Ninja Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Ninja Casino
Ninja Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Total score8.7
Përfitimet
+ Pay'N Play Casino
+ Tërheqje dhe rimbushje të shpejtë
+ Sasia më e madhe e bonuseve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
LojëraLojëra (22)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Estonia
SoftwareSoftware (13)
Elk Studios
GreenTubeMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GOPlaysonPragmatic Play
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Ninja Casino

Ninja Casino është një kazino me reputacion që u shërben entuziastëve të tregtarëve të drejtpërdrejtë në Estoni dhe Finlandë. Që nga fillimi i tij zyrtar në 2015, Ninja Casino krenohet me një përzgjedhje të gjerë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë të plotësuar nga lojëra të tjera kazino si lojëra elektronike, lojëra tavoline, video poker dhe shfaqje lojërash. Ninja Casino ka një faqe të shkëlqyer me një shkrirje klasike të sfondit të zi dhe të gjelbër të spërkatur me veshje të lidhura me Ninja. Nëse doni të shkoni për një gjueti thesari, merrni armët tuaja Ninja dhe shkoni në Kazino Ninja.

Ky rishikim i Ninja Casino do të nxjerrë në pah disa veçori dhe lojëra unike të disponueshme për lojtarët e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Pse të luani në Ninja Casino

Luajtja e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë në Ninja Casino vjen me karakteristika të shumta. Së pari, lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë është i mbushur plotësisht me lojëra të reja të drejtpërdrejta emocionuese dhe të mprehta nga Pragmatic Play dhe Evolution Gaming. Ninja Casino është në përputhje me pajisje të shumta. Lojtarët mund të luajnë të gjitha lojërat nga komoditeti i shtëpive të tyre ose në lëvizje.

Të luash në Ninja Casino nuk kërkon që lojtarët të regjistrohen. Të gjithë lojtarët duhet të depozitojnë fonde duke përdorur bankat e listuara dhe të luajnë menjëherë. Produkti kryesor i Trustly, Pay N Play, mbështet të gjithë procesin. Lojtarët gjithashtu gëzojnë arkëtime të shpejta dhe shërbime të besueshme të mbështetjes së klientit.

About

Ninja Casino është një kazino online e mirë-krijuar e lançuar në vitin 2015. Ajo u shërben lojtarëve me bazë në Finlandë dhe Estoni. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Bordi i Tatimeve dhe Doganave të Estonisë. Lobi i Ninja Casino strehon lojëra elektronike të zgjedhura, shfaqje lojërash, lojëra tavoline, video poker dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Është një avokat i lojërave të fatit të përgjegjshëm.

Games

Ninja Casino e ka vendosur veten si destinacionin përfundimtar për lojtarët e kazinosë live që banojnë në Estoni dhe Finlandë. Kategoritë e njohura përfshijnë ruletin, pokerin, baccarat, shfaqjet e lojërave dhe blackjack. Të lojëra të drejtpërdrejta kanë tema unike, pagesa dhe lojë. Lojtarët mund të hyjnë në kazino live Ninja 24/7.

Blackjack live

Blackjack mund të përkufizohet si një lojë klasike që nuk vjetërohet kurrë. Blackjack live ofron një përvojë më realiste duke ju lejuar të bashkoheni me lojtarë të tjerë në tryezë. Me një përzierje fati dhe aftësie, ju mund të zhvilloni një strategji fituese që do të paguajë masivisht. Variacionet kryesore të blackjack live përfshijnë:

 • Clubhouse Blackjack
 • Fuqia Blackjack
 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack VIP

Ruletë e drejtpërdrejtë

Duke luajtur ruletë live në Ninja Casino, lojtarët shijojnë një ekuilibër midis rehatisë dhe argëtimit në një atmosferë miqësore në kazinotë tokësore. Ai ofron opsione të shumta bastesh me pagesa më të larta deri në 35 me 1. Disa nga zgjedhjet kryesore të ruletës live përfshijnë:

 • Ruletë e ndriçimit
 • Ruletë VIP
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë Amerikane
 • Mega Roulette

Video Poker

Pokeri live është një lojë e njohur me letra që ju lejon të sfidoni shtëpinë ose lojtarë të tjerë. Ofron një përvojë të shkëlqyer të lojës gjatë shoqërimit me lojtarë të tjerë. Ninja Casino krenohet me një ambient realist dhe ekstravagant të kazinosë. Ato përfshijnë:

 • Live Casino Hold'Em
 • Poker me tre letra
 • Pokeri i Karaibeve
 • Texas Hold'Em Bonus Poker
 • 2 Mbajtëse e kazinosë me dorë

Baccarat live

Baccarat daton në vitet 1600, kur u prezantua në Itali. Variacionet e drejtpërdrejta ofrojnë një përvojë realiste të lojërave si ato në shtëpitë e kazinove. Loja është shumë e thjeshtë. Afrohuni me 9 më shpejt se bankieri, dhe paratë janë të gjitha tuajat. Disa nga zgjedhjet kryesore përfshijnë:

 • Shikoni Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi
 • Jo Comm Baccarat
 • Shtrydhje Baccarat
 • Baccarat i pasurisë së artë

Bonuses

Nëse jeni një ninja i vërtetë, mund të filloni gjuetinë tuaj për thesare në Ninja Casino. Lojtarët kanë akses në rrotullime të pakufizuara falas, bonuse dhe çmime të tjera. Të gjitha bonuset e disponueshme i nënshtrohen T&C. Fatkeqësisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të disponueshme bonuset e kazinosë.

Languages

Kazino Ninja ka kohë që është në treg. Ai i shërben segmentit më të madh të lojtarëve të kazinove në internet në Estoni dhe Finlandë. Përveç gjuhëve lokale, ajo ka shtuar gjuhë të tjera të njohura globalisht të zakonshme në të dy vendet. Gjuhët e mbështetura në Ninja Casino përfshijnë:

 • anglisht
 • finlandez
 • estoneze
 • rusisht

Countries

Aktualisht, lojtarët mund të kryejnë transaksione vetëm me Euro në Kazino Ninja. Estonia dhe Finlanda janë të vendosura në bllokun e Bashkimit Evropian që përdor euron si monedhë zyrtare. Megjithatë, ne presim që Ninja Casino të pranojë më shumë monedha, duke përfshirë kriptovalutat, në të ardhmen. Zgjerimi dhe tendencat teknologjike do t'i shtyjnë kazinotë të tërheqin më shumë lojtarë.

Live Casino

Ninja Casino është një kazino online e mirë-krijuar që fokusohet në tregjet estoneze dhe finlandeze. Ajo vjen me një faqe interneti miqësore për përdoruesit dhe një përzgjedhje të shkëlqyer të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Këto lojëra janë mundësuar kryesisht nga dy ofrues gjigantë softuerësh; Lojëra evolucionare dhe lojë pragmatike. Kazino Ninja është legjitime kazino live licencuar dhe rregulluar sipas ligjeve të Estonisë nëpërmjet kompanisë së saj mëmë, Ninja Global Limited.

Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë transmetohen në kohë reale. Ato ofrojnë një eksperiencë të fundit të lojërave të plotësuar nga veçori shtesë si bisedat anësore me lojtarët dhe tregtarët. Opsionet dhe rregullat e basteve janë fleksibël për të akomoduar shumicën e lojtarëve. Ninja Casino ofron arkëtime të shpejta dhe mbështet gjuhë të shumta që fliten gjerësisht nga lojtarët në Estoni dhe Finlandë. 

Shënim: Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi

Software

Ninja Casino nuk ofron një listë të gjatë të ofruesit e softuerit. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë mundësohet nga Pragmatic Play dhe Evolution Gaming, dy gjigantë me reputacion të lojërave me publikime më të mira. Të gjitha lojërat RNG në Ninja Casino testohen dhe auditohen rregullisht nga laboratorë të pavarur për drejtësi në pagesat e tyre.

Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë transmetohen në kohë reale duke përdorur interfazën moderne të lojës. Lojtarët shoqërohen me tregtarin dhe lojtarë të tjerë duke përdorur veçoritë e bisedës të disponueshme në lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve. Lojëra të reja shtohen rregullisht në holl për t'u siguruar që lojtarët të marrin më të mirën kur luajnë në Ninja Casino. Ne presim që Ninja Casino të bashkëpunojë me më shumë ofrues softuerësh në të ardhmen.

Support

Ninja Casino ofron shërbime të mbështetjes së klientit në kohë dhe të besueshme. Ekipi mbështetës punon pa u lodhur për të ofruar mbështetje në kohë për të gjithë lojtarët. Lojtarët mund të adresojnë ankesat e tyre ose të kërkojnë ndihmë 24/7 përmes një bisede të drejtpërdrejtë. Përndryshe, lojtarët mund të arrijnë ekipin mbështetës përmes emailit (support@ninjacasino.com) ose telefononi. 

Shënim:

Disa nga pyetjet e zakonshme janë adresuar në seksionin FAQ të Ninja Casino.

Deposits

Ninja Casino mbështet Trustly's Pay N Play, një unik platforma e pagesave. Ai i lejon lojtarët të bëjnë depozita direkt në Ninja Casino pa pasur asnjë llogari. Ata përdorin ID-të e tyre të Bankës për të hyrë në fondet e tyre dhe për të luajtur. Depozita minimale është 5 €. Lojtarët finlandezë dhe estonezë mund të iniciojnë transaksione nga disa prej këtyre bankave:

 • Swedbank
 • SEB
 • Oma SP
 • Aktia
 • Nordea