Novibet Live Casino Rishikoni

Age Limit
Novibet
Novibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNetellerPaysafe Card

Pse Plat në Live Casino

Kazino live Novibet krenohet me ofrimin e një shërbimi të shkëlqyer ndaj klientit, çmime të përballueshme dhe një faqe bastesh jashtëzakonisht miqësore për përdoruesit, e cila mund të arrihet nga çdo pajisje.

Seksioni live i Novibet është i disponueshëm për klientët e regjistruar me llogari të financuara. Kjo përmban një version desktop dhe një platformë të specializuar celulare, të gjitha brenda një mjedisi bastesh plotësisht të sigurt dhe të sigurt.

Është mbresëlënëse të shohësh se si faqja ka evoluar në një destinacion me reputacion të lojërave të fatit që kujdeset për të gjitha aspektet e industrisë.

Kjo kazino e drejtpërdrejtë përdor kriptim të nivelit të lartë SSL dhe mekanizma të fuqishëm sigurie për mbrojtjen e të dhënave për të garantuar sigurinë e lojtarëve dhe parave të tyre. Tema e faqes në internet është ftuese dhe tërheqëse për lojtarët e saj. Të luash në kazino live Novibet është mjaft e sigurt dhe e sigurt.

About

Novigroup Limited operon kazinonë Novibet live, e cila u lançua në vitin 2010 dhe është e licencuar nga Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar (numri i licencës 039440). Faqja është e regjistruar në IBAS dhe të gjitha lojërat janë testuar dhe vërtetuar me GLI. Kjohttps://livecasinorank.com/ka një nivel të lartë të kriptimit SSL dhe protokolleve ekzistuese të sigurisë për mbrojtjen e të dhënave për të siguruar që pagesat dhe informacionet personale të atyre lojtarëve të mbahen të sigurta. Përveç kësaj, operatori promovon lojërat e fatit të përgjegjshëm dhe ka politika strikte të privatësisë dhe të lojërave të fatit për të miturit.

Seksioni i kazinosë live Novibet ndodhet në këndin e sipërm majtas të faqes, pranë kategorive të tjera. Kumarxhinjtë do të transportohen në zonën e tregtarit të drejtpërdrejtë të faqes pasi të shtypin emrin.

Games

Në kazinon Novibet me tregtarë të drejtpërdrejtë, mund të ketë shumë opsione kur bëhet fjalë për të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë për të luajtur. Kazinoja e drejtpërdrejtë ka të bëjë me nderimin e klasikëve të kazinosë në mënyrën më të mirë të mundshme, duke kombinuar lojën e vjetër të shkollës me teknologjinë më të fundit të disponueshme. Luaj lojra klasike të kazinosë si ruletë, baccarat, blackjack dhe poker siç lojtarët nuk i kanë parë kurrë më parë.

Blackjack live

Blackjack është ndoshta loja më e njohur e letrave të bixhozit të të gjitha kohërave, me lojtarë (dhe tifozë) nga e gjithë bota. Blackjack ka qenë temë e shumë filmave dhe librave, si dhe pjesa e tij e drejtë e dramës dhe polemikave. Megjithatë, blackjack me tregtar të drejtpërdrejtë mund të jetë lojë për lojtarët nëse duan një lojë interesante me letra me një avantazh modest të shtëpisë. Më poshtë janë disa nga lojëra live blackjack ata mund të presin të luajnë:

 • Partia Blackjack
 • NetEnt Live Blackjack Standard
 • Shorti i zakonshëm i NetEnt Live Blackjack

Poker Live

Një tjetër lojë e famshme me letra që lidhet me kazinotë në mbarë botën është pokeri. Pokeri, si kushëriri i tij blackjack, ka qenë temë e filmave dhe librave që nga fillimi i tij. Pokeri është një nga lojërat më emocionuese për të luajtur në kazino live pasi vjen në shumë formate të ndryshme. Mbani një sy për të njohur lojëra poker live në kazino të tilla si:

 • Live Casino Hold'em
 • Poker i drejtpërdrejtë me tre letra
 • Caribbean Stud Poker Live

Baccarat live

Ky seksion përfshin gjithashtu lojëra interaktive për adhuruesit e bakaratit. Lojtarët mund të regjistrohen në kazino live Novibet për të luajtur të tilla lojëra të mahnitshme baccarat.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Për shumë, ruleta është loja më e madhe e tavolinës së kazinosë dhe ende njihet si Loja e Mbretit. Kjo ka të bëjë shumë me fillimet e ruletës, e cila mund të gjurmohet në vitet 1700, kur ishte e dashura e kazinove në Paris dhe Monte Carlo. Tani dikush mund të luajë ruletë të vërtetë live në pajisjen e tyre të zgjedhur, me një gamë të gjerë opsionesh. Më të mirat nga më të mirat janë në dispozicion në lojëra ruletë live, duke përfshirë:

 • Ruletë zhytëse e drejtpërdrejtë
 • Ruletë Dragonara Live
 • Ruletë NetEnt Live
 • London Roulette Live
 • Ruletë me top të dyfishtë

Bonuses

Vizitorët e kazinosë live të Novibet mund të shijojnë emocionet më të mira të kazinosë live 24/7. Të gjithë lojtarët e regjistruar rishtazi në Novibet Casino shpërblehen për një bonus 100% të mirëseardhjes, me paratë e gatshme të VIP Casino që u ofrohen ekskluzivisht lojtarëve në Mbretërinë e Bashkuar. Bonuset e ofruara nga kjo kazino e mrekullueshme live janë:

Mos harroni të kontrolloni shpesh faqen promocionale për të zbuluar se çfarë ofertash të reja ka planifikuar operatori për lojtarët.

Languages

Disponueshmëria e përmbajtjes së drejtpërdrejtë të kazinosë në shumë gjuhë e bën atë më të aksesueshëm nga lojtarët ndërkombëtarë të lojërave. Kazino live Novibet është në dispozicion në tre gjuhë. Duhet të shtohen më shumë opsione përkthimi gjuhësor në faqen e tyre të internetit. Gjuhët e mbështetura nga kjo kazino live janë:

 • anglisht
 • Greqia
 • gjermanisht

Monedhat

Disa monedha pranohen nga Novibet live casino për depozita dhe tërheqje. Duhet të ketë më shumë opsione monetare për të lehtësuar kumarxhinjtë në mbarë botën. Në të ardhmen, mund të ketë më shumë opsione monetare të disponueshme nga kjo kazino e drejtpërdrejtë. Monedhat e mbështetura janë:

 • euro
 • Paund të Britanisë së Madhe
 • Dollarë Australianë

Kriptovaluta nuk mbështetet nga kazino live Novibet.

Live Casino

Novibet është një zgjedhje e shkëlqyer për kumarxhinjtë e interesuar për një sërë mallrash bastesh, duke përfshirë sportet, lojërat e kazinosë dhe tavolinat e drejtpërdrejta. Kazinoja, në veçanti, është fantastike, me një dizajn të pastër dhe një përzgjedhje të madhe opsionesh lojërash, duke filluar nga lojëra elektronike më të mira në një gamë të gjerë lojërash tavoline dhe video-pokerësh.

Për lojtarët që duan të provojnë fatin e tyre kundër njerëzve të vërtetë, lojërat më të njohura të tavolinës ofrohen gjithashtu në një format live, por duhet të shtojnë më shumë opsione përkthimi gjuhësor në faqen e tyre të internetit.

Lojtarët do të vlerësojnë shërbimin e shpejtë të klientit të ofruar nga opsioni i dedikuar i bisedës live 24/7. Më shumë opsione bankare duhet të shtohen në të ardhmen, pasi lista tani është disi e kufizuar, me lojtarët që kanë akses vetëm në karta, transferta bankare dhe disa kuleta elektronike. Regjistrohu tani!

Software

Novibet kazino live përdor softuer nga liderët e industrisë si:

 • NetEnt 
 • Evolution Gaming

Tavolinat e tregtarëve të drejtpërdrejtë në kazino Novibet përfshijnë një lente kamerash me kënd të gjerë që u lejon lojtarëve të shohin lojën me detaje të shkëlqyera. Shitësit janë gjithmonë të këndshëm dhe të dobishëm. Lojtari ka kontroll të plotë mbi bastet e tij ose të saj, skedat e lojërave dhe bisedën. 

Ky operator është një nga faqet më të vizituara dhe me reputacion në tregun e lojërave online pasi ofron lojëra nga zhvilluesit më të mirë të softuerit.

Support

Lojtarët që kanë nevojë për mbështetje mund të kontaktojnë ekipin e shërbimit ndaj klientit të Novibet Casino nëpërmjet funksionit të bisedës live. Klientët që janë të regjistruar dhe të paregjistruar mund të përdorin funksionin e bisedës. Të opsionet e mbështetjes së klientit të disponueshme në këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

Nëse ata kanë Skype të instaluar në pajisje, ata mund të kontaktojnë me ta nëpërmjet novigroup.support.

Deposits

Novibet ka siguruar që anëtarët e saj të kenë akses në një larmi të mirë opsionesh të besueshme financiare si një nga prodhuesit më të mëdhenj ndërkombëtarë të basteve online të Evropës Qendrore. Novibet siguroi shumicën e të gjithë botës metodat e njohura bankare, me lehtësinë e përdorimit, sigurinë dhe sigurinë si prioritetet kryesore.

Disa nga këto metoda janë:

 • Viza
 • Neteller
 • Skrill
 • PayPal
 • MasterCard

Kufiri minimal i depozitave është 10 £.

Total score8.0
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejta
+ Zgjedhje të shumta në librin sportiv
+ Oferta të shkëlqyera ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (16)
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Greke
Italiane
LicencatLicencat (3)
AAMS Italy
Greek Gaming Commission
The Irish Office of the Revenue Commissioners
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (39)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Bank transfer
E-wallets
MaestroNetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Visa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (2)
Irlanda
Italia
SoftwareSoftware (28)
1x2Gaming
Betdigital
Elk Studios
Evolution Gaming
Genii
IGT (WagerWorks)
Inspired
Iron Dog Studios
Leander GamesNetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
PlaysonPragmatic PlayPush GamingRealistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG Gaming
SYNOT Game
Side City Studios
Sigma Games
Stakelogic
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet