N1 Casino Live Casino Rishikoni - Payments

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Payments

Kazino N1 ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar dhe tërhequr fonde. Disa nga metodat më të përdorura të pagesës përfshijnë Neteller dhe Skrill dhe lajmi i mirë është se ato të dyja janë të disponueshme këtu.

Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë do të varet nga mënyra e pagesës që ata vendosin të përdorin. Në shumicën e rasteve, shuma minimale e depozitës është e kufizuar në 20 dollarë.

Kazino N1 nuk pranon mënyra pagese të palëve të treta, kështu që lojtarët duhet të depozitojnë llogari bankare, karta bankare dhe mënyra të tjera pagese që janë të regjistruara në emrin e tyre.

Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë, ndërsa shuma maksimale do të varet nga mënyra e pagesës që një lojtar vendos të përdorë. Pranë çdo mënyrë pagese në Arkë, lojtarët mund të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me shumat minimale dhe maksimale të depozitave dhe tërheqjeve.

Lojtarët mund të përdorin çdo mënyrë pagese që është në dispozicion për të depozituar dhe tërhequr fonde. Gjithsesi, jo çdo mënyrë pagese do të jetë e disponueshme për të gjithë. Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit dhe të zbulojnë se cila mënyrë pagese është e favorshme për vendin e tyre të banimit. Për Viza, vendet e mëposhtme nuk mbështeten: SHBA, Hong Kongu, India, Indonezia, Japonia, Korea, Malajzia dhe Singapori. Për MasterCard, mbështeten vendet e mëposhtme: Andorra, Austria, Belgjika, Qipro, Republika Çeke, Danimarka, Estonia, Franca, Gjermania, Gjibraltari, Greqia, Hungaria, Islanda, Irlanda, Italia, Letonia, Luksemburgu, Malta, Monako, Holanda, Norvegjia, San Marino, Sllovakia, Sllovenia, Spanja, Suedia, Zvicra, Turqia, Mbretëria e Bashkuar.

Çdo tërheqje do të përpunohet pothuajse menjëherë nga kazinoja. Sidoqoftë, disa mënyra pagese mund të kërkojnë deri në 5 ditë pune për të përpunuar një tërheqje.

Monedha operative e kazinosë N1 është euro dhe lojtarët që përdorin monedha të tjera duhet të kenë parasysh se do të përfshihen tarifa për shkak të konvertimit të monedhës.

Lojtarët do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Ky është një hap i detyrueshëm dhe lojtarët nuk mund ta anashkalojnë atë.

Lojtarët që fitojnë më shumë se 15,000 dollarë duhet të kenë parasysh se kazinoja rezervon të drejtën të ndajë pagesën në këste mujore derisa të paguhet shuma e plotë.

Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming