National Live Casino Rishikoni - Affiliate Program

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.1
Përfitimet
+ Paneli i lojtarit më të mirë
+ Dizajn i pastër
+ Kazino shumëgjuhëshe

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Affiliate Program

National Casino përdor platformën NetRefer, e cila u tregua e thjeshtë dhe e përshtatshme për të punuar me të. Secili partner ka një menaxher personal VIP që do t'i ndihmojë ata sa herë që të ketë nevojë. Lojtarëve u ofrohen struktura të gjithanshme komisionesh dhe ata do të marrin pagesa çdo muaj.

PlayAmo u themelua në vitin 2015 dhe është ende duke vazhduar fuqishëm. Në këtë pikë, ato mbulojnë 11 marka dhe ofrojnë një sërë mjetesh efikase që mund të përdoren për të promovuar markat e tyre.

Këto janë të gjitha markat nga filialet:

 • Bob Casino - kjo është një markë e re dinamike që ka fituar popullaritet të menjëhershëm midis lojtarëve. Ideja kryesore e kazinosë është të ofrojë një kumar të qetë që çdo lojtar do të kënaqet. Lojtarët kanë qasje në shumë bonuse dhe çmime. Në këtë pikë, ka mbi 2.000 lojëra të ndryshme nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit. Bob Casino mban promovime të rregullta pothuajse çdo ditë.
 • PlayAmo – kjo është një kazino moderne dhe inovative që ofron një teknologji të fundit të lojrave. Lojtarët mund të gjejnë një përzgjedhje të madhe të lojërave elektronike të lojërave elektronike dhe lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit. Për më tepër, kazino ofron promovime dhe turne të rregullta dhe mundësi të veçanta për anëtarët VIP. PlayAmo është i disponueshëm në të gjitha platformat celulare dhe zgjedhja e gjerë e mënyrave të pagesës i lejon lojtarët nga vende të ndryshme të bëjnë depozita të menjëhershme.
 • BetChan Casino – kjo është një markë e njohur që ofron një shërbim të jashtëzakonshëm për përdoruesit. Lojtarët mund të gjejnë më shumë se 2000 lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit. Jo shumë kohë më parë, BetChan ka shtuar një veçori të re ku lojtarët marrin 11% kthim parash çdo javë. Ajo që e bën këtë veçori kaq të veçantë është fakti se nuk ka kufi të sipërm dhe asnjë bast për kthimin e parave. BetChan ofron gjithashtu disa lojëra të rralla që nuk janë të disponueshme askund tjetër, kështu që lojtarët që ende nuk kanë një llogari duhet të krijojnë një të tillë sa më shpejt të jetë e mundur.
 • Spinia Casino – kjo kazino ofron shumë bonuse dhe shpërblime për lojtarët e tyre. Ka më shumë se 3000 lojëra në portofolin e tyre nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit. Lojtarët mund të gjejnë lojërat më të njohura këtu dhe kazino shton vazhdimisht tituj të rinj për t'i mbajtur lojtarët aktivë. Spinia dallohet në turmë sepse ofron kufij të lartë të tërheqjes, bonuse masive dhe turne të përditshëm.
 • Betamo – kjo është një kazino plotësisht e licencuar dhe e rregulluar që u ofron lojtarëve lojëra të pafundme. Të gjithë lojtarët e rinj mirëpriten me një bonus bujar mirëseardhjeje që do t'i bëjë të lumtur edhe lojtarët më të kujdesshëm. Betamo ofron llotaritë rregullisht, kryesisht sepse ato po bëhen gjithnjë e më të njohura kohët e fundit. Kazinoja ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, i cili është një nga licencat më prestigjioze që një kazino mund të ketë. Lojtarët kanë akses në më shumë se 3000 lojëra të cilat përfshijnë tituj nga ofruesit e softuerëve të njohur dhe lojëra realiste të kazinosë live që ofrojnë përvojën përfundimtare të lojës.
 • CasinoChan – kjo është një kazino që ofron një përzgjedhje befasuese të lojërave të nivelit të lartë nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike. Paketa e tyre e mirëseardhjes përfshin jo një, por katër bonuse, gjithashtu një program fitimprurës VIP dhe turne rregullisht. Lojtarët mund të bastojnë duke përdorur monedhën vendase pa tarifa shtesë, dhe kazino ka shtuar gjithashtu pesë kriptovaluta që lojtarët mund të përdorin për të depozituar dhe tërhequr fonde.
 • CookieCasino – kjo është një kazino që përpiqet të krijojë një përvojë argëtuese dhe të këndshme kumari për të gjithë lojtarët që i bashkohen familjes së tyre. Kazinoja krenohet me lojëra të ndryshme dhe në këtë pikë ka më shumë se 3000 tituj, dhe lojtarët mund të gjejnë lojëra video slot, video poker dhe një përzgjedhje të madhe të lojërave të kazinosë live. Lojtarët i besojnë kësaj marke sepse janë gjithmonë në dispozicion dhe mund të ndihmojnë këdo që ka një problem 24/7. CookieCasino është një vend plotësisht i licencuar, kështu që lojtarët mund t'i besojnë kësaj marke dhe të bëjnë depozita dhe tërheqje pa pasur nevojë të shqetësohen për asgjë.
 • Woocasino – ky është një vend që u ofron lojtarëve të tij një bibliotekë të gjerë lojërash me cilësi të lartë. Për këtë arsye, kazinoja ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë përvojën më të mirë të mundshme për lojtarët e saj. Në këtë pikë, ka më shumë se 3000 lojëra në dispozicion dhe kazino po shton vazhdimisht tituj të rinj.
 • 20Bet – kjo është një kazino që u ofron lojtarëve të bastojnë si në sport ashtu edhe në lojëra kazino, që është një kombinim perfekt. 20Bet është në fakt një libër sportiv shumë i njohur që vendosi të shtojë një kazino anash. Kjo kazino është e disponueshme në shumë vende të ndryshme që do të thotë se monedhat lokale mund të jenë të disponueshme për shumë lojtarë. Arsyeja pse ky vend është kaq popullor është fakti se ato ofrojnë shanse shumë konkurruese dhe tregje të shumta. Klientëve u lejohet të zgjedhin nëse do t'i kreditojnë bonuset e tyre në kazinonë ose librin e tyre sportiv. Fatkeqësisht, bonusi i mirëseardhjes nuk është i pranueshëm për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, por ato shtojnë disa promovime që janë të disponueshme për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë, kështu që lojtarët duhet të jenë gjithmonë në vëzhgim. Kazinoja është gjithashtu miqësore me celularin, kështu që lojtarët mund të hyjnë në llogarinë e tyre edhe në lëvizje dhe të shijojnë disa nga lojërat e tyre të preferuara.
 • Avalon78 – kjo është një kazino e jashtëzakonshme që ka një dizajn të bukur dhe temë mesjetare. Promovimet bujare janë ato që e bëjnë këtë kazino të dallohet në turmë. Ka më shumë se 3000 tituj në dispozicion, duke përfshirë disa nga lojërat më të njohura me video slot dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që do të lënë pa fjalë çdo lojtar.
 • Masonslots – kjo është një kazino e re në internet me shumë për të ofruar. Lojtarët do të kenë akses në mijëra lojëra të ndryshme video slot dhe lojëra kazino live që do të sjellin shumë argëtim. Masonslots përdor një nga metodat më të sigurta bankare në mënyrë që lojtarët të ndjehen të sigurt për të depozituar fonde në llogarinë e tyre dhe në të njëjtën kohë të bëjnë tërheqje sa herë që dëshirojnë. Çdo lojtar i ri mund të përfitojë nga një ofertë bujare e mirëseardhjes dhe për t'i bërë gjërat më interesante, lojtarët mund të bashkohen gjithashtu në turne të rregullt.
 • Kazino Kombëtare – kjo është marka më e fundit me një atmosferë relaksuese të stilit të lartë, shumë bonuse të ndryshme dhe mënyra pagese që ofrojnë diversitet në mënyrë që çdo lojtar të gjejë atë që i përshtatet më së miri.
 • Bizzo Casino – kjo është një kazino që synon rezultatet më të mira me programin bujar VIP me 30 nivele. Lojtarët mund të gjejnë lojërat më të njohura dhe krejt të reja në çdo kohë nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit.

Komisioni dhe Pagesa

Partnerët do të fitojnë komision në përputhje me Strukturën e Komisionit. Kazinoja rezervon të drejtën të ndryshojë përqindjen e komisionit dhe mënyrën e llogaritjes në çdo kohë.

Komisioni llogaritet në fund të muajit dhe pagesat bëhen në baza mujore.

Të gjitha pagesat bëhen përmes Platformës së Filialeve Netrefer. Partnerët do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi përpara se të jenë në gjendje të bëjnë një tërheqje.

Shuma minimale prej 100 dollarësh duhet të grumbullohet në komision që të bëhet një pagesë.

Si të bashkoheni në programin e filialeve?

Lojtarët që duan të bashkohen me programin e filialeve duhet të plotësojnë një aplikim dhe të presin për një miratim. Është shumë e rëndësishme të vendosni të dhënat e sakta sepse më vonë partnerët do të duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të marrin pagesën e parë.