Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Oxi Casino

Oxi CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oxi Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset tërheqëse janë pjesë e pikave të shitjes për kazinotë online. Ata përmirësojnë përvojën e lojërave të fatit duke ofruar shtesa promovuese për lojtarët. Bonuset në platformë kanë tërheqje minimale të fitimeve nga bonuset. Platforma i dekurajon lojtarët nga përdorimi i bonuseve sipas strategjive mashtruese që mund të çojnë në fitime të padrejta. Kërkesat e bastit të bonusit duhet të plotësohen përpara se një lojtar të tërhiqet. Në Oxi Casino, çdo ofertë bonus ka një afat kohor të vlefshmërisë për aktivizimin dhe përdorimin e bonusit. Fatkeqësisht, entuziastët e tregtarëve të drejtpërdrejtë janë përjashtuar nga këto bonuse pasi lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të lojërave të disponueshme.

Bonusi i mirëseardhjesBonusi i mirëseardhjes
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Lobi i drejtpërdrejtë i Oxi Casino u ofron lojtarëve një përvojë emocionuese të kazinosë në kohë reale. Seksioni është i mbushur me tregtarë me reputacion të drejtpërdrejtë që sollën ekspertizën e tyre në platformë. Ata përdorin teknologjinë më të fundit për të siguruar që lojtarët të kenë pamje HD të lojërave përkatëse dhe një seancë tërheqëse të lojërave të fatit. Ekzistojnë opsione të njohura dhe unike të lojërave të kazinosë live të disponueshme në platformë.

Blackjack live

Blackjack live është padyshim loja më e luajtur e kazinosë live. Njihet gjerësisht si 21 pasi qëllimi është të kesh një dorë më të fortë se tregtari, por një më pak ose e barabartë me 21. Lojtarët kanë nevojë për aftësi dhe strategji për të mbetur fitimprurës ndërsa luajnë blackjack live. Kazino Oxi përmban variacione të shumta të blackjack live. Disa nga tabelat kryesore të blackjack live përfshijnë:

 • Blackjack Bucuresti
 • Blackjack Gold
 • Blackjack Vegas Strip
 • Ekspozimi i dyfishtë i Blackjack
 • Pesë Hand Vegas Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta live gjithashtu renditet ndër lojërat më të mira të kazinosë live në botë. Është një lojë që prish nervat, pasi parashikimi për të fituar përcaktohet nga një tavolinë rrotulluese dhe nga hedhja e zarit. Shumë lojëra ruletë live ndryshojnë në varësi të rregullave dhe basteve anësore të disponueshme. Lojërat e njohura të ruletit live në Oxi Casino përfshijnë:

 • Vegas Roulette 500x
 • EZ Tregtari Roulette Thai
 • Rrjeti European RouletteS
 • Ruletë me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Mini Ruletë

Baccarat live

Live baccarat është një lojë kazino live e njohur për aksionet e larta dhe fitimet e rëndësishme. Është gjithashtu një lojë letrash me rregulla të thjeshta, por kërkon strategji dhe durim për të hequr fitimet e mira. Ka variacione të shumta baccarat live për të zgjedhur në Oxi Casino. Ato përfshijnë:

 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Marina Casino Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi
 • Baccarat Super Six
 • Baccarat VIP Fortune

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Oxi Casino nuk e kufizon përvojën e lojtarëve në opsionet e njohura të lojës live. Lojëra të tjera unike të kazinosë live janë të disponueshme për të thyer monotoninë dhe për të ofruar zgjedhje të shumta për anëtarët. Ato variojnë nga opsionet e drejtpërdrejta të pokerit deri te shfaqjet e lojërave. Lojëra të tjera të kazinosë live në Oxi Casino përfshijnë:

 • Cash ose Crash
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Monopoly Live
 • 32 letra
 • Kazino Hold'Em

Software

Oxi Casino mori parasysh përvojën e përdoruesit gjatë zhvillimit të saj dhe synoi të angazhonte studiot më të mira të lojërave. Platforma ka bashkëpunuar me studio lojërash me reputacion për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë mbresëlënëse të drejtpërdrejtë të kazinosë. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë organizohen në kate të ndryshme të kazinove nga krupierë të jetës reale. Studiot e lojërave përdorin teknologjinë moderne për të kapur të gjitha veprimet me cilësi të lartë dhe për ta transmetuar atë në kohë reale. Transmetimet janë optimizuar për t'u luajtur në pajisje të shumta, duke përfshirë PC, tablet dhe pajisje celulare.

Pavarësisht se kanë ofrues të shumtë softuerësh në bord, vetëm studiot e kufizuara të lojërave presin lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Lojtarët mund të përdorin filtra të ndryshëm dhe opsione të renditjes, të tilla si shiriti i kërkimit, për të gjetur shpejt lojërat e tyre të preferuara. Disa nga studiot më të mira të lojërave në Oxi Casino përfshijnë:

 • Pragmatike Luaj Live
 • Evolution Live
 • Ezugi
 • LuckyStreak
 • BetGames
Payments

Payments

Metodat fleksibël të pagesës i lejojnë përdoruesit të bëjnë transaksione në platformë. Kjo ka për qëllim të lehtësojë depozitat dhe tërheqjet e lehta. Depozita minimale në Oxi Casino është 20 euro, ndërsa kufiri ditor i tërheqjes është 400 euro. Lojtarët mund të gëzojnë limite më të larta duke u ngritur në programin VIP. Disa nga opsionet e njohura të pagesës në Oxi Casino përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Neteller
 • Skrill
 • PaySafeCard

Deposits

Oxi Casino është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Oxi Casino ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Credit Cards, MuchBetter, WebMoney, Neteller, MasterCard , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Oxi Casino për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Oxi Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+173
+171
Mbyll

Valutat

EuroEUR
+3
+1
Mbyll

Languages

Për akses të lehtë, kazinotë në internet përfshijnë gjuhë që audienca e tyre e synuar mund të përdorë në platformë. Meqenëse Oxi Casino është një kazino online e disponueshme globalisht, ajo përfshin shumë gjuhë në platformë për lojtarët në rajone të ndryshme. Kjo ndihmon në vendosjen e basteve dhe kuptimin e lehtë të kushteve të përdorimit. Gjuhët në Oxi Casino përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • portugeze
 • rusisht
 • frëngjisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Oxi Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Oxi Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Oxi Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Oxi Casino është themeluar në vitin 2022. Është në pronësi dhe operuar nga Altacore NV, një kompani e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria Qendrore e Antileve Hollandeze (e njohur gjerësisht si Curacao). Oxi Casino punon me Altaprime Limited (një kompani filial i Altacore NV) si agjent i saj i pagesave. Ajo ka fituar dëshmi dhe miratime nga forume të ndryshme lojtarësh. Mjedisi, shoqëria, ndërveprimi dhe parashikimi i rezultateve në lojërat e ndryshme të kazinosë bëjnë një përvojë të përgjithshme emocionuese për lojtarët. Megjithatë, paarritshmëria e kazinove të famshme dhe oraret e ngarkuara shpesh i kufizojnë entuziastët e kazinove në udhëtime të shpeshta në kazinotë e tyre të preferuara. Prezantimi i lojërave të kazinosë live ka sjellë ditë më të mira për të gjithë entuziastët e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Oxi Casino është një hyrje e re në treg me karakteristika mbresëlënëse të krijuara për të transformuar përvojën tuaj të kazinosë live. Kazinoja është vendosur në një sfond të bardhë me një shkrirje të ngjyrës së kuqe dhe emocioneve të Perëndimit të Egër dhe pasurive të Egjiptit të lashtë.

Ju patjetër do të hasni objekte egjiptiane ndërsa sfidoni krupierët e jetës reale në një përvojë emocionuese të kazinosë. Seksioni i kazinosë live përfshin tregtarët kryesorë të drejtpërdrejtë nga studiot e lojërave me reputacion. Ky rishikim i drejtpërdrejtë i kazinosë do të ofrojë një analizë të thellë të të gjitha veçorive të disponueshme në seksionin e kazinosë live të Oxi Casino.

Pse të luani Live Casino në Oxi Casino

Oxi Casino mund të jetë një anëtar i ri i industrisë së iGaming. Megjithatë, ajo ka një platformë të dizajnuar mirë dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Kjo u lejon anëtarëve të aksesojnë të gjitha veçoritë me lehtësi. Platforma krenohet me alternativat e larmishme të kazinosë, duke përfshirë një lobi të drejtpërdrejtë kazinoje që ofron një përvojë kazinoje në kohë reale.

Oxi Casino punon me ofruesit kryesorë të softuerëve për të siguruar që lojtarët të marrin lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Është një ent legjitim i licencuar sipas ligjeve të Curacao nëpërmjet kompanisë së tij mëmë, Altaore NV. Ajo ka shërbime të mbështetjes së klientit 24/7 dhe disponohet në shumë gjuhë. Oxi Casino ofron mënyra të shumta pagese, me Altaprime Limited si agjent pagese.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022

Account

Regjistrimi për një llogari me një Oxi Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Oxi Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Oxi Casino ka një departament solid të shërbimit ndaj klientit për të përmbushur të gjitha pyetjet në platformë. Ekipi mbështetës është gjithmonë aktiv me akses 24/7. Kjo i ndihmon ata të priren menjëherë ndaj sfidave të lojtarëve dhe lehtëson zgjidhjet e shpejta të kthesës. Mund të kontaktoni mbështetjen e Oxi Casino nëpërmjet Chat live ose email (support@oxi.casino).

Pse ia vlen të luash Oxi Casino Live Dealers?

Oxi Casino është një kazino e re në internet miqësore me kriptografinë e krijuar në vitin 2022. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash dhe produktesh, duke përfshirë tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve nga studiot e lojërave me reputacion. Të gjitha lojërat organizohen nga krupierë të jetës reale dhe transmetohen në kohë reale, duke u ofruar lojtarëve një përvojë fantastike të kazinosë.

Oxi Casino është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao, një rregullator i njohur i lojërave. Mundësohet nga Advabet, një ofrues premium i zgjidhjeve të TI-së për lojëra. Lojtarët gëzojnë një mjedis të sigurt falë teknologjisë së kriptimit SSL dhe mureve të zjarrit. Oxi Casino mbështet opsione dhe monedha të shumta pagese. Në rast ankese ose pyetjeje, ekziston një ekip i besueshëm mbështetës në gatishmëri.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Oxi Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Oxi Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Oxi Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Oxi Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Oxi Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Oxi Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher