National Live Casino Rishikoni - Bonuses

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.1
Përfitimet
+ Paneli i lojtarit më të mirë
+ Dizajn i pastër
+ Kazino shumëgjuhëshe

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Bonuses

Kazino Kombëtare krenohet ndryshe bonuse dhe promovime. Kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të tërhequr lojtarë të rinj, por edhe për të mbajtur të vjetrit që të vazhdojnë të kthehen për më shumë. Në momentin që lojtarët krijojnë llogarinë e tyre në këtë kazino të drejtpërdrejtë, ata do të mirëpriten me një bonus depozitimi shumë bujar për të vazhduar gjërat.

Bonus i mirëseardhjes në kazino live

Çdo lojtar që krijon një llogari të re në National Casino mund të pretendojë një shumë bujare bonus mirëseardhjeje hera e parë që ata bëjnë një depozitë. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për lojtarët që të eksplorojnë kazinonë dhe të provojnë disa lojëra më shumë se zakonisht. Bonusi i depozitës së parë është një bonus 100% i depozitës së ndeshjes deri në 100 dollarë, dhe mbi këtë lojtarët do të marrin 100 rrotullime falas për Avalon: Mbretëria e Humbur. Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 40 herë, që nuk është shumë. Ndërsa luajnë me fonde bonus, lojtarët mund të vënë një bast maksimal për çdo rrotullim prej 5$.

Lojtarët do të marrin 50 rrotullimet e para falas menjëherë pasi të depozitojnë dhe pjesa tjetër e rrotullimeve falas kreditohen pas 24 orësh.
Ky bonus i depozitës së parë është i disponueshëm vetëm në lojërat me slot video dhe për fat të keq, lojtarët nuk mund të përdorin bonusin e mirëseardhjes duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.
Lojtarët do të marrin një bonus depozite të dytë, herën tjetër që bëjnë një depozitë. Depozita e dytë e bonusit është një depozitë 100% ndeshje deri në 200 dollarë dhe 50 rrotullime falas në slotin Johnny Cash.
Kërkesat e basteve për bonusin janë 40 herë, dhe bast maksimal që lojtarët mund të bëjnë për rrotullim është i kufizuar në 5 dollarë.

Për të kërkuar këtë ofertë lojtarët duhet të përdorin kodin promocional 2TWO në momentin që bëjnë depozitën. Rrotullimet falas shtohen në llogarinë e lojtarit menjëherë pasi transferimi të jetë i suksesshëm.

Bonusi i dytë i depozitës është i disponueshëm vetëm në lojërat me slot video dhe fatkeqësisht lojtarët nuk mund ta përdorin bonusin e mirëseardhjes duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

Bonusi i rifreskimit të kazinosë së drejtpërdrejtë

Çdo të premte, lojtarët kanë një mundësi për të nisur fundjavën e tyre. Gjithçka që duhet të bëjnë është të përdorin kodin INLOVE dhe të bëjnë një depozitë prej të paktën 20 dollarë. Ata do të marrin një bonus 50% deri në 250 dollarë dhe 100 rrotullime falas në Book of Cats nga Bgaming.

Lojtarët do të marrin 50 rrotullime falas menjëherë pasi të bëjnë depozitimin e tyre, dhe pjesën tjetër të rrotullimeve falas do të marrin pas 24 orësh.

Për të kërkuar bonusin, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë të premten (00:00 UTC - 23:59 UTC ).

Bonusi i Rifreskimit të së Premtes është i disponueshëm në lojërat me slot video dhe për fat të keq lojtarët nuk mund ta përdorin atë duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

Programi VIP

Në momentin që lojtarët hyjnë në National Casino ata bëhen pjesë e kazinosë Programi VIP. Ndërsa ngjiten në nivelet VIP, ata do të marrin shpërblime, kurs preferencial të këmbimit, rrotullime falas dhe shpërblime në para, vetëm për të përmendur disa.

Programi VIP i Kazinosë Kombëtare përbëhet nga 15 nivele të ndryshme që do t'i bëjnë gjërat më emocionuese për lojtarët ndërsa ngjiten nëpër shkallë. Nuk mund të thuhet se sa më i lartë niveli aq më i mirë është shpërblimi.

Pikët kompliment kreditohen si 1 pikë për çdo 12,5 dollarë të bastuar. Kursi plotësues i këmbimit do të varet nga niveli VIP i lojtarit. Fondet që ata do të marrin kreditohen me një kërkesë bastesh prej 1x.

Pasi lojtari të arrijë statusin e radhës VIP, të gjitha çmimet do të jenë të disponueshme brenda 24 orëve.

Kazinoja rezervon të drejtën të ndryshojë kushtet e programit VIP në çdo kohë.

Asnjë rrotullim depozite nuk duhet të vihet brenda 3 ditëve, ndërsa bonusi duhet të pastrohet brenda 7 ditëve.

Fondet e bonusit që lojtarët do të marrin duhet të përdoren vetëm në lojëra elektronike dhe fatkeqësisht nuk mund të përdoren në seksionin e Kazinosë Live.

Këtu janë të gjitha nivelet VIP dhe përfitimet që ato ofrojnë:

 • Niveli VIP 1 quhet Platinum Lightning dhe ofron 25 rrotullime falas dhe lojtarëve do t'ju duhen 25 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli 2 VIP quhet Lucky Lady's Clover dhe ofron 50 rrotullime falas dhe lojtarëve do t'ju duhen 100 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli 3 VIP quhet Spin and Spell dhe ofron 10 dollarë dhe 20 rrotullime falas dhe lojtarëve do t'ju duhen 500 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli 4 VIP quhet Aztec Magic Delux dhe ofron 20 dollarë dhe 40 rrotullime falas dhe lojtarëve do t'ju duhen 1200 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli VIP 5 ofron 50 dollarë dhe lojtarëve do t'ju duhen 3000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli VIP 6 ofron 50 dollarë dhe lojtarëve do t'ju nevojiten 10 000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli 7 VIP ofron 200 dollarë dhe lojtarëve do t'ju duhen 25 000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli VIP 8 ofron 500 dollarë dhe lojtarëve do t'ju nevojiten 50 000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli 9 VIP ofron 1000 dollarë dhe lojtarëve do t'ju duhen 10 000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli VIP 10 ofron 2000 dollarë dhe lojtarëve do t'ju duhen 20 000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli 11 VIP ofron 4000 dollarë dhe lojtarëve do t'ju nevojiten 400 000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli 12 VIP ofron 10 000 dollarë dhe lojtarëve do t'ju duhen 750 000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli 13 VIP ofron 20 000 dollarë dhe lojtarëve do t'ju nevojiten 1 200 000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli 14 VIP ofron 50 000 dollarë dhe lojtarëve do t'ju duhen 2 000 000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.
 • Niveli 15 VIP ofron 100 000 dollarë dhe lojtarëve do t'ju nevojiten 3 500 000 pikë plotësuese për të arritur këtë nivel.

Kur skadon bonusi, fitimet dhe bonusi do të hiqen.

Lojtarët që nuk duan të luajnë me fonde bonus, mund ta anulojnë atë përpara se të fillojnë të luajnë.

Lojtarët mund të kërkojnë një tërheqje përpara se të plotësojnë kërkesat e bastit, megjithatë, bonusi dhe fitimet do të hiqen.

National Casino rezervon të drejtën të mbajë në burim fitimet e bonuseve të fituara si rezultat i praktikave mashtruese.