N1 Casino Live Casino Rishikoni - Promotions & Offers

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Promotions & Offers

Kazino N1 është e mbushur me promovime dhe oferta për të tërhequr lojtarë. Çdo lojtar i ri që krijon një llogari do të marrë një bonus shumë bujar mirëseardhjeje herën e parë që depoziton në llogarinë e tij. Dhe argëtimi nuk ndalet këtu, bonusi i mirëseardhjes bartet në katër depozitat e ardhshme, dhe mbi të, ka mijëra bonuse të tjera të rimbushjes që ofrohen rregullisht.

Lojtarët që krijojnë një llogari në kazinonë N1 dhe bëjnë depozitën e tyre të parë do të marrin një bonus mirëseardhjeje që do të rrisë në mënyrë drastike balancën e lojtarit. Për të marrë bonusin, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej të paktën $20. Kjo është një depozitë 100% ndeshje deri në 100 dollarë.

Lojtarët do të marrin gjithashtu 150 rrotullime falas në total, 25 rrotullime falas në ditë për 6 ditë rresht. Rrotullimet falas i kreditohen Librit të të rënëve nga Loja Pragmatike. Kur Play Pragmatic nuk ofrohet në një rajon të caktuar, rrotullimet falas do të kreditohen në Book of Cats nga Bgaming.

Bonusi dhe rrotullimet falas vijnë me të kërkesat e basteve nga:

 • Luaj 50 herë përpara se lojtari të kërkojë një tërheqje.
 • Rrotullimet falas duhet të aktivizohen brenda 3 ditëve nga marrja, dhe
 • Bonusi i rrotullimeve falas është i vlefshëm për 7 ditë.
 • Bonusi është i vlefshëm për 30 ditë.
 • Shuma maksimale që lojtarët mund të bastojnë ndërsa luajnë me fondet e bonusit është e kufizuar në 5 dollarë për rrotullim.

Bonusi i Depozitës së Parë Highroller

Lojtarët që janë me role të larta mund të bëjnë një depozitë të parë dhe të marrin deri në 1000 dollarë. Ky është një bonus depozite prej 50% i ndeshjes që do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin e lojtarëve dhe do të zgjasë lojën e tyre.

 • Bonusi duhet të vihet bast 50 herë përpara se lojtari të mund të kërkojë një tërheqje dhe kohëzgjatja e bonusit është 30 ditë.
 • Basti maksimal lojtarët mund të bëjnë ndërsa luajnë me fondet e bonusit është 5 dollarë.

Bonusi i depozitës së dytë

Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 75% dhe shuma maksimale që do të marrë është 100 dollarë.

Për të marrë bonusin, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej të paktën 20 dollarësh dhe bonusi duhet të vihet 50 herë përpara se një lojtar të mund të kërkojë një tërheqje.

 • Bonusi është e vlefshme për 30 ditë, dhe nëse lojtari nuk arrin të përmbushë kërkesat e basteve brenda këtij afati kohor, ai rrezikon të humbasë fondet e bonusit dhe fitimet.
 • Basti maksimal ndërsa të luash me fondet e bonusit është 5 dollarë.

Bonusi i tretë i depozitës

Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 100% deri në $100. Depozita minimale që duhet të bëjnë lojtarët për të marrë bonusin është e kufizuar në 20 dollarë. Lojtarët do të marrin gjithashtu 50 rrotullime falas në Book of the Fallen nga Pragmatic Play. Nëse Play Pragmatic nuk ofrohet, rrotullimet falas do të kreditohen në Book of Cats nga Bgaming.

 • Bonusi dhe rrotullimet falas duhet të vihen 50 herë përpara se lojtarët të bëjnë një tërheqje.
 • Rrotullimet falas duhet të aktivizohen brenda 3 ditëve nga marrja, dhe ato janë të vlefshme për 7 ditë. Fondet e bonusit janë të vlefshme për 30 ditë.
 • Basti maksimal që mund të bëjnë lojtarët gjatë lojës me fondet e bonusit është i kufizuar në 5 dollarë.

Bonusi i depozitës së katërt

Lojtarët që depozitojnë për herë të katërt do të marrin një bonus depozite prej 25% deri në $100. Depozita minimale për t'u kualifikuar për ofertën është e kufizuar në 20 dollarë.

Bonusi duhet të vihet 50 herë përpara se lojtari të kërkojë një tërheqje. Basti maksimal kur luani me fondet e bonusit është i kufizuar në 5 dollarë.

Bonusi i rifreskimit të së hënës

Pasi lojtari të ketë mbaruar me katër bonuset e para të depozitave, ai mund të kërkojë bonusin e rifreskimit të së hënës. Për të marrë këtë bonus, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej $20 për t'u kualifikuar për këtë ofertë.

Ky është një bonus depozite prej 25% që shkon deri në 100 dollarë. Lojtarët do të marrin gjithashtu 30 rrotullime falas në Book of Aztecs nga Amatic. Në rast se Amatic nuk është i disponueshëm, atëherë lojtarët mund të kërkojnë bonusin e rrotullimeve falas në Hënën Lucky Lady përmes Bgaming, dhe ata duhet të aktivizohen brenda 3 ditëve nga marrja e tij. Fondet e bonusit dhe rrotullimet falas vijnë me 50 herë më shumë se kërkesat e bastit. Fondet e bonusit janë të vlefshme për 14 ditë, dhe rrotullimet falas janë në dispozicion për 7 ditë.

Shuma maksimale që lojtarët mund të bastojnë ndërsa luajnë me fondet e bonusit është e kufizuar në 5 dollarë.

Për të kërkuar këtë ofertë, përdorni Kodi promocional - RALLY21

Bonusi i rrugës së së premtes

Bonusi i rrugës së së premtes është i disponueshëm pasi lojtari të ketë mbaruar duke luajtur katër bonuset e para të depozitave. Për të kërkuar ofertën, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 20 dollarë në llogaritë e tyre. Ky është një bonus depozite prej 50% deri në 100 dollarë. Si bonusi ashtu edhe rrotullimet falas duhet të vihen 50 herë përpara se lojtari të kërkojë një tërheqje.

Rrotullimet falas duhet të aktivizohen brenda 1 dite nga marrja e tyre. Lojtarët do të marrin 75 rrotullime falas në The Sword dhe The Grail nga Play`n Shko, dhe nëse Play'n Go nuk është i disponueshëm, atëherë lojtarët do të marrin një bonus rrotullimesh falas në Hënën e Zonjës Lucky nga Bgaming. 25 rrotullimet e para falas do të kreditohen të shtunën, 25 rrotullimet e ardhshme falas do të kreditohen të dielën dhe 25 rrotullimet e fundit falas do të kreditohen të hënën.

Bonusi i rrotullimeve falas është i vlefshëm për 7 ditë, ndërsa fondet e bonusit janë të vlefshme për 14 ditë. Lojtarët që nuk arrijnë të përmbushin kërkesat e basteve brenda këtij afati kohor rrezikojnë të humbasin fondet dhe fitimet e tyre të bonusit.

Basti maksimal lojtarët mund të vendosin ndërsa luajnë me fondet e bonusit është i kufizuar në $5.

Kodi promovues që ata duhet të përdorin për të pretenduar se kjo ofertë është RRUGA75.

Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming