National Live Casino Rishikoni

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.1
Përfitimet
+ Paneli i lojtarit më të mirë
+ Dizajn i pastër
+ Kazino shumëgjuhëshe

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

National Casino është një produkt i një grupi lojtarësh të pasionuar dhe me përvojë në internet, dhe për këtë arsye ky është vendi i përsosur i lojërave në internet. Faqja ka një temë të zezë dhe të artë dhe është një kazino live shumë elegant. Më e rëndësishmja, bonusi shfaqet në faqen kryesore dhe e bën më të lehtë për lojtarët të dinë se çfarë mund të pretendojnë dhe të lundrojnë në të gjithë faqen.

Sfondi i plotë dhe informacione rreth National

Games

Të organizuara nga tregtarë të hirshëm dhe optimistë të drejtpërdrejtë, lojërat në kazino live premtojnë një përvojë gjithëpërfshirëse. Kumarxhinjtë mund të testojnë fatin e tyre në këtë kazino të drejtpërdrejtë duke luajtur disa nga lojërat si:

 • Poker
 • Blackjack
 • Bakarat
 • Ruletë
 • Andar Bahar
 • Monopol
 • Ëndrra tërheqëse

Withdrawals

National Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në portofolin e tyre që lojtarët mund t'i përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Gjithçka që duhet të bëjnë për të tërhequr fitimet e tyre është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Bonuses

Kazino Kombëtare krenohet ndryshe bonuse dhe promovime. Kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të tërhequr lojtarë të rinj, por edhe për të mbajtur të vjetrit që të vazhdojnë të kthehen për më shumë. Në momentin që lojtarët krijojnë llogarinë e tyre në këtë kazino të drejtpërdrejtë, ata do të mirëpriten me një bonus depozitimi shumë bujar për të vazhduar gjërat.

Account

Lojtarët që duan të luajnë për para të vërteta në National Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Krijimi i një llogarie është një proces i thjeshtë dhe lojtarët do të bëhen në vetëm disa minuta. Gjëja e parë që duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin e regjistrimit dhe të plotësojnë formularin.

Languages

Kazino Kombëtare është në dispozicion në shumë vende të ndryshme, për këtë arsye uebsajti i tyre është i disponueshëm në shumë gjuhë. Në këtë pikë, lojtarët mund të hyjnë në faqen e internetit në gjuhët e mëposhtme:

 • anglisht
 • Spanjisht
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • italisht

Countries

Kazino Kombëtare pranon lojtarë nga vendet ku kumari në internet lejohet me ligj. Lojtarë nga Izraeli, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Franca dhe territoret e saj jashtë shtetit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze, Réunion, Mayotte, St. Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re), Holanda, Malta, Arabia e Bashkuar Emiratet, Turqia, Letonia, Inditë Perëndimore Hollandeze, Estonia, Bjellorusia, Lituania, Gjibraltari, Xhersi, Ukraina, Belgjika dhe Curacao janë të ndaluar të luajnë lojëra bastesh me para të vërteta në NationalCasino.

Mobile

National Casino është një kazino miqësore për celularët dhe lojtarët mund të kenë akses në të gjitha veçoritë e vendit të ngjarjes falë versionit celular të faqes. Ende nuk ka një aplikacion të dedikuar në dispozicion, por lojtarët mund të hyjnë në kazino duke përdorur shfletuesin e tyre të preferuar. Për më tepër, lojtarët mund të kënaqen duke luajtur lojëra në seksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë në lëvizje.

Tips & Tricks

Kazinotë e drejtpërdrejta po bëhen një pjesë thelbësore e lojërave të fatit në internet. Arsyeja pse lojtarët i duan aq shumë është fakti se ata mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë në kohë reale. Kjo shton një element social në të gjithë përvojën e lojës, ku lojtarët mund të bisedojnë jo vetëm me tregtarin e drejtpërdrejtë, por edhe me lojtarët e tjerë.

Responsible Gaming

Shumica e lojtarëve shijojnë kumarin dhe e shohin atë si një aktivitet argëtues. Nga ana tjetër, ka lojtarë që nuk mund të kontrollojnë dëshirën e tyre dhe zakonisht e shohin kumarin si një mënyrë për të fituar para të lehta. Ata zakonisht luajnë me paratë që nuk kanë mundësi t'i humbasin, zakonisht para që janë të destinuara për diçka tjetër, si qiraja.

Software

Lojtarët e kazinosë live mund të shijojnë lojëra të gjalla, argëtuese dhe moderne, falë zhvillues të jashtëzakonshëm softuerësh që i krijuan ato. Ato përfshijnë:

 • Lojëra të drejtpërdrejta absolute (ALG)
 • Ezugi
 • Vivo Gaming
 • Atmosfera

Lojëra të mrekullueshme të kazinosë live nga studio të tjera si:

 • Lojëra autentike
 • Tom Horn
 • Evolucioni
 • LuckyStreak
 • LiveSlots

Support

Lojtarët mund të kontaktojnë me një agjent të klientit sa herë që kanë nevojë. Ka disa mënyra për të kontaktuar National Casino dhe më e përshtatshme është nëpërmjet funksionit Live Chat, i cili është i disponueshëm 24/7.

Deposits

Për të luajtur për para të vërteta në National Casino, lojtarët duhet së pari të depozitojnë. Ky është një proces i thjeshtë që mund të bëhet shumë shpejt. Gjithçka që duhet të bëjnë është të hyjnë në llogaritë e tyre dhe të shkojnë te arkëtari. Zgjidhni seksionin Depozita, klikoni në mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të depozitojnë.

Security

Faqja e internetit e Kazinosë Kombëtare menaxhohet dhe operohet nga TechSolutions (CY) Group Limited (numri reg. HE 377018) me zyrë të regjistruar në Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nikosia, Qipro si agjent faturimi dhe operohet nga TechSolutions Group NV si licencë mbajtës (8048/JAZ2017-067) me adresë në Bulevardin Abraham Mendez Chumaceiro 50, Curaçao. Licenca Kahnawake Nr. 00867 lëshuar më 19 maj 2021. Kjo është një shenjë e qartë se kazinoja është e sigurt dhe e sigurt.

FAQ

Lexoni në lidhje me listën e pyetjeve të bëra shpesh për kazinonë live në kazinonë Kombëtare.

Affiliate Program

National Casino përdor platformën NetRefer, e cila u tregua e thjeshtë dhe e përshtatshme për të punuar me të. Secili partner ka një menaxher personal VIP që do t'i ndihmojë ata sa herë që të ketë nevojë. Lojtarëve u ofrohen struktura të gjithanshme komisionesh dhe ata do të marrin pagesa çdo muaj.