Pin-Up Casino Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.7
Përfitimet
+ Tërheqjet brenda 24 orëve
+ Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
+ Dizajn miqësor për celularin
+ Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Azerbajxhaniane
Gjermane
Kazake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (21)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (14)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Leu Moldav
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Somi Uzbekistanas
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Azerbajxhani
Brazili
India
Kazakistani
Kili
Peruja
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Deposits

Depozitimi në Pin-up Casino është shumë i thjeshtë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të krijojnë një llogari dhe të shkojnë te Arkëtari. Ata do të shohin të gjitha mënyrat e disponueshme të pagesës dhe do të zgjedhin atë që është më e përshtatshme për ta, do të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe do të konfirmojnë transferimin.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, Pin-up Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese ata mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre.

 • Visa është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 15 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë për një transaksion.
 • Mastercard është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 15 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë për një transaksion.
 • Maestro është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 15 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë për një transaksion.
 • Multibanco është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 15 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë për një transaksion.
 • Piastrix është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 4000 dollarë për një transaksion.
 • Bitcoin është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 35 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • Ethereum është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 50 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • Litecoin është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 15 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • Tether është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 0 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • Web Money WMZ është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozitimi maksimal është i kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • Perfect Money është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 20,000 dollarë për një transaksion.
 • ecoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • MuchBetter është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • PaysafeCard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë për një transaksion.
 • Advcash është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 20,000 dollarë për një transaksion.
 • Visa Rusia është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë për një transaksion.
 • Maestro Russia është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë për një transaksion.

Bonusi i depozitës

Lojtarët që krijojnë një llogari të re në Pin-up Casino kanë të drejtën e një bonusi shumë bujar. Për të kërkuar bonusin, ata duhet të bëjnë depozitën e tyre të parë. Bonusi i mirëseardhjes në Pin-up Casino mund të kërkohet në kazino dhe të vihet bast në lojëra elektronike ose lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, si dhe në librin sportiv, cilido që lojtarët preferojnë. Për të lexuar më shumë rreth ofertës së mirëseardhjes në Pin-up Casino lojtarët mund të klikoni në lidhjen e mëposhtme.