National Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - About

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
Bonus
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
National
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
About

About

National Casino është një produkt i një grupi lojtarësh të pasionuar dhe me përvojë në internet, dhe për këtë arsye ky është vendi i përsosur i lojërave në internet. Faqja ka një temë të zezë dhe të artë dhe është një kazino live shumë elegant. Më e rëndësishmja, bonusi shfaqet në faqen kryesore dhe e bën më të lehtë për lojtarët të dinë se çfarë mund të pretendojnë dhe të lundrojnë në të gjithë faqen.

National Casino është një kryevepër dixhitale, një vend ku lojtarët mund të pushojnë vërtet dhe të mos shpërqendrohen nga shijimi i lojërave të tyre të preferuara. Këtu, lojtarët mund të gjejnë lojërat më cilësore dhe bonuset më miqësore për lojtarët.

Për më tepër, lojtarë që kënaqen duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë mund të shijojnë lojëra nga zhvilluesit kryesorë të transmetuara drejtpërdrejt në pajisjet e tyre.

National Casino u zhvillua si një vend kumari plotësisht i optimizuar për celular, që do të thotë se lojtarët mund të shijojnë të gjitha veçoritë e tij në maksimum, pavarësisht se çfarë pajisje përdorin.

Çdo lojtar në National Casino trajtohet si një familje, dhe ka bonuse ekskluzive dhe promovime të zhvilluara për të arritur lojtarët.

Liçensë

Kazino Kombëtare është kazino plotësisht e licencuar dhe auditohet periodikisht nga një komitet auditimi i sanksionuar nga qeveria, i cili garanton drejtësinë, transparencën dhe sigurinë e shërbimeve të tyre.

Vendndodhja e Kazinosë Kombëtare

Kjo faqe interneti menaxhohet dhe operohet nga TechSolutions (CY) Group Limited (numri reg. HE 377018) me zyrë të regjistruar në Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nikosia, Qipro si agjent faturimi dhe operohet nga TechSolutions Group NV si mbajtës i licencës (8048/JAZ2017-067) me adresë në Bulevardin Abraham Mendez Chumaceiro 50, Curaçao. Licenca Kahnawake Nr. 00867 lëshuar më 19 maj 2021.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €