Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Pin-Up Casino - Deposits

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Depozitimi në Pin-up Casino është shumë i thjeshtë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të krijojnë një llogari dhe të shkojnë te Arkëtari. Ata do të shohin të gjitha mënyrat e disponueshme të pagesës dhe do të zgjedhin atë që është më e përshtatshme për ta, do të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe do të konfirmojnë transferimin.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, Pin-up Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese ata mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre.

 • Visa është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 15 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë për një transaksion.
 • Mastercard është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 15 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë për një transaksion.
 • Maestro është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 15 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë për një transaksion.
 • Multibanco është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 15 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë për një transaksion.
 • Piastrix është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 4000 dollarë për një transaksion.
 • Bitcoin është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 35 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • Ethereum është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 50 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • Litecoin është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 15 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • Tether është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 0 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • Web Money WMZ është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozitimi maksimal është i kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • Perfect Money është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 20,000 dollarë për një transaksion.
 • ecoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • MuchBetter është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 10,000 dollarë për një transaksion.
 • PaysafeCard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë për një transaksion.
 • Advcash është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre dhe shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 20,000 dollarë për një transaksion.
 • Visa Rusia është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë për një transaksion.
 • Maestro Russia është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogarinë e tyre, dhe shuma minimale që mund të depozitojnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë për një transaksion.

Bonusi i depozitës

Lojtarët që krijojnë një llogari të re në Pin-up Casino kanë të drejtën e një bonusi shumë bujar. Për të kërkuar bonusin, ata duhet të bëjnë depozitën e tyre të parë. Bonusi i mirëseardhjes në Pin-up Casino mund të kërkohet në kazino dhe të vihet bast në lojëra elektronike ose lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, si dhe në librin sportiv, cilido që lojtarët preferojnë. Për të lexuar më shumë rreth ofertës së mirëseardhjes në Pin-up Casino lojtarët mund të klikoni në lidhjen e mëposhtme.