National - Tips & Tricks

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Tips & Tricks

Kazinotë e drejtpërdrejta po bëhen një pjesë thelbësore e lojërave të fatit në internet. Arsyeja pse lojtarët i duan aq shumë është fakti se ata mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë në kohë reale. Kjo shton një element social në të gjithë përvojën e lojës, ku lojtarët mund të bisedojnë jo vetëm me tregtarin e drejtpërdrejtë, por edhe me lojtarët e tjerë.

Për të pasur përvojën më të mirë të lojërave në një Kazino Live, lojtarët duhet të marrin në konsideratë disa gjëra. Për këtë arsye, ne do të ndajmë një listë me 10 këshilla dhe truket e drejtpërdrejta të kazinosë për t'i ndihmuar lojtarët të kenë përvojën më të mirë të mundshme.

Gjeni një kazino live me reputacion – National Casino është një kazino e sigurt dhe e drejtë dhe ofron disa nga lojërat më të mira të Kazinosë Live. Lojtarët duhet të bëjnë kërkime përpara se të bashkohen me një kazino të re, sepse ata do të duhet të ndajnë informacione personale dhe financiare për të luajtur për para të vërteta. National Casino ka të gjitha licencat e nevojshme dhe certifikatat e ndryshme që garantojnë sigurinë e faqes dhe drejtësinë e lojërave.

Sigurohuni që të keni gjerësi bande të mjaftueshme – Kur lojtarët vizitojnë një kazino të drejtpërdrejtë, ata presin të kenë transmetim të drejtpërdrejtë të patëmetë. Kjo do të ishte e pamundur pa bandwidth të mjaftueshëm. Pra, hapi i parë që lojtarët duhet të ndjekin është të kontrollojnë kërkesat teknike dhe të sigurohen që kompjuteri dhe lidhja e tyre në internet janë mjaft të mira për lojë të qetë dhe të pandërprerë.

Mos i ndiqni humbjet – Një nga këshillat më të rëndësishme që lojtarët duhet të ndjekin është që të mos ndjekin kurrë humbjet. Ideja për të luajtur lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë është të argëtoheni dhe gjatë rrugës të fitoni para. Por, edhe nëse nuk fitojnë para, lojtarët duhet t'i konsiderojnë paratë që kanë humbur si paradhënie për argëtimin që kanë pasur. Por, kur luani lojëra kazino, argëtimi nuk është gjithmonë në anën e lojtarit, dhe kur ata humbasin disa herë radhazi, gjëja më e mirë për të bërë këtu është të heqësh dorë dhe të kthehesh një ditë tjetër.

Dije kur të ndalosh – lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve sjellin kaq shumë argëtim dhe e gjithë përvoja është unike. Por për fat të keq, ka lojtarë që nuk janë kurrë të kënaqur me fitimet e tyre edhe kur arrijnë një fitore të madhe. Gjëja më e mirë për të bërë kur kuptojnë se fati i tyre ka filluar të ndryshojë është të largohen nga tavolina para se të humbasin gjithçka.

Kthehuni te Pit Boss për ndihmë – çdo lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë ka një Pit Boss, detyra e të cilit është të sigurohet që gjithçka është sipas rregullave. Në rast se lind një problem gjatë lojës, lojtarët duhet t'i drejtohen Pit Boss-it për ndihmë dhe nëse tregtari ka bërë një gabim, ata do të kthejnë bastin e tyre.

Zhvilloni një strategji të mirë – Lojtarët që kanë strategjinë optimale kanë shanse më të mira për të fituar. Pothuajse në të gjitha lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojtarët mund të përdorin një strategji që do të përmirësojë shanset e tyre për të fituar. National Casino i lejon lojtarët të provojnë lojërat e tyre në modalitetin argëtues dhe të praktikojnë rregullat. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të luajtur lojëra pa pasur nevojë të depozitoni fonde. Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh është se lojërat Live Dealer nuk disponohen në modalitetin argëtues dhe lojtarët duhet të depozitojnë fonde përpara se të luajnë.

Etiketat e Kazinosë Live – Edhe pse lojtarët nuk janë në një kazino me bazë tokësore kur luajnë në seksionin e Tregtarëve të drejtpërdrejtë, ata duhet të ndjekin disa rregulla. Lojtarët duhet të zënë një vend vetëm nëse janë të sigurt se duan të luajnë dhe gjithashtu e trajtojnë tregtarin dhe lojtarët e tjerë me respekt.

Planifikoni kohën për të luajtur – Lojtarët duhet të vendosin paraprakisht se sa kohë duan të kalojnë duke luajtur. Në këtë mënyrë lojtarët që kanë një seri fitimesh mund të largohen para se të humbasin të gjitha paratë e tyre dhe lojtarët që kanë fat të keq mund të largohen gjithashtu para se të humbin më shumë se sa kanë planifikuar.

Gjeni promovimet më të mira – Kazino Kombëtare zakonisht ka promovime herë pas here për disa nga lojërat e tyre të drejtpërdrejta. Për këtë arsye, ne sugjerojmë që lojtarët të kontrollojnë rregullisht llogarinë e tyre në mënyrë që të mos humbasin asgjë. Këto promovime janë të shkëlqyera sepse mund të rrisin llogarinë e lojtarit dhe t'i lejojnë ata të luajnë disa lojëra më gjatë se zakonisht.

Kënaqu duke luajtur – Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh gjatë gjithë kohës është se të luash lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë është një aktivitet argëtues dhe ata duhet të kënaqen duke luajtur lojën e tyre të preferuar.

Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet