Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Optibet

OptibetResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 200 dollarë
Zgjedhje e madhe e lojrave
Tërheqje dhe rimbushje të shpejtë
Sasia më e madhe e bonuseve
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje e madhe e lojrave
Tërheqje dhe rimbushje të shpejtë
Sasia më e madhe e bonuseve
Optibet is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Optibet Casino është një platformë e veçantë e lojrave. Nuk është e zakonshme të gjesh një kazino në internet që ofron bonuse kazino në lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Për fat të mirë, kumarxhinjtë që luajnë Optibet VIP Blackjack dhe Optibet Blackjack kanë diçka për të buzëqeshur. Ata kanë të drejtë të fitojnë bonusin e kazinosë live 777. Shpërblen deri në 2,000 € për mbledhjen e 3 7-ave të përshtatshme në këto lojëra.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+4
+2
Mbyll
Games

Games

Optibet Casino bashkon luksin, argëtimin dhe funksionalitetin për të ndërtuar një lobi unik të kazinosë live. Lojtarët arrijnë në zhurmën, humorin optimist dhe gjallërinë e kazinove të Las Vegasit në komoditetin e divaneve të tyre ose në lëvizje. Të gjithë lojëra të drejtpërdrejta priten nga tregtarë miqësorë në kohë reale, të cilët udhëzojnë lojtarët nëpër lojëra dhe shoqërohen me ta në objektin e bisedës.

Blackjack live

Optibet Casino ofron variante super të shpejta, të hijshme, elegante dhe të dizajnuara mirë në blackjack live. Koleksioni i disponueshëm është i mjaftueshëm për t'i shërbyer të gjitha llojeve të lojtarëve të kazinosë live, duke përfshirë rrotullat e lartë. Lojtarët mund të provojnë nivelet e tyre të adrenalinës me një lojë të thjeshtë dhe emocionuese. Popullore tavolina blackjack përfshijnë:

 • Lightning Blackjack
 • Optibet VIP Blackjack
 • Blackjack Multiplay
 • Optibet Blackjack
 • Fuqia Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

Optibet Casino ofron një atmosferë elegante dhe emocionuese për të shijuar emocionet e një tavolinë ruletë live. Ju mund të luani kundër tregtarëve të jetës reale dhe lojtarëve të tjerë në ruletë live. Përveç kësaj, ai ka veçori të bisedës anësore ku lojtarët mund të ndërveprojnë. Disa nga zgjedhjet kryesore përfshijnë:

 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e klubit të natës
 • Auto Ruletë

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave në Optibet Casino ofron një përvojë emocionuese me potencialin për të fituar pagesa masive. Shfaqjet e lojërave janë të njohura për disa nga shfaqjet më të mëdha televizive. Ato përfshijnë rrotat e fatit, shfaqje lojërash me top të drejtpërdrejtë dhe lojëra tavoline. Disa nga zgjedhjet përfshijnë:

 • Para të gatshme ose përplasje
 • Mega Ball
 • Monopoly Live
 • Koha e Çmendur
 • Gjuetia e thesarit të Gonzos

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Përveç blackjack-ut, ruletit dhe shfaqjeve të lojërave të drejtpërdrejta, lojtarët mund të eksplorojnë gjithashtu disa variante të zgjedhura të baccarat dhe poker live. Këto lojëra kanë një lojë emocionuese dhe opsione të shumta bastesh. Pamjet vizuale janë elegante në të dyja lojërat. Ato përfshijnë:

 • Shikoni Baccarat
 • Bac Bo
 • Super Andar Bahar
 • Pokeri i Karaibeve
 • Bonus Texas Hold'Em

Software

Optibet Casino ka krijuar një lobi të gjerë të kazinosë live duke bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të softuerit. Këto janë studio lojërash të nivelit më të lartë me lojëra të njohura të kazinosë live dhe disa nga përvojat më të mira të përdoruesve. Të gjitha lojërat transmetohen në kohë reale dhe priten nga krupierë të jetës reale.

Transmetimet vijnë në cilësi të lartë dhe kanë lojë të qetë. Lojtarët mund të monitorojnë të gjithë veprimin pasi studiot live janë të pajisura me kamera dhe ndriçim modern. Kazino live është në dispozicion gjatë gjithë kohës. Tregtarët e drejtpërdrejtë marrin me radhë për t'u siguruar që të gjithë lojtarët të argëtohen ndërsa bëjnë një pasuri në seksionin e kazinosë live. Lojërat e disponueshme të tregtarëve të drejtpërdrejtë mundësohen nga:

 • Lojëra autentike
 • Evolucioni
 • Realer Dealer Studios
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Optibet ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Visa, Neteller, MasterCard, Bank Transfer , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Optibet është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Optibet Casino mbështet shumë metodat bankare që janë të pranuara globalisht. Aktualisht, lojtarët mund të transferojnë fonde duke përdorur opsionet e kartave, kuletat elektronike dhe transfertat bankare. Depozita minimale është 10 €, ndërsa kufiri javor i tërheqjes është 5,000 €. Metodat më të njohura bankare midis lojtarëve të Optibet përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • Euteller
 • Shumë më mirë
 • Me besim
 • Transferim i Shpejtë
VisaVisa
+4
+2
Mbyll

Withdrawals

Optibet u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Aktualisht, Optibet Casino fokusohet në një popullsi të rëndësishme lojtarësh me bazë në rajonin evropian. Kjo shpjegon adoptimin e një monedhe të vetme, euros. Euro shërben si monedhë zyrtare e 19 nga 27 anëtarët e Bashkimit Evropian. Sidoqoftë, ekziston nevoja për të shtuar më shumë monedha dhe kriptovaluta të njohura për të tërhequr më shumë lojtarë.

+194
+192
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+2
+0
Mbyll

Languages

Optibet Casino fokusohet kryesisht në lojtarët me bazë në Evropën Lindore dhe vendet skandinave. Faqja e internetit është vendosur kryesisht për të përdorur anglisht, por lojtarët që kuptojnë finlandisht mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve. Një opsion i gjuhës në këndin e sipërm djathtas e bën më të lehtë kalimin midis gjuhëve të disponueshme.

+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Optibet . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Optibet i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Optibet është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Optibet Casino është një platformë e mirë-krijuar lojërash e lançuar në vitin 2015. Ajo menaxhohet nga Bestbet Limited sipas sjelljes së Enlabs EA. Optibet Casino është plotësisht i licencuar për të operuar në Lituani, Estoni, Letoni, Suedi, Curacao dhe Maltë. Ajo operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Optibet është çmimi fitues i kazinosë më të mirë në internet Baltic 2019. Optibet Casino është një kazino online dhe libër sportiv i njohur në mesin e lojtarëve skandinavë dhe të Evropës Lindore. Ajo ka qenë në industri që nga viti 2015 dhe ka arritur të krijojë një reputacion për veten e saj. Ai është në pronësi të një kompanie me reputacion dhe operon me një licencë të fortë lojrash të lëshuar nga MGA.

Optibet Casino ofron një përvojë elektrizuese lojërash përmes një lobi të gjerë kazinoje, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Të gjitha lojërat testohen dhe auditohen rregullisht nga eCOGRA, një agjenci testimi lider e pavarur dhe e aprovuar ndërkombëtarisht e themeluar në 2003.

Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje për të ditur disa nga veçoritë dhe shpërblimet unike të disponueshme në Optibet Casino.

Pse të luani në Optibet Casino

Optibet Casino është pozicionuar si shtëpia e lojtarëve të kazinosë me bazë në Evropën Lindore dhe vendet skandinave. Ai punon me ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit të lartë për të ndërtuar një lobi të shkëlqyer të kazinosë live me versionet më të fundit. Lobi është i larmishëm për të akomoduar të gjitha llojet e lojtarëve. Optibet Casino është optimizuar për të luajtur në pajisje të shumta.

Optibet pranon opsione të shumta pagese, duke përfshirë pagesat me kartë dhe kuletat elektronike. Edhe pse mbështet një monedhë të vetme, Optibet Casino ka provuar se u jep përparësi interesave të lojtarëve përmes një ekipi të besueshëm të mbështetjes së klientit. Lojtarët mund të eksplorojnë gjithashtu mjete të vetëpërjashtimit dhe opsione terapie për të luftuar varësinë nga kumari.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2008

Account

Regjistrimi për një llogari me një Optibet hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Optibet dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Reputacioni i një kazinoje online bazohet kryesisht në cilësinë e shërbimeve të ofruara dhe besueshmërinë e ekipit të mbështetjes së klientit. Optibet Casino krenohet me një ekip mbështetës profesional dhe miqësor që punon 24/7 për të ofruar mbështetje në kohë për të gjithë lojtarët. Ato janë të disponueshme nëpërmjet një veçorie të bisedës live në faqen kryesore, email (support@optibet.com), ose në telefon (+35627780813). Për disa pyetje të zakonshme, mund t'i referoheni seksionit FAQ.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Optibet për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Optibet shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Optibet ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Optibet në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Optibet . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Optibet janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Optibet Casino është një vend i mirëfilltë kazino live online dhe libër sportiv që ofron një përvojë të shkëlqyer lojrash për shumë lojtarë. Ajo ka ndërtuar një reputacion të fortë midis lojtarëve të tij si destinacioni përfundimtar për lojërat e kazinosë live. Ai punon me studiot e mëdha të lojërave për të krijuar një lobi të gjerë të kazinosë live. Të gjitha lojërat RNG auditohen rregullisht nga eCOGRA.

Optibet Casino është anëtare e Enlabs AB, një kompani e njohur në industrinë e lojrave. Është licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Optibet Casino mbështet opsione të shumta pagese dhe është në dispozicion në anglisht dhe finlandisht. Në rast të ndonjë pyetjeje, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes bisedës së drejtpërdrejtë, emailit ose një telefonate.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher