N1 Casino Live Casino Rishikoni - Mobile

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Mobile

Lojërat e lëvizshme janë shtesa më e fundit në kazinotë në internet. Falë telefonave inteligjentë dhe tabletëve, lojtarët mund t'i qasen lehtësisht llogarive të tyre, pavarësisht se ku ndodhen, për sa kohë që kanë një lidhje të qëndrueshme në internet.

Bota e sotme është kaq e zënë dhe lojtarët nuk kanë kohë të shkojnë në një kazino me bazë tokësore, përkundrazi, ata i drejtohen gjithnjë e më shumë lojërave celulare. Në këtë mënyrë ata mund të vjedhin pak kohë nga orari i tyre i ngjeshur dhe të luajnë disa lojëra në lëvizje. Për më tepër, ata mund të bashkohen në lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe të luajnë me një tregtar të vërtetë.

Kur bëhet fjalë për lojërat në celular, një gjë është e sigurt, ato nuk do të largohen së shpejti. Ofruesit e programeve kompjuterike po bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për t'i përmirësuar vazhdimisht ato, kështu që le të shohim se cilat janë disa nga tendencat më të mëdha të lojërave që po drejtojnë revolucionin e lojërave celulare:

  • Teknologjitë e reja inovative – një nga arsyet më të mëdha për rritjen e shpejtë të lojërave celulare është përparimi teknologjik. Në ditët e sotme lojtarët mund të kënaqen duke luajtur lojëra me një tregtar të drejtpërdrejtë nga komoditeti i shtëpive të tyre. Nuk është çudi që lojërat celulare kanë fituar famë të menjëhershme.
  • Lojëra të menjëhershme - shumica e kazinove kanë zhvilluar aplikacione celulare që lojtarët mund t'i instalojnë në pajisjet e tyre dhe të kenë qasje në llogaritë e tyre. Gjithsesi, çdo kazino ofron lojë të menjëhershme, që do të thotë se lojtarët nuk duhet të shkarkojnë një aplikacion, dhe në vend të kësaj ata mund të vizitojnë kazinonë e tyre të drejtpërdrejtë duke përdorur një shfletues.
Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming