National Live Casino Rishikoni - Games

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.1
Përfitimet
+ Paneli i lojtarit më të mirë
+ Dizajn i pastër
+ Kazino shumëgjuhëshe

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Games

Të organizuara nga tregtarë të hirshëm dhe optimistë të drejtpërdrejtë, lojërat në kazino live premtojnë një përvojë gjithëpërfshirëse. Kumarxhinjtë mund të testojnë fatin e tyre në këtë kazino të drejtpërdrejtë duke luajtur disa nga lojërat si:

 • Poker
 • Blackjack
 • Bakarat
 • Ruletë
 • Andar Bahar
 • Monopol
 • Ëndrra tërheqëse

Blackjack live

Blackjack live është një lojë interesante që kumarxhinjtë mund të luajnë drejtpërdrejt në National Casino. Ideja e lojës është që të marrësh një dorë që arrin gjithsej më afër 21, më e lartë se dora e tregtarit pa u dëmtuar. Kjo është një lojë e lehtë, por ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë rregullat përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Lojtarët që duan të lexojnë se si të luajnë Blackjack duhet të ndjekin këtë lidhje.

Këto janë të gjitha lojërat Blackjack që mund të gjeni në seksionin Live Casino:

 • Blackjack
 • Blackjack A
 • Blackjack B
 • Blackjack C
 • Blackjack klasik me shpejtësi 1
 • Classic Speed Blackjack 10
 • Blackjack klasik me shpejtësi 11
 • Blackjack klasik me shpejtësi 12
 • Blackjack klasik me shpejtësi 13
 • Blackjack klasik me shpejtësi 14
 • Blackjack klasik me shpejtësi 15
 • Blackjack klasik me shpejtësi 16
 • Blackjack Classic 17
 • Blackjack Classic 18
 • Blackjack klasik me shpejtësi 19
 • Classic Speed Blackjack 2
 • Blackjack Classic 20
 • Blackjack Classic 21
 • Blackjack Classic 22
 • Blackjack Classic 23
 • Blackjack Classic 24
 • Blackjack Classic 25
 • Blackjack Classic 26
 • Blackjack Classic 27
 • Blackjack Classic 28

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta live është një lojë klasike për të cilën të gjithë kanë dëgjuar. Në pamje të parë, loja mund të duket e ndërlikuar, por pasi lojtarët të mësojnë rregullat bazë, ata mund të zotërojnë lojën dhe të marrin vendime më të informuara. Për të lexuar mbi rregullat dhe strategjitë se si të luani ruletë, ndiqni këtë lidhje.

Këto janë të gjitha lojërat Live Roulette që lojtarët mund të gjejnë në National Casino:

 • Ruletë Rrufeja
 • Auto – Ruletë
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë e personit të parë
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë 24/7
 • E zeza absolute
 • Ndriçim Absolut
 • Kafe absolute
 • Bardha absolute
 • Ruletë Bingo Amerikane
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë Arabe
 • Ruletë autentike Aspers
 • Auto Roulette Classic 1
 • Auto Roulette Classic 2
 • Shpejtësia automatike e ruletës 1
 • Shpejtësia automatike e ruletës 2
 • Auto Roulette VIP
 • Auto Ruletë 1
 • Auto Roulette La Partage
 • Auto Roulette VIP
 • Ruletë automatike
 • AutoRoulette 1

Baccarat live

Bacarat live është një lojë klasike me letra që lojtarët mund t'i gjejnë në seksionin Live Dealer në National Casino. Kjo është një lojë e lehtë për t'u luajtur dhe të kesh mundësinë për ta luajtur me një tregtar të drejtpërdrejtë do ta bëjë këtë përvojë edhe më të mirë. Rregullat e lojës janë mjaft të thjeshta dhe të lehta për t'u kuptuar. Ne sugjerojmë lojtarët të kalojnë rregullat dhe strategjitë bazë përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Për të lexuar se si të luani Baccarat Live, lojtarët duhet të ndjekin këtë lidhje.

Të gjitha lojërat live Baccarat në National Casino:

 • Bakarat A
 • Baccarat me shpejtësi A
 • Speed Baccarat B
 • Bakarat B
 • Shtrydhje Baccarat
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Salloni Prive Baccarat A
 • Salloni Prive Baccarat B
 • Tigri i Dragoit
 • Speed Baccarat D
 • Speed Baccarat E
 • Bakarat C
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat H
 • Speed Baccarat I
 • Speed Baccarat J
 • Speed Baccarat K
 • Speed Baccarat L
 • Speed Baccarat M
 • Speed Baccarat N
 • Speed Baccarat O
 • Speed Baccarat P
 • No Comm Speed Baccarat A
 • Baccarat B pa shpejtësi komunikimi

Poker Live

Poker live është padyshim një nga ato lojëra që lojtarët duhet të provojnë. Kjo është një lojë emocionuese që kërkon njohuri dhe aftësi, dhe lojtarët që kërkojnë një lojë më sfiduese mund ta luajnë lojën drejtpërdrejt me një tregtar të drejtpërdrejtë në National Casino. Ne sugjerojmë të gjithë ata që duan të luajnë të kalojnë më parë rregullat dhe strategjitë, të cilat mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Këto janë të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të Pokerit që gjenden në National Casino:

 • Pokeri i Karaibeve
 • Kazino Hold'em
 • Side Bet City
 • Bonus Texas Hold'em
 • Bast në Poker
 • Bast për Teen Patti
 • Kazino Hold'em
 • Kazino Stud Poker
 • LiveSlots
 • Një Ditë Teen Patti Classic
 • Lobi i Pokerit
 • Lobi i Pokerit
 • Poker me tre letra
 • Ultimate Texas Hold'em

Nëse dikush është adhurues i lojërave live të Kazinosë Kombëtare, duhet të provojë Kazino Bob. Një kazino e shkëlqyer live me lojëra emocionuese live dhe bonuse bujare.