National Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Support

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
Bonus
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Paneli i lojtarit më të mirë
Dizajn i pastër
Kazino shumëgjuhëshe
National
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Support

Support

Lojtarët mund të kontaktojnë me një agjent të klientit sa herë që kanë nevojë. Ka disa mënyra për të kontaktuar National Casino dhe më e përshtatshme është nëpërmjet funksionit Live Chat, i cili është i disponueshëm 24/7.

Lojtarët që nuk kanë nevojë për ndihmë të menjëhershme mund të kontaktojnë kazinonë edhe në mënyra të tjera. Një prej tyre është të plotësoni një formular dhe një përfaqësues i kazinosë do të kontaktojë lojtarin brenda 24 orëve. Lojtarët mund të zgjedhin një kategori që përfshin sa vijon:

  • Depozitë/Tërheqje
  • Gjeneral
  • Feedback
  • Në lojë
  • Lojëra të drejtpërdrejta
  • Gabim

Lojtarët gjithashtu mund të dërgojnë një email në një nga këto dy adresa emaili:

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €