National Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Për të luajtur për para të vërteta në National Casino, lojtarët duhet së pari të depozitojnë. Ky është një proces i thjeshtë që mund të bëhet shumë shpejt. Gjithçka që duhet të bëjnë është të hyjnë në llogaritë e tyre dhe të shkojnë te arkëtari. Zgjidhni seksionin Depozita, klikoni në mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të depozitojnë.

Menyra pagese janë pjesë shumë e rëndësishme e procesit të lojërave të fatit. Ofrimi i opsioneve të ndryshme do t'i lehtësojë gjërat për lojtarët dhe ata mund të shmangin krijimin e llogarisë së re ose regjistrimin për një kartë të re bankare vetëm që të mund të depozitojnë.

National Casino ka zgjedhur opsione pagese që janë testuar dhe përdoren në të gjithë botën, si kuletat elektronike, transfertat bankare dhe kriptovalutat.

Këtu janë të gjitha mënyrat e pagesës që janë në dispozicion në National Casino:

  • Kartat bankare – kjo është një nga mënyrat më të njohura të pagesës që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogarinë e tyre. Ofron transaksione të shpejta dhe është i thjeshtë në përdorim. Lojtarët mund të përdorin VISA dhe Mastercard, çfarëdo që ata preferojnë dhe të dyja ofrojnë kufi minimal të depozitave prej $10 dhe kufi maksimal depozite prej $100,000.
  • Kuletat elektronike – kjo është një tjetër mënyrë shumë e popullarizuar pagese që lojtarët përdorin dhe i besojnë sepse ofron transferime të shpejta dhe të sigurta. Në këtë pikë, ekzistojnë 5 metoda që klientët mund të përdorin: EcoPayz, eZeeWallet, Skrill, Neteller dhe Jeton. Koha e përpunimit është e menjëhershme, dhe kufiri minimal i depozitave është 10 dollarë dhe kufiri maksimal i depozitave është 10,000 dollarë.
  • Kuponat – ky është një opsion pagese që jo çdo kazino e ofron. Lajmi i mirë është se National Casino ofron 3 metoda të tilla dhe ato përfshijnë si më poshtë: NeoSurf, Flexepin dhe Paysafecard. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe kufijtë ndryshojnë pak. Neosur ofron 10 dollarë depozitë minimale dhe 10,000 dollarë depozitë maksimale. Flexepin dhe Paysafecard ofrojnë një depozitë minimale prej 10 dollarësh dhe depozitë maksimale prej 1000 dollarësh.
  • Transferte bankare – kjo është një mënyrë tradicionale pagese e zgjedhur nga shumë lojtarë. Depozita minimale duke përdorur transfertë bankare është 10 dollarë dhe depozita maksimale është 100,000 dollarë.
  • Kriptovaluta – kjo është një mënyrë e re pagese që ka fituar popullaritet dhe lajmi i mirë është se është i disponueshëm në National Casino. Në këtë pikë ka 3 kriptovaluta në dispozicion: Bitcoin, Ethereum dhe Litecoin. Depozita minimale që mund të bëhet duke përdorur kriptomonedhën është 10 dollarë dhe depozita maksimale është 100,000 dollarë.

Bonusi i depozitës

Çdo lojtar, i cili krijon një llogari të re në National Casino, mund të kërkojë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare herën e parë që bën një depozitë. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për lojtarët që të eksplorojnë kazinonë dhe të provojnë disa lojëra më shumë se zakonisht. Bonusi i depozitës së parë është një bonus 100% i depozitës së ndeshjes deri në 100 dollarë, dhe mbi këtë lojtarët do të marrin 100 rrotullime falas për Avalon: Mbretëria e Humbur. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 40 herë, që nuk është shumë. Ndërsa luajnë me fonde bonus, lojtarët mund të vënë një bast maksimal për çdo rrotullim prej 5$.

Lojtarët do të marrin 50 rrotullimet e para falas menjëherë pasi të depozitojnë dhe pjesa tjetër e rrotullimeve falas kreditohen pas 24 orësh.

Ky bonus i depozitës së parë është i disponueshëm vetëm në lojërat me slot video dhe fatkeqësisht lojtarët nuk mund ta përdorin bonusin e mirëseardhjes duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

Lojtarët do të marrin një bonus depozite të dytë, herën tjetër që bëjnë një depozitë. Depozita e dytë e bonusit është një depozitë 100% ndeshje deri në 200 dollarë dhe 50 rrotullime falas në slotin Johnny Cash.

Kërkesat e bastit për bonusin janë 40 herë, dhe bast maksimal që lojtarët mund të bëjnë për rrotullim është i kufizuar në 5 dollarë.

Për të kërkuar këtë ofertë lojtarët duhet të përdorin kodin promocional 2TWO në momentin që bëjnë depozitën. Rrotullimet falas shtohen në llogarinë e lojtarit menjëherë pasi transferimi të jetë i suksesshëm.

Bonusi i dytë i depozitës është i disponueshëm vetëm në lojërat me slot video dhe fatkeqësisht lojtarët nuk mund ta përdorin bonusin e mirëseardhjes duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

Total score9.1
Përfitimet
+ Paneli i lojtarit më të mirë
+ Dizajn i pastër
+ Kazino shumëgjuhëshe

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet