Nitro Live Casino Rishikoni

Age Limit
Nitro
Nitro is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCardMuchBetterNeteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Games Labs
Gamomat
Gold Coin Studios
Golden Hero
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Leap Gaming
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Oryx Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Snowborn Games
Spearhead
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Nitro

Lojërat më të mëdha të tregtarëve të drejtpërdrejtë janë të disponueshme në platformën e lojërave të ngarkuar plotësisht të Nitro Casino, gjë që rrit aksionet e lojës së kazinosë.

Qendra e lojërave u krijua nga profesionistë kryesorë të industrisë, të cilët dëshirojnë t'u ofrojnë të gjithë fansave të lojërave aktivitete të mrekullueshme të kazinosë.

Dizajni i kazinosë meriton gjithashtu vëmendje; faqja moderne e internetit i përshtatet atmosferës së mbushur me aksion. Lojtarët tërhiqen në një botë të kënaqësisë së kazinosë nga grafika shumëngjyrëshe dhe temat ogurzezë. Është një kënaqësi e madhe për t'u përdorur për shkak të vëmendjes së shkëlqyer ndaj detajeve në paraqitjen dhe navigimin e lojës.

Pse të luani në Nitro Live Casino

Vizitorët mund të besojnë se paratë dhe informacionet e tyre personale janë të mbrojtura në mënyrë adekuate, sepse faqja e licencuar e kazinosë është zhvilluar në një platformë të besueshme që përdor teknologjinë më të fundit SSL. Vetëm furnizuesit më të njohur dhe më të besueshëm të lojërave përdoren nga kjo kazino live Nitro, dhe të gjitha lojërat në sit i janë nënshtruar testimit të gjerë.

Kazinoja ofron gjithashtu mënyra pagese nga kompani me reputacion që ofrojnë masa sigurie me cilësi të lartë, duke garantuar sigurinë e të gjitha transaksioneve financiare.

About

Ekipi BetPoint Group Ltd., i cili gjithashtu menaxhon kazinotë e njohura si Ultra Casino, zotëron dhe operon Nitro Casino, i cili u prezantua në vitin 2020. Operatori është i autorizuar nga Autoriteti i Kumarit të Maltës, një nga agjencitë më të mira rregullatore në sektorin e lojërave online.

Kazinoja live online është krenare për përpunimin e shpejtë të tërheqjes dhe përzgjedhjen e aksesueshme të zgjedhjeve të pagesave, kështu që lojtarët nuk do të duhet të presin gjatë për të marrë fitimet e tyre të fituara mirë. Ekipi i specializuar i mbështetjes së klientit është gjithashtu i disponueshëm 24/7 nëse ndonjëherë kanë nevojë për ndihmë.

Mjedisi i ndritshëm dhe emocionues i lojërave të fatit që krijon Nitro Casino është i shkëlqyer.

Games

Për shkak të përdorimit të zgjuar të disa këndeve të kamerës, transmetimeve video me cilësi të lartë, audios së shkëlqyer dhe konfigurimit profesional, kazinoja live në internet në Nitro Casino është plotësisht zhytëse, duke u dhënë lojtarëve përshtypjen se janë pikërisht aty me tregtarin.

Nitro Casino sjell lojëra si Baccarat, Roulette, Blackjack dhe Game Show për ta dhe pajisjet e tyre elektronike, pavarësisht se ku janë në glob, për shkak të teknologjisë më të avancuar vizuale dhe audio! Ata mund të vënë bast në një kompjuter desktop, laptop, tablet, apo edhe një telefon celular dhe cilësia e lojës do të jetë e njëjtë kudo. Disa nga lojërat e njohura janë:

 • Blackjack live
 • Baccarat live
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave

Lojtarët futen menjëherë në një studio për Sweet Bonanza, Mega Roulette dhe Mega Wheel, ku një prezantues i shfaqjes së lojës rrotullon timonin dhe rrit pezullimin me energji, sharm dhe rrëfim dhe koment të drejtpërdrejtë. Është si të shikoni një shfaqje loje në televizor, vetëm se lojtarët do të ndihen sikur janë aty përpara rrotës që rrotullohet dhe dritave ndezëse.

