Party Live Casino Rishikoni

Age Limit
Party
Party is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score8.0
Përfitimet
+ Tregtarët kryesorë të drejtpërdrejtë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Gjermane
Ruse
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Bank Wire Transfer
Citadel Commerce
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Solo
Switch
Trustly
Ukash
UseMyBank
Visa
Visa Electron
Western Union
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Danimarka
Kanadaja
Lituania
Mbretëria e Bashkuar
SoftwareSoftware (8)

About

PartyCasino u ofron lojtarëve një gamë të gjerë lojërash kazino në një faqe interneti të shkëlqyeshme dhe të lehtë për t'u përdorur. Të preferuarat e kazinosë që ofron përfshijnë slot machines, video poker, blackjack dhe më shumë. Ai gjithashtu ofron aplikacione celulare për sistemet operative Android dhe iOS, duke e bërë të lehtë për lojtarët lojën në lëvizje.

Games

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë lojërash kazino, disa prej të cilave do të jenë të njohura për lojtarët që kanë përdorur faqe të tjera kazinoje në internet në të kaluarën. Një pjesë e madhe e fokusit është në lojërat e automateve, nga të cilat ka një larmi të madhe, por ka edhe shumë opsione të tjera.

Withdrawals

Kazinoja bën të mundur tërheqjen në një sërë sistemesh pagese. Përdoruesit mund të depozitojnë para në një nga sistemet e shumta të eWallet-it që mbështet faqja, ose të zgjedhin t'i kthejnë paratë në kartën e kreditit ose të debitit me të cilën keni luajtur në fillim.

Languages

Aktualisht, kazino është në dispozicion vetëm në anglisht. Nëse një përdorues nuk flet anglisht dhe dëshiron të luajë lojërat, mund të jetë e mundur të luajë duke përdorur një shërbim përkthimi në internet si Google Translate. Megjithatë, jo të gjitha njoftimet në lojë do të përkthehen, kështu që ky mund të mos jetë gjithmonë një opsion i shkëlqyeshëm.

Promotions & Offers

PartyCasino u ofron lojtarëve të rinj 50 rrotullime falas në një nga lojërat e saj më të njohura kur regjistrohen dhe depozitojnë ekuivalentin e rreth 10 £ gjatë depozitimit të tyre të parë ndërsa përdorin një kod promocional. Mbani në mend se ka kërkesa për baste për këtë bonus, siç është e zakonshme në shumë kazino.

Live Casino

PartyCasino ofron mbështetje 24 orë në ditë përmes emailit dhe një sërë numrash telefoni pa pagesë, të cilët funksionojnë në shumicën e vendeve të mëdha anembanë botës. Ekziston gjithashtu një gamë e gjerë FAQ-sh që ofrojnë përgjigje për disa nga pyetjet më të zakonshme që vijnë nga përdoruesit e faqes në internet.

Software

Softueri i përdorur nga kjo kazino është shumë i përgjegjshëm dhe e bën të lehtë për lojtarët ta përdorin atë në një shumëllojshmëri të gjerë pajisjesh. Nëse lojtarët janë duke përdorur një celular, atëherë ata kanë zgjedhjen midis të luajturit në shfletuesin e internetit në pajisjen e tyre ose shkarkimit të aplikacionit të kazinosë, gjë që mund të jetë më e lehtë.

Support

Shumica e lojërave në PartyCasino mund të luhen në një shfletues telefoni celular. Sidoqoftë, faqja e internetit ofron gjithashtu aplikacione të personalizuara për platformat e telefonave celularë iOS dhe Android. Kjo e bën më të lehtë dhe më të shpejtë luajtjen e lojërave, konfigurimin e të preferuarave dhe fillimin e shpejtë të lojës kur përdoruesi ka vetëm pak kohë.

Deposits

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë e mënyrave të pagesës. Aplikacionet celulare mbështesin shërbime të tilla si Apple Pay, dhe është gjithashtu e mundur të bëni depozita me shumicën e kartave kryesore të kreditit dhe debitit, si dhe me sistemet kryesore të eWallet. Metodat e disponueshme mund të ndryshojnë midis vendeve, kështu që lojtarët duhet të konsultohen me seksionin e ndihmës me pyetje.