Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Ocean Breeze

Ocean BreezeResponsible Gambling
CASINORANK
9.3/10
BonusBonus 200$ + 50 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Mbështetje 24/7
Bonuse bujare
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Mbështetje 24/7
Bonuse bujare
Ocean Breeze is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kur zgjidhni një kazino në internet për të kaluar një pjesë të kohës së tyre të vlefshme, promovimet janë ato që tërheqin interesin e lojtarëve. Të gjithë lojtarët e rinj janë padyshim kurioz për bonuset e mirëseardhjes, avantazhet e tyre dhe nëse një kazino e veçantë i ofron ato.

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë të Ocean Breeze Live Casino, për fat të keq, nuk kualifikohen për ndonjë bonus ose promovim. Ne parashikojmë që ata përfundimisht mund ta ofrojnë këtë zgjedhje.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Me kazinonë e saj të gjerë live, Ocean Breeze Casino u ofron lojtarëve një mjedis bastesh më realist për disa nga lojërat më të pëlqyera të tavolinës. Gjatë hetimit tonë, ne zbuluam se të gjitha lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë përfshijnë transmetim HD dhe një veçori të bisedës drejtpërdrejt që lejon lojtarët të bisedojnë me tregtarët e vërtetë.

Disa nga lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara në faqen e internetit janë:

 • Baccarat live
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Blackjack live
 • Live Casino Hold'em

Rrotulluesit e lartë do të vlerësojnë gjithashtu kufijtë më të mëdhenj të basteve të disponueshme në lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë, të cilat fillojnë nga 10,00 dollarë për bast dhe mbarojnë me 3,000 dollarë për bast.

+6
+4
Mbyll

Software

Në këtë kazino të drejtpërdrejtë, lojtarët kanë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash për të zgjedhur. Këtu, ata mund të zgjedhin nga një shumëllojshmëri lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Lojtarët mund të testojnë menjëherë lojërat e kazinosë pasi të jenë regjistruar këtu. Vetëm prodhuesit më të mëdhenj të lojërave, përfshirë NetEnt, u japin kumarxhinjve lojëra tradicionale në kazino live.

Dikush mund të luajë lojëra si ruletë live, blackjack dhe poker, ndër të tjera, për shkak të këtyre prodhuesve të lojërave. Ofruesit kryesorë të softuerit janë:

 • NetEnt
 • Playtech
 • Igrosoft
Payments

Payments

Një përzgjedhje e vogël opsionesh pagese pranohet nga Ocean Breeze Live Casino për të bërë depozita dhe tërheqje, duke përfshirë disa kriptovaluta, karta krediti dhe debiti, opsione të shpejta bankare dhe kupona me parapagesë. Ato mund të jenë të disponueshme në varësi të vendit nga ku përdoruesit identifikohen dhe kur krijojnë një llogari, ata mund të zgjedhin nga sa vijon:

 • American Express
 • Paysafecard
 • Neosurf
 • Bitcoins
 • Transferte bankare

Edhe pse shuma minimale e tërheqjes së 200 € konsiderohet shumë i lartë, kufiri minimal i depozitave prej 15 € është shumë adekuate. Të gjitha depozitat që nuk shoqërohen me bonuse duhet të vihen bast të paktën një herë përpara tërheqjes, në mënyrë që të respektohen kërkesat normale kundër pastrimit të parave, përndryshe, kazinoja mund të vendosë tarifa.

Ju lutemi kini parasysh se kërkesat për tërheqje përpunohen vetëm nga e hëna në të premte, gjë që mund të rezultojë në vonesa të shkurtra.

Deposits

Ocean Breeze është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Ocean Breeze ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Credit Cards, Neteller, Bank Transfer , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Ocean Breeze për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

BitcoinBitcoin
+3
+1
Mbyll

Withdrawals

Ocean Breeze u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+185
+183
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+1
+-1
Mbyll

Languages

Opsionet e shumë gjuhëve janë thelbësore për lojtarët ndërkombëtarë që nuk flasin shpesh anglisht. Bota shërbehet nga faqja e internetit shumëgjuhëshe e lojërave Ocean Breeze Live Casino. Disa nga opsionet kryesore të gjuhës të disponueshme në këtë kazino janë:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • italisht
+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Ocean Breeze . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Ocean Breeze i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Ocean Breeze është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Sajti fantastik i lojërave Ocean Breeze Live Casino bëri debutimin e tij në vitin 2020. Siç tregon emri i tij, Ocean Breeze Casino është një platformë kumari në internet që ka një atmosferë mikpritëse dhe të shkujdesur. Imagjinoni Las Vegasin gjatë natës, por me detin në vend të dunave.

Faqja e internetit mbështet shumë gjuhë dhe ka një licencë Curaçao. Përveç ofrimit të një shumëllojshmërie të gjerë lojërash, kjo faqe interneti përpiqet të nxisë marrëdhënie domethënëse me përdoruesit e saj. Lojtarët mund të identifikohen shpejt dhe me lehtësi dhe të fillojnë të luajnë lojërat e tyre të preferuara. Ocean Breeze Casino, e cila u hap në vitin 2020, u ofron klientëve akses në një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave të avancuara të kazinosë live. Faqja e internetit është bërë me shpejtësi një e preferuar e lojtarëve për shkak të përzgjedhjes së saj të respektueshme të lojërave, zgjedhjeve të lehta të pagesave dhe stafit mbështetës të dobishëm.

Faqja e saj e internetit përshkruan një mjedis futuristik, të krijuar nga kompjuteri dhe disa opsione kumari me ndriçim neoni. Bashkohuni me ne për të eksploruar këtë vend të lëshuar së fundmi në internet në detaje të mëtejshme dhe për të përcaktuar nëse ia vlen.

Pse të luani në Ocean Breeze Live Casino

Ocean Breeze Tech Ltd, një biznes i formuar dhe krijuar sipas ligjeve të Curacao, është pronari dhe operatori i Ocean Breeze Live Casino. Kur regjistroheni në një kazino në det të hapur, duhet të keni gjithmonë kujdes sepse ato nuk ofrojnë fare mbrojtje ndaj klientit.

Rregullatorët e lojrave këshillojnë palët të zgjidhin problemet e tyre kur ka mosmarrëveshje midis klientëve të kazinove online. Prandaj, do të jetë i gjithë detyrimi për të adresuar problemin nëse lojtarët zbulojnë se operatori po refuzon të paguajë për fitoret e tyre.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një Ocean Breeze hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Ocean Breeze dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Në Ocean Breeze Casino, kompania ka staf fantastik dhe të kualifikuar që ofron shërbim ndaj klientit. Ata mund të arrihen 24/7 me telefon, email ose bisedë live. Për të marrë përgjigje dhe ndihmë, lojtarët mund t'i kontaktojnë ata nëse kanë ndonjë pyetje ose ankesë.

Faqja e tyre e internetit ka numrin ndërkombëtar +44 3308087970. Për më tepër, ndihma mund të arrihet me email në support@oceanbreeze1.com. Këndi i sipërm i djathtë i faqes ka një opsion të bisedës live nëse kjo është ajo që ata preferojnë.

Pse ia vlen të luhet në kazinonë Ocean Breeze Live

Të dy lojtarët me përvojë dhe fillestarët do të shijojnë kohën e tyre në Ocean Breeze Casino. Ocean Breeze Casino është anëtar i një grupi operatorësh, asnjëri prej të cilëve nuk tregon ndonjë informacion për licencën, por të gjithë kanë terma dhe kushte pothuajse identike, një dizajn shumë të ngjashëm në internet dhe një gamë të gjerë lojërash.

Faqja e internetit ka një plan urbanistik të lehtë për t'u përdorur që është i krahasueshëm me atë të kazinove të tjera të drejtpërdrejta në internet, duke e bërë mjaft të thjeshtë për t'u eksploruar. Një numër i gjuhëve janë në dispozicion për të përkthyer përmbajtjen. E meta është mosdisponueshmëria e stimujve të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Në përgjithësi, ishte një përvojë e mirë dhe një kazino shumë e rekomanduar.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Ocean Breeze për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Ocean Breeze shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Ocean Breeze ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Ocean Breeze në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Ocean Breeze . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Ocean Breeze janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher