National Live Casino Rishikoni - FAQ

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.1
Përfitimet
+ Paneli i lojtarit më të mirë
+ Dizajn i pastër
+ Kazino shumëgjuhëshe

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

FAQ

Lexoni në lidhje me listën e pyetjeve të bëra shpesh për kazinonë live në kazinonë Kombëtare.

Si të aktivizoni një bonus?

Çdo bonus në National Casino vjen me kërkesat e veta specifike. Gjëja më e mirë që lojtarët mund të bëjnë është të vizitojnë seksionin Promovimet në faqen e internetit dhe ata do të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm atje. Lojtarët që kanë probleme me aktivizimin e një bonusi duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'i ndihmojnë ata të zgjidhin problemin.

Unë nuk kam marrë bonusin tim të depozitës. Cfare duhet te bej?

Zakonisht ka disa arsye pse lojtarët nuk kanë marrë bonusin e tyre. Ne do të listojmë disa nga arsyet më të zakonshme:

  • Lojtarët që pretendojnë paketën e mirëseardhjes për herë të dytë në të njëjtën llogari nuk mund të marrin një bonus.
  • Lojtarët që pretendojnë bonusin për herë të dytë me një llogari që tashmë ka marrë një bonus, për shembull një llogari me të njëjtën adresë IP, adresë emaili, metodë depozitimi, thjesht për të përmendur disa.
  • Lojtarët që depozitojnë më pak para se shuma minimale e specifikuar nuk do të marrin bonusin e depozitës.
  • Lojtarët që kanë çaktivizuar mundësinë për të marrë pjesë në promovime në cilësimet e llogarisë së tyre nuk do të marrin një bonus depozite.
  • Lojtarët që banojnë në një vend, banorët e të cilit nuk lejohen të marrin pjesë në promovimet e kazinosë.

Çfarë dokumentesh duhet të dërgoj për të verifikuar identitetin tim?

Lojtarët duhet të kalojnë procesin e verifikimit përpara se të mund të kërkojnë tërheqjen e fitimeve të tyre. Për të verifikuar identitetin, një lojtar duhet të dërgojë kopje të dokumenteve ligjore.

Cila është RTP e lojërave elektronike?

Çdo vend i caktuar ka një rikthim unik te lojtari i cili përcaktohet nga ofruesi i softuerit. Lojtarët që duan të kontrollojnë RTP-në e një slot të caktuar mund ta bëjnë këtë në faqen e internetit të ofruesit.

Sa i duhet një kazinoje për të përpunuar një tërheqje?

Në National Casino, të gjitha tërheqjet përpunohen sa më shpejt që të jetë e mundur. Pasi lojtari të kërkojë një tërheqje, kazino do ta përpunojë tërheqjen brenda 24 orëve. Lojtarët që përdorin kuletat elektronike për tërheqje mund të marrin fitimet e tyre pothuajse menjëherë, ndërsa metodat e tjera të pagesës mund të zgjasin nga 3 deri në 5 ditë pune.

Cilat opsione pagese janë të disponueshme në National Casino?

National Casino ka shtuar shumë opsione të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin si për tërheqje ashtu edhe për depozita. Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh është se jo të gjitha zgjidhjet e pagesave janë të disponueshme në çdo vend. Gjëja më e mirë për të bërë këtu është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Depozita. Këtu ata mund të gjejnë të gjitha opsionet e pagesës që janë të disponueshme në vendin e tyre të banimit.

Çfarë do të thotë fjala 'bast'?

Një bast është numri i herëve që një lojtar duhet të luajë një shumë të tërë të parave të bonusit të tij përpara se të mund ta tërheqë atë. Zakonisht, bonuset vijnë me kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Çfarë duhet të bëj nëse depozitimi im është i pasuksesshëm?

Lojtarët që nuk mund të shtojnë para në llogarinë e tyre duhet të kontrollojnë disa nga gjërat e mëposhtme:

  • Lojtarët duhet të kontrollojnë dy herë informacionin e tyre të pagesës. Sigurohuni që informacioni i pagesës që ata kanë dhënë janë të sakta dhe shikoni nëse arsyeja pse pagesa ishte e pasuksesshme ishte një gabim i vogël shtypi.
  • Lojtarët mund të provojnë një mënyrë tjetër pagese nëse janë të sigurt se kanë futur të dhënat e sakta më parë, por nuk kanë bërë një pagesë.

Nëse asnjë nga këto nuk funksionon, gjëja më e mirë për të bërë këtu është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do të shqyrtojnë çështjen.

Sa kohë duhet që një llogari të verifikohet?

Pasi lojtarët të dërgojnë të gjitha dokumentet e nevojshme, llogaria e tyre duhet të verifikohet brenda 72 orëve. Nëse lojtarët nuk kanë marrë një njoftim brenda pak ditësh nga kazinoja, ata duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit. Në disa raste, kazinoja mund të kërkojë dokumente shtesë për të përfunduar verifikimin.

Cili është basti minimal në lojëra elektronike?

Basti minimal për çdo lojë slot video është i ndryshëm. Mënyra më e mirë për të kontrolluar është të hapni lojën e zgjedhur dhe të shihni se cili bast minimal dhe maksimal lejohet.