N1 Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Payments

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
BonusDeri në 400 dollarë
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
Deri në 400 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Payments

Payments

Kazino N1 ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar dhe tërhequr fonde. Disa nga metodat më të përdorura të pagesës përfshijnë Neteller dhe Skrill dhe lajmi i mirë është se ato të dyja janë të disponueshme këtu.

Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë do të varet nga mënyra e pagesës që ata vendosin të përdorin. Në shumicën e rasteve, shuma minimale e depozitës është e kufizuar në 20 dollarë.

Kazino N1 nuk pranon mënyra pagese të palëve të treta, kështu që lojtarët duhet të depozitojnë llogari bankare, karta bankare dhe mënyra të tjera pagese që janë të regjistruara në emrin e tyre.

Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë, ndërsa shuma maksimale do të varet nga mënyra e pagesës që një lojtar vendos të përdorë. Pranë çdo mënyrë pagese në Arkë, lojtarët mund të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me shumat minimale dhe maksimale të depozitave dhe tërheqjeve.

Lojtarët mund të përdorin çdo mënyrë pagese që është në dispozicion për të depozituar dhe tërhequr fonde. Gjithsesi, jo çdo mënyrë pagese do të jetë e disponueshme për të gjithë. Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit dhe të zbulojnë se cila mënyrë pagese është e favorshme për vendin e tyre të banimit. Për Viza, vendet e mëposhtme nuk mbështeten: SHBA, Hong Kongu, India, Indonezia, Japonia, Korea, Malajzia dhe Singapori. Për MasterCard, mbështeten vendet e mëposhtme: Andorra, Austria, Belgjika, Qipro, Republika Çeke, Danimarka, Estonia, Franca, Gjermania, Gjibraltari, Greqia, Hungaria, Islanda, Irlanda, Italia, Letonia, Luksemburgu, Malta, Monako, Holanda, Norvegjia, San Marino, Sllovakia, Sllovenia, Spanja, Suedia, Zvicra, Turqia, Mbretëria e Bashkuar.

Çdo tërheqje do të përpunohet pothuajse menjëherë nga kazinoja. Sidoqoftë, disa mënyra pagese mund të kërkojnë deri në 5 ditë pune për të përpunuar një tërheqje.

Monedha operative e kazinosë N1 është euro dhe lojtarët që përdorin monedha të tjera duhet të kenë parasysh se do të përfshihen tarifa për shkak të konvertimit të monedhës.

Lojtarët do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Ky është një hap i detyrueshëm dhe lojtarët nuk mund ta anashkalojnë atë.

Lojtarët që fitojnë më shumë se 15,000 dollarë duhet të kenë parasysh se kazinoja rezervon të drejtën të ndajë pagesën në këste mujore derisa të paguhet shuma e plotë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €