NeonVegas Live Casino Rishikoni

Age Limit
NeonVegas
NeonVegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.7
Përfitimet
+ Bonuset bujare të rrotullimeve falas
+ Lojëra të reja çdo javë
+ Çmime të mëdha në ofertë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCardMuchBetterNeteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (43)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Betsoft
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Games Labs
Gold Coin Studios
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Snowborn Games
Spearhead
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

NeonVegas

Pavarësisht se NeonVegas Casino mund të mos jetë i aksesueshëm për shumë lojtarë, ata që mund ta bëjnë këtë do të gjejnë shumë për të shijuar atje. Kazinoja e licencuar nga MGA bëri debutimin e saj në 2020 dhe ka pajtueshmëri me celularin.

Kjo kazino live vendos një prioritet të fortë për sigurinë dhe sigurinë, dhe lojtarët që vendosin të bashkohen atje do të mahniten nga veçoritë si kriptimi SSL, certifikimi RNG dhe një shkallë e lartë rregullimi.

Pse të luani NeonVegas në Live Casino

Në këtë faqe për lojërat aktuale të parave, siguria nuk është një problem. Mbrojtja e të dhënave, lojërat e vërtetuara dhe depozitat dhe tërheqjet e koduara janë bërë të mundura falë marrëveshjes së licencimit të Maltës. Rreziqet që lidhen me kazinotë e palicencuara në internet mund të shmangen duke luajtur në kazinotë virtuale të licencuara.

Kjo kazino në internet nuk i kërcënon lojtarët me pagesa mashtruese të llogarisë bankare ose të mbajë informacione personale. Zyrtarët shtetërorë monitorojnë nga afër operacionet monetare dhe ligjore të organizatës. Për shkak të kësaj, nëse dikush synon të krijojë një llogari në NeonVegas Casino si një lojtar në internet, përdoruesit nuk duhet të vazhdojnë të hamendësojnë veten.

About

NeonVegas Live Casino u krijua në korrik 2020 dhe mban një licencë të Autoritetit të Kumarit të Maltës. Betpoint Group Limited është kompania që e zotëron dhe e drejton atë. Aspekti më i njohur i faqes në internet është shumëllojshmëria e lojërave që ofron, shumë prej të cilave mundësohen nga zhvilluesit kryesorë të softuerit.

Kjo kazino e drejtpërdrejtë është ndërtuar për të qenë miqësore për përdoruesit dhe e përgjegjshme në pajisjet celulare, duke e bërë atë plotësisht të përshtatshme për gjeneratën aktuale të lojtarëve të lojërave online me njohuri teknologjike.

Games

Dikush mund të presë pak më shumë larmi sesa do të gjente në kazinotë e tjera të drejtpërdrejta në internet. NeonVegas Casino ka një përzgjedhje të konsiderueshme të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, me 62 opsione nga Pragmatic Play dhe Evolution Gaming.

Drita jeshile vezulluese e përdorur për të treguar se çdo lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë në bibliotekën e NeonVegas Casino është drejtpërdrejt është një prekje e mrekullueshme.

Vizitorët mund të luajnë të gjitha lojërat tradicionale të kazinosë, duke përfshirë blackjack, ruletë, baccarat, poker dhe shfaqje të ndryshme lojërash, në një mjedis që është plotësisht zhytës. Disa lojëra të njohura në këtë seksion janë:

 • Monopoly Live
 • Ëndrra tërheqëse
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Tigri i Dragoit
 • Sic Bo

Bonuses

Promovimet janë ato që tërheqin vëmendjen e lojtarëve kur zgjedhin një kazino online ku ata mund të kalojnë një pjesë të kohës së tyre të vlefshme. Pa dyshim, të gjithë lojtarët e rinj janë të interesuar për bonuset e mirëseardhjes, përfitimet e tyre dhe nëse një kazino i caktuar i ofron ato. 

Fatkeqësisht, nuk ka stimuj ose promovime të disponueshme për lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë në NeonVegas Live Casino. Parashikohet që ata të mund ta përfshijnë përfundimisht këtë opsion.

Payments

Megjithëse NeonVegas Casino pranon vetëm disa opsione të ndryshme pagese, ato janë të gjitha të njohura dhe të njohura gjerësisht, kështu që nuk duhet të jetë shumë e vështirë të gjesh një që plotëson kërkesat e lojtarëve. 

Disa nga këto mundësi pagese janë:

 • Viza 
 • MasterCard 
 • Transferte bankare 
 • Skrill
 • Neteller 
 • Interac

Në varësi të metodës që përdorin përdoruesit, NeonVegas Casino mund të ngarkojë potencialisht tarifa për depozitat dhe tërheqjet. Kjo do t'u shfaqet lojtarëve përpara se të depozitojnë ose tërheqin para.

Objektivi i përpunimit të tërheqjes 24-orëshe të NeonVegas Casino mund të mos realizohet gjithmonë, në varësi të metodës së tërheqjes që zgjedhin vizitorët dhe nëse kanë kaluar në procesin e verifikimit të faqes në internet.

Monedhat

Disponueshmëria e monedhave të shumta për lojtarët ndërkombëtarë të lojërave është një nga veçoritë emocionuese të çdo kazinoje live online. Lojtarët nga vendet fqinje duhet të kenë mundësinë të zgjedhin monedhën e tyre përkatëse për pagesën e fondeve. Monedhat e mbështetura nga kjo kazino live janë:

 • dollarë amerikanë
 • euro
 • krona suedeze

Languages

NeonVegas Live Casino është një kazino fantastike që pranon lojtarë nga e gjithë bota. Lojtarët e çdo rajoni kanë qasje në një kazino të drejtpërdrejtë në gjuhën e tyre. Butoni në këndin e sipërm të djathtë të ekranit mund të përdoret për të ndryshuar gjuhën e platformës nëse përdoruesi nuk është një folës i gjuhës angleze. 

Zgjedhja e gjuhës për çdo pjesëmarrës mund të bëhet me shumëllojshmëri të mjaftueshme. Shërbimi ndaj klientit është i disponueshëm në:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • norvegjeze
 • finlandez

Software

Kazino live NeonVegas integron lojëra nga disa burime, gjë që është një nga arsyet pse ata kanë një gamë kaq të madhe lojërash.

Ofruesit kryesorë të industrisë së softuerit të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

 • Lojëra evolucionare
 • Lojë pragmatike

Për shkak të pranisë së disa prej lojërave më inovative dhe magjepsëse, ajo spikat për lojtarët midis kazinove online.

Support

Shërbimi ndaj klientit është i disponueshëm çdo ditë nga ora 9:00 deri në 01:00 CET. Këto janë të paktën orët e caktuara të punës. Klientët që nuk janë regjistruar nuk mund të kontaktojnë përfaqësuesit e shërbimit të klientit, por edhe pas regjistrimit, ne nuk ishim në gjendje të gjenim një opsion të bisedës së drejtpërdrejtë.

Korrespondenca me email është gjithashtu gjithmonë një opsion, megjithëse ne nuk jemi në gjendje të garantojmë kohën e përgjigjes.

Pse ia vlen të luhet në NeonVegas Live Casino

Një gamë fantastike lojërash nga kompanitë me reputacion të softuerëve të kazinosë janë në dispozicion në kazino tërheqëse dhe të mirë-projektuar NeonVegas, e cila gjithashtu ka një seksion të pajisur mirë të kazinosë live.

Informacioni personal mbrohet nga teknologjia e enkriptimit të të dhënave SSL 128-bit në NeonVegas Casino. Për të garantuar drejtësi, lojërat e kazinosë përdorin softuer të miratuar nga RNG. Për shkak të kësaj, të luash këtu është e sigurt dhe e sigurt.

Kumarxhinjve duhet t'u sigurohen stimuj të drejtpërdrejtë të lojërave me tregtarë dhe shërbim efektiv ndaj klientit. Rekomandohet si një kazino e re live online; ne të gjithë shpresojmë se ato do të përfshijnë më shumë veçori për të tërhequr përdoruesit e tyre.