Bonuses

Ka disa opsione bonusi për individët që dëshirojnë të bastojnë drejtpërdrejt në bonuset ditore të kazinosë të Nitro Casino, përveç lojërave elektronike dhe lojërave tavoline RNG. Mbani gjithmonë një sy për promovime të reja dhe kthesa të paparashikuara që mund të rrisin financimin e kazinosë dhe të vendosen në rrugën drejt një shans për të fituar.

Bonuset e ofruara janë:

Bie dhe fiton: Luaj për një pjesë të 500.000 € mujore me Çmime Ditore Cash!

Payments

Shumëllojshmëria e opsioneve të sigurta të pagesës janë të disponueshme e bëjnë të thjeshtë dhe të sigurt shtimin e parave në llogarinë e kazinosë. Dikush mund të kryejë transaksione tërheqjeje dhe depozitimi me karta standarde debiti dhe krediti, si dhe duke përdorur kuletat elektronike që janë jashtëzakonisht të sigurta, si p.sh

 • Skrill
 • Me besim
 • Neteller
 • Viza
 • MasterCard

Duhet vetëm një moment për të depozituar para, por në varësi të metodës që përdorin individët, mund të duhen disa ditë për të tërhequr fitimet e tyre. Për më tepër, ata mund të depozitojnë vetëm një minimum prej 10 euro, dhe për të kërkuar tërheqje, llogaria e tyre duhet të ketë 50 euro në dispozicion.

Monedhat

Kazino Nitro Live pranon depozita dhe tërheqje në një sërë monedhash në një përpjekje për të tërhequr lojtarë ndërkombëtarë. Kur zgjedhin mënyrën e pagesës, lojtarët mund të zgjedhin monedhat e tyre. Më poshtë janë disa nga monedhat që mbështet kjo kazino live:

 • euro
 • Krona Norvegjeze
 • Krona suedeze

Languages

Të kesh një gamë të gjerë opsionesh gjuhësore është thelbësore për lojtarët e huaj që nuk e kuptojnë shpesh anglishten. E gjithë bota shërbehet nga platforma shumëgjuhëshe e lojërave Nitro Live Casino. Paguesit nga e gjithë bota kanë qasje në një menu me më shumë se 10 gjuhë për të shqyrtuar dhe modifikuar gjuhët e disponueshme.

Disa nga gjuhët më të njohura janë:

 • anglisht 
 • finlandez
 • norvegjeze
 • japoneze
 • koreane

Software

Furnizuesit më të mëdhenj të tregtarëve të drejtpërdrejtë kanë tavolina dhe shfaqje lojërash të disponueshme në hollin e lojërave të drejtpërdrejta. I gjithë koleksioni live është në dispozicion nga:

 • Evolucioni
 • Lojë pragmatike

Lojërat tradicionale me letra, lojërat me zare dhe lojërat me rrota të parave përfshihen të gjitha në lojërat e drejtpërdrejta. Tregtarët miqësorë janë gati për të mbajtur aksionin në lëvizje në të gjitha tavolinat, të cilat transmetohen nga një studio profesionale kazinoje. Duke përdorur mjetin e integruar të bisedës, mund të komunikoni edhe me tregtarët dhe lojtarët e tjerë.

Support

Individët mund të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit nëse ndonjëherë kanë nevojë për ndihmë për një bonus ose çështje teknike. Dikush mund të kontaktojë stafin mbështetës ditën ose natën, sepse ata janë të disponueshëm gjatë gjithë orës. 

Lojtarët janë në duar të shkëlqyera pasi përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit janë të sjellshëm dhe kompetent. Ata mund të zbulojnë informacione të dobishme për bankat, bonuset dhe tema të tjera në faqen FAQ nëse lojtarët kanë një pyetje të përgjithshme.

Pse ia vlen të luhet në Nitro Live Casino

Nitro Casino është një koncept i orientuar drejt veprimit që përdor grafika dhe fotografi të ndezura për të gjeneruar shumë eksitim. Qëllimi kryesor i kazinosë është të sigurojë aktivitet të shpejtë të lojërave në një mjedis të sigurt.

Platforma është krijuar për të qenë e thjeshtë për t'u përdorur, me estetikë të shkëlqyer dhe navigim të drejtpërdrejtë. Platforma e fuqishme ofron gjithashtu performancë të lëngshme, duke i lejuar lojtarët të shijojnë të gjitha lojërat kryesore pa asnjë lemzë.

Thjesht klikoni këtë lidhje për të hyrë në Nitro Casino dhe lojërat dhe përfitimet e tij fantastike.