Nutz Live Casino Rishikoni

Age Limit
Nutz
Nutz is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Total score8.0
Përfitimet
+ Zgjedhje e madhe e lojrave
+ Tërheqje dhe rimbushje të shpejtë
+ Sasia më e madhe e bonuseve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Estoneze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (22)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Estonia
SoftwareSoftware (35)
4ThePlayer
BTG
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Fantasma Games
Gamevy
Gamomat
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Leander Games
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Novomatic
Oryx Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SG Gaming
Slingo
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Nutz

Nutz Casino është një hyrje e re në tregun e lojërave të fatit që ofron një përvojë moderne dhe minimaliste të lojërave. Shumica e lojtarëve preferojnë një platformë të thjeshtë lojrash me opsione navigimi miqësore për përdoruesit. Objektivi kryesor i Nutz Casino janë lojtarët estonezë pasi kërkon një ID estoneze kur regjistrohet. Ai krenohet me një koleksion të gjerë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë me disa bonuse të mira.

Nutz Casino punon me disa nga ofruesit kryesorë të softuerit për të krijuar një lobi të përditësuar të kazinosë. Bonuset e duhura plotësojnë hollin e kazinosë, duke e bërë Nutz Casino destinacionin më të mirë të lojërave. Kjo rishikim i drejtpërdrejtë i kazinosë do të diskutojë disa nga veçoritë dhe përfitimet e të luajturit kazino live në Nutz Casino.

Pse të luani Live Casino në Nutz Casino

Pavarësisht se Nutz Casino është një i sapoardhur në industrinë e lojrave, ai ofron karakteristika mbresëlënëse për të joshur lojtarët e kazinosë live. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë priten nga krupierë të jetës reale të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Të gjitha lojërat janë optimizuar për t'u luajtur në shumicën e pajisjeve inteligjente si PC, tabletë dhe smartfonë. Nutz Casino shkon mbi shumicën e kazinove në internet për bonuset e kazinosë live. Lojtarët mund të fitojnë deri në 2 € plus 5 çipa pa rrezik.

Nutz Casino është një platformë shumëgjuhëshe që mbështet shumë gjuhë që fliten zakonisht midis lojtarëve të saj. Lojtarët gëzojnë gjithashtu arkëtime të shpejta dhe depozita falas. Lojtarët gjithashtu mund të bëjnë transaksione duke përdorur opsionet e pagesave dixhitale ndërkombëtare, përveç bankave estoneze.

About

Nutz Casino është një kazino e re live e themeluar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Optiwin OÜ, një operator kazinoje në pronësi të Enlabs AB me bazë në Suedi. Nutz Casino është një kompani motër e Optibet, e cila është kazino online e njohur në mesin e lojtarëve estonezë. Të gjitha operacionet në këtë kazino janë të licencuara dhe të rregulluara nga Bordi i Tatimeve dhe Doganave të Estonisë.

Games

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë të Nutz Casino ofrojnë një përvojë emocionuese lojërash të ngjashme me një kazino me bazë tokësore. Është e mbushur me lojëra të drejtpërdrejta nga disa prej ofruesve me reputacion të softuerit në industri. Seksioni i kazinosë live është i dizajnuar mirë, me lojëra të organizuara në kategori të ndryshme për lehtësinë e lundrimit. Kategoritë e zakonshme përfshijnë blackjack, ruletë, baccarat, poker dhe shfaqje lojërash.

Blackjack live

Blackjack live në Nutz Casino ofron edhe argëtim edhe mundësinë për të fituar pagesa fitimprurëse. Titujt emocionues të blackjack live kanë veçori unike dhe baste anësore. Edhe pse keni nevojë për një strategji për të mbetur fitimprurës, qëllimi është të arrini në 21 ose më shumë pa shpërthyer. Lojërat kryesore të blackjack live përfshijnë:

 • Fuqia Blackjack
 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack me shpejtësi
 • Partia Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

Variacionet live të ruletës ofrojnë lojë emocionuese dhe potencial të madh fitues. Ata kanë opsione të shumta bastesh për të akomoduar të gjitha llojet e lojtarëve. Lojtarët mund të bastojnë në lojëra ruletë live në telefonat e tyre celularë, pasi ato janë të optimizuara për pajisje të shumta. Disa nga variacionet e drejtpërdrejta përfshijnë:

 • Viva Las Vegas Roulette
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë Rrufeja

Video Poker

Poker me tregtar të drejtpërdrejtë zbaton të njëjtat rregulla si ato në një lojë klasike pokeri. Qëllimi është të krijohen 5 duart më të mira për të mposhtur tregtarin. Shumica e lojërave të pokerit me tregtarë të drejtpërdrejtë përdorin një kuvertë me 52 letra. Lojërat e disponueshme përfshijnë:

 • Poker me tre letra
 • Pokeri i Karaibeve
 • Ultimate Texas Hold'Em
 • Bast anësor City
 • Bast në Poker

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Përveç blackjack live, ruletë live dhe poker me tregtarë të drejtpërdrejtë, Nutz Casino ofron gjithashtu lojëra. Ato përfshijnë baccarat, shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave, dhe lojëra speciale. Disa nga këto lojëra kanë një lojë me ritëm të shpejtë, ndërsa të tjerat kanë një lojë klasike. Ato përfshijnë:

 • Super Sic Bo
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Shikoni Baccarat
 • Super Andar Bahar
 • Monopoly Live

Bonuses

Nutz Casino ofron shumë të mira bonuse dhe promovime për lojtarët e saj. Megjithëse lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë nuk llogariten në shumicën e bonuseve të kazinosë, lojtarët e tregtarëve të drejtpërdrejtë gëzojnë bonusin e depozitave të drejtpërdrejta të kazinosë. Me një depozitë minimale prej 100 €, lojtarët mund të fitojnë 2 € plus 5 çipa pa rrezik. Rishikoni T&C për të gjitha detajet.

Languages

Nutz Casino është një platformë kazinoje shumëgjuhëshe që u shërben lojtarëve në vende të ndryshme. Ai mbështet gjuhët e folura gjerësisht që janë të zakonshme midis lojtarëve të tij. Lojtarët mund të kalojnë midis gjuhëve të disponueshme duke përdorur ikonën e flamurit në pjesën e poshtme të majtë të faqes së internetit. Gjuhët e mbështetura përfshijnë: 

 • anglisht
 • rusisht
 • estoneze

Countries

Nutz Casino i shërben një popullsie të konsiderueshme lojtarësh me bazë në Estoni. Euro është kursi ligjor në Estoni pasi është në bllokun e Bashkimit Evropian. Është e vetmja monedhë e mbështetur në Nutz Casino për momentin. Ne presim që Nutz Casino të shtojë më shumë monedha nëse planifikon të tërheqë lojtarë ndërkombëtarë dhe kripto-trues.

Live Casino

Nutz Casino është një e sapoardhur në industrinë e lojërave të fatit, e lançuar në vitin 2021. Ajo është pozicionuar si një entitet konkurrues në tregun e Estonisë duke ofruar lojëra dhe bonuse të jashtëzakonshme të kazinosë live. Është në pronësi dhe operuar nga Optiwin OÜ, një kompani në pronësi të Enlabs AB. Nutz Casino operon me një licencë master të lëshuar nga bordi i Tatimeve dhe Doganave estoneze.

Seksioni i kazinosë live është i mbushur plotësisht me një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ato përfshijnë blackjack, baccarat, ruletë, poker, Sic Bo dhe shfaqje lojërash. Këto lojëra organizohen nga kroupierë të jetës reale dhe transmetohen në kohë reale nga studiot e lojërave me reputacion. Nutz Casino ofron depozita falas dhe arkëtime të shpejta përmes metodave të shumta të depozitimit. Në rast të një pyetjeje ose ankese, kontaktoni ekipin miqësor të mbështetjes së klientit për ndihmë.

Software

Nutz Casino krenohet me një përzgjedhje të shkëlqyer të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Këto lojëra transmetohen në HD me grafikë të qartë dhe në kohë reale. Ata priten nga krupierë të jetës reale në studiot e lojërave me pajisje moderne. Nutz Casino punon me studio lojërash me reputacion për të mbajtur një lobi të përditësuar të drejtpërdrejtë të kazinosë. 

 Nutz Casino nuk pret asnjë lojë të drejtpërdrejtë të kazinosë. Kjo varet tërësisht nga të tjerët ofruesit e softuerëve për të ofruar lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë me përvoja emocionuese të lojërave. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë optimizuar për pajisje të shumta. Aktualisht, Nutz Casino punon me vetëm 3 ofrues softuerësh. Ato përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Lojëra autentike
 • BetGames.tv

Support

Nutz Casino ka qenë i suksesshëm për shkak të ekipit të tij të besueshëm dhe profesional të mbështetjes së klientit. Ky ekip punon gjatë gjithë orarit për të ofruar ndihmë dhe përgjigje në kohë ndaj kërkesave të lojtarëve. Lojtarët mund të arrijnë kohën lehtësisht përmes veçorisë së bisedës live në faqen kryesore të kazinosë. Përndryshe, lojtarët mund t'i dërgojnë email ekipit mbështetës (support@nutz.com) ose telefonojini drejtpërdrejt.

Deposits

Nutz Casino mbështet shumë të njohura globalisht opsionet bankare. Ai mbështet pagesat me kartë, transfertat bankare dhe kuletat elektronike. Depozita minimale në Nutz Casino është 10 €, me një limit maksimal të tërheqjes prej €50,000 për transferta bankare. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet mund të kërkojnë kohë në varësi të metodës së zgjedhur. Ato përfshijnë:

 • Swedbank
 • Visa/MasterCard
 • Neteller
 • Revolut
 • Luminor