N1 Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Withdrawals

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
BonusDeri në 400 dollarë
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Programi VIP
N1 Casino
Deri në 400 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Withdrawals

Withdrawals

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në Kazino N1, në mënyrë që lojtarët të mund të tërheqin fitimet e tyre. Për të bërë një tërheqje, gjithçka që duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje nga arkëtari. Klikoni në mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Kazino N1 ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e saj. E vetmja gjë që duhet të kenë parasysh është se duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që kanë depozituar në fillim. Këtu janë të gjitha mënyrat e disponueshme të pagesës në Kazino N1:

Maestro është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë.

  • VISA është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë.
  • MasterCard është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë.
  • Një transfertë bankare është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë.
  • Skrill është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë.
  • Neteller është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë.
  • Ecopayz është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë.
  • iDebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë.
  • Interac është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë.
  • MiFinity është një portofol elektronik që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë.

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes do të varet nga mënyra e pagesës që lojtarët zgjedhin të përdorin. Pasi kazinoja të marrë një kërkesë tërheqjeje, ata do ta përpunojnë atë sa më shpejt të jetë e mundur në mënyrë që lojtarët të kenë fitimet e tyre. Gjatë periudhës në pritje, lojtarët mund ta kthejnë tërheqjen. Kuletat elektronike ofrojnë tërheqjen më të shpejtë e cila në shumicën e rasteve është e menjëhershme dhe nuk do të zgjasë më shumë se 24 orë.

Tërheqjet e transfertave bankare zgjasin nga 3 deri në 5 ditë.

Kartat e kreditit dhe të debitit ofrojnë tërheqje që zgjasin nga 2 deri në 4 ditë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €