National - Withdrawals

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Withdrawals

National Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në portofolin e tyre që lojtarët mund t'i përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Gjithçka që duhet të bëjnë për të tërhequr fitimet e tyre është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend është se ata duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të bërë një depozitë. Lajmi i mirë është se National Casino ka shtuar mënyra pagese që përdoren në shumë vende, në mënyrë që lojtarët të gjejnë atë që u përshtatet më së miri.

  • Kartat bankare – lojtarët mund të përdorin karta krediti ose debiti për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërheqin është 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është nga 1 deri në 7 ditë.
  • Kuletat elektronike – kjo është një tjetër metodë shumë e përshtatshme që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Depozita minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërheqin është 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është pothuajse e menjëhershme dhe nuk do të zgjasë më shumë se 24 orë.
  • Transferte bankare – lojtarët mund të përdorin NetBanking për të tërhequr fitimet e tyre duke përdorur metodën e transfertave bankare. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $500 dhe shuma maksimale që ata mund të tërheqin është $4,000. Koha e përpunimit është nga 1 deri në 7 ditë.
  • Kriptovalutat – kjo është një mënyrë tjetër e përshtatshme për lojtarët që mund të tërheqin fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë.
Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet