Parimatch Live Casino Rishikoni

Age Limit
Parimatch
Parimatch is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score8.5
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
+ Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
+ Kazino online dhe live

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (4)
Bonus parash pa pagesë
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (41)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Futboll
Futbolli Australian
Futsalli
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
RuletëRummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
AstroPay
BitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Ethereum
FastPay
LifeCell
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Prepaid Cards
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Brazili
India
Indonezia
Kanadaja
Kina
Malajzia
Meksika
Pakistani
Tajlandë
Tanzania
Vietnami
SoftwareSoftware (29)
Amatic Industries
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fugaso
GameArt
Igrosoft
Leap Gaming
Microgaming
NetGame
OneTouch Games
Platipus Gaming
Playson
Quickspin
Red Rake Gaming
Reel Time Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab

Parimatch

Një nga faqet më të njohura të lojërave në internet është Parimatch. Klientët tani kanë akses në një nga seksionet më të mëdha të librave sportive dhe kazinove në botë. Edhe pse kjo kompani është më e njohur për bastet e saj sportive, ajo gjithashtu ka një komponent fantastik të kazinosë.

Pse të luani në Parimatch Live Casino?

Edhe pse ky operator është më i njohur në mesin e lojtarëve të lojërave sportive (veçanërisht eSports), ai është gjithashtu i pëlqyer nga fansat e kazinove. Nëse jeni duke kërkuar për një mjedis të sigurt ku mund të luani lojërat më të përditësuara të kazinosë, kazino live Parimatch është vendi ku duhet të shkoni.

Qëndrimi i çdo lojtari të kazinosë do të mbahet mend për shkak të dizajnit të shkëlqyer, portofolit të gjerë të lojërave dhe bonuseve të shumta. Përveç faktit që kazinoja live nuk ka një opsion demo, ky është një nga operatorët e paktë që nuk ka shumë të meta.

About

Në pjesën më të madhe të Evropës Lindore, Parimatch është një gjigant kumari. Sidoqoftë, prania e tyre në internet i ka lejuar ata të rriten edhe më shumë. Ata filluan si një libër sportiv, por sot ata kanë një kazino masive dhe një kazino të drejtpërdrejtë. Parimatch aspiron të bëhet një dyqan me një ndalesë për të gjitha llojet e lojtarëve duke ofruar një paketë më gjithëpërfshirëse të lojërave të fatit.

Parimatch Casino ka qenë një shërbim i mirënjohur i lojërave të fatit në internet që nga fillimi i tij në 1994. Është një alternativë popullore për lojërat e fatit në internet dhe ka një reputacion të mirë midis kazinove online. Është në pronësi dhe operuar nga Hollycorn NV, dhe është e licencuar në Curacao. Lexoni rishikimin tonë të Kazinosë Parimatch për të mësuar më shumë rreth tij.

Games

Ka rreth 150 lojëra të drejtpërdrejta në të gjitha, duke përfshirë një gamë të gjerë të blackjack, poker, baccarat, ruletë dhe një shumëllojshmëri të shfaqjeve të lojërave të klasit botëror. Lojëra të drejtpërdrejta me porosi, turne autentikë dhe Drops-and-Wins ofrohen gjithashtu në kazino live.

Provoni fatin tuaj në Parimatch Auto Roulette ose eksploroni zonën e bonusit live përpara se të largoheni nga Parimatch Live Arena. Kazinoja e drejtpërdrejtë krenohet me një koleksion unik promovimesh dhe stimujsh për kthimin e parave që ia vlen të hetohen.

Bonuses

Ju do të jeni në gjendje të kërkoni bonusin e mirëseardhjes së Parimatch Live Casino pasi të keni përfunduar regjistrimin tuaj. Për ta marrë atë, duhet të bëni një depozitë minimale prej 20 €.

Disa nga promovimet, të tilla si rrotullimet falas, janë më joshëse për lojtarët, por ka edhe disa promovime vërtet speciale të krijuara posaçërisht për lojtarët e kazinosë live. Më e rëndësishmja është një kthim javor i parave deri në 5% mbi humbjet tuaja në kazino live. Gjëja më e mirë në lidhje me këtë marrëveshje është se nuk ka kërkesa për bast, kështu që kthimi i parave është i juaji për të bërë sipas dëshirës.

Payments

Nga një veteran i iGaming si Parimatch, nuk mund të presësh asgjë më pak se më e mira. Metodat e depozitimit dhe të tërheqjes ndryshojnë në varësi të vendndodhjes së lojtarit dhe monedhës që ai ka zgjedhur.

Duke shkuar te seksioni i Arkëtarit, mund të shihni të gjitha opsionet e aksesueshme. Mund të shkoni atje duke zgjedhur 'Depozita' ose 'Llogaria ime'. Ju duhet të identifikoheni për të parë një listë të opsioneve të besueshme të pagesës që përdoren gjerësisht në vendin tuaj. Ato mund të përfshijnë sa vijon:

 • Kuletat elektronike: 0-12 orë
 • Pagesat me kartë: 0-72 orë
 • Transfertat bankare: 3-7 ditë

Monedhat

Parimatch ka bërë transaksione të thjeshta për klientët duke ofruar një sërë monedhash në faqen e kazinosë. Ndër monedhat e aksesueshme janë:

 • dollar amerikan
 • euro
 • lira turke
 • Bitcoin
 • Rupia indiane
 • Rubla ruse 
 • Hryvnia ukrainase

Ju gjithashtu mund të ndryshoni monedhat e përdorura në faqe nëse dëshironi.

Languages

Për ta bërë më të lehtë për klientët të përdorin të gjitha veçoritë e kazinosë, ai mbështet një sërë gjuhësh. Lojtarët duhet të jenë në gjendje të flasin në një gjuhë që ata e kuptojnë plotësisht në mënyrë që të përdorin kazinonë. Klientët janë më të prirur të kthehen në kazino me ndërfaqe të lehta për t'u përdorur. Kazino Parimatch mbështet:

 • Suahili
 • anglisht 
 • gjermanisht
 • polonisht 
 • spanjisht, ndër shumë të tjera

Software

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë transmetohen nga studiot e drejtpërdrejta dhe kazinotë me bazë tokësore në të gjithë botën, duke përfshirë kazinonë Portomaso në St Julian's, Maltë.

Më poshtë janë disa nga ofruesit e lojërave në studio live:

 • Lojëra autentike
 • Evolution Gaming
 • NetEnt
 • XPG
 • UP Games, dhe të tjerët

Support

Nëse keni një problem, shkruani një email tek support@parimatch.com për të kontaktuar me ekipin e shërbimit të klientit të Parimatch Casino. Nëse besoni se do të jetë më i përshtatshëm, mund t'i kontaktoni përmes Telegram ose WhatsApp në +380953930268. Megjithatë, përpara se të kontaktoni shërbimin ndaj klientit, shikoni seksionin FAQ të faqes së internetit, i cili u përgjigjet pyetjeve më të zakonshme.