack live

Live Blackjack është një tjetër i preferuar kur bëhet fjalë për lojërat me letra të kazinosë. Blackjack është një lojë që nuk mbështetet në shansin e pastër, përkundrazi, lojtarët mund të përdorin një strategji të mirë që do t'i ndihmojë në mënyrë drastike të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar. Ideja është të merrni një dorë që është në total më e lartë se dora e tregtarit, por nuk kalon 21. Ka lëvizje të ndryshme që lojtari mund të bëjë pasi të marrë dy letrat e tij fillestare. Ata janë në një avantazh të madh sepse tregtari duhet të ndjekë rregulla strikte edhe kur ata kanë një dorë të favorshme. Për të lexuar në lidhje me rregullat dhe strategjitë se si të luani Baccarat live, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Baccarat live

Baccarat është një lojë e njohur me letra që tani është e disponueshme edhe në seksionin Live Casino. Rregullat e lojës janë të thjeshta, ku lojtarët duhet të marrin një dorë që arrin 8 ose 9 për të fituar. Nuk ka shumë që lojtari mund të bëjë për të fituar sepse loja ndjek disa rregulla të paracaktuara dhe Tregtari i drejtpërdrejtë po bën të gjithë punën. Në disa raste, një kartë e tretë mund të tërhiqet dhe lajmi i mirë është se tregtari duhet të dijë rregullat. Gjithsesi, lojtarët mund të lexojnë gjithashtu për rregullat dhe të dinë se çfarë po ndodh para tyre. Të gjitha rregullat se si të luani Baccarat live mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Poker Live

Falë seksionit të Kazinosë Live në Kazino N1, kumarxhinjtë mund të luajnë Live Poker pa pasur nevojë të dalin nga dhoma e tyre. Fillestarët mund të frikësohen nga mënyra se si të luajnë Poker Live, por nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Gjëja e parë që duhet të bëjnë është të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre dhe të gjejnë variantin e Pokerit që duan të luajnë. Rregullat bazë të pokerit janë të njëjta, kështu që lojtarët këshillohen t'i zotërojnë ato përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Gjëja më e rëndësishme është të mësoni duart e pokerit dhe si funksionojnë bastet. Të gjitha rregullat se si të luani Live Poker mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Live Sic Bo

Live Sic Bo është një lojë me zare që në disa mënyra na kujton ruletën. Kjo lojë e ka origjinën në Azi, por sot është e njohur në mbarë botën. Ajo që e bën këtë lojë kaq të jashtëzakonshme është fakti se ofron një nivel të ri emocioni falë shumëzuesve të rastësishëm që mund të rrisin shanset e fitimit deri në 999:1. Ideja e lojës është të parashikohet rezultati i hedhjes së zareve. Ka shumë baste në dispozicion dhe disa ofrojnë pagesa më të mira se të tjerët. Të gjitha rregullat se si të luhet Live Sic Bo mund të gjenden në lidhjen e mëposhtme.

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave

Shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta janë shtesa përfundimtare në zhanrin e kazinosë live. Në vend të tregtarëve, lojërat kanë pritës që do të argëtojnë lojtarët. Lojtarët kanë një rol më aktiv në lojë, dhe kjo është arsyeja pse ata gëzojnë një popullaritet kaq të madh. Edhe pse shfaqjet e lojërave janë mjaft të reja, ekzistojnë disa lojëra të ndryshme si Live Dream Catcher, Live Monopoly dhe Live Crazy Time, vetëm për të përmendur disa. Të gjitha rregullat se si të luhen Live Game Show mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming