Pin-Up Casino Live Casino Rishikoni - FAQ

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.7
Përfitimet
+ Tërheqjet brenda 24 orëve
+ Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
+ Dizajn miqësor për celularin
+ Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Azerbajxhaniane
Gjermane
Kazake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (21)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (14)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Leu Moldav
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Somi Uzbekistanas
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Azerbajxhani
Brazili
India
Kazakistani
Kili
Peruja
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

FAQ

Gjeni këtu pyetjet më të shpeshta rreth Pin-Up Casino.

Sa lojëra të drejtpërdrejta kazino ofron Pin-up Casino?

Në këtë pikë, ka më shumë se 70 lojëra të ndryshme të Kazinosë Live të disponueshme në Pin-up Casino. Lajmi i mirë është se kazinoja po shton vazhdimisht tituj të rinj në portofol, kështu që ky numër së shpejti do të ndryshojë.

A mund të luaj lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë falas?

Lojtarët mund të provojnë ndonjë nga lojërat në kazino falas, përveç lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Për të luajtur në seksionin e kazinosë live, lojtarët duhet së pari të bëjnë një depozitë.

Si të regjistroheni për një llogari në Pin-up Casino?

Për të luajtur për para të vërteta në Pin-up Casino, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Për t'u regjistruar, lojtarët duhet të klikojnë në butonin Join Now dhe