National Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.1
Përfitimet
+ Paneli i lojtarit më të mirë
+ Dizajn i pastër
+ Kazino shumëgjuhëshe

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

National Casino është një produkt i një grupi lojtarësh të pasionuar dhe me përvojë në internet, dhe për këtë arsye ky është vendi i përsosur i lojërave në internet. Faqja ka një temë të zezë dhe të artë dhe është një kazino live shumë elegant. Më e rëndësishmja, bonusi shfaqet në faqen kryesore dhe e bën më të lehtë për lojtarët të dinë se çfarë mund të pretendojnë dhe të lundrojnë në të gjithë faqen.

National Casino është një kryevepër dixhitale, një vend ku lojtarët mund të pushojnë vërtet dhe të mos shpërqendrohen nga shijimi i lojërave të tyre të preferuara. Këtu, lojtarët mund të gjejnë lojërat më cilësore dhe bonuset më miqësore për lojtarët.

Për më tepër, lojtarë që kënaqen duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë mund të shijojnë lojëra nga zhvilluesit kryesorë të transmetuara drejtpërdrejt në pajisjet e tyre.

National Casino u zhvillua si një vend kumari plotësisht i optimizuar për celular, që do të thotë se lojtarët mund të shijojnë të gjitha veçoritë e tij në maksimum, pavarësisht se çfarë pajisje përdorin.

Çdo lojtar në National Casino trajtohet si një familje, dhe ka bonuse ekskluzive dhe promovime të zhvilluara për të arritur lojtarët.

Liçensë

Kazino Kombëtare është kazino plotësisht e licencuar dhe auditohet periodikisht nga një komitet auditimi i sanksionuar nga qeveria, i cili garanton drejtësinë, transparencën dhe sigurinë e shërbimeve të tyre.

Vendndodhja e Kazinosë Kombëtare

Kjo faqe interneti menaxhohet dhe operohet nga TechSolutions (CY) Group Limited (numri reg. HE 377018) me zyrë të regjistruar në Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nikosia, Qipro si agjent faturimi dhe operohet nga TechSolutions Group NV si mbajtës i licencës (8048/JAZ2017-067) me adresë në Bulevardin Abraham Mendez Chumaceiro 50, Curaçao. Licenca Kahnawake Nr. 00867 lëshuar më 19 maj 2021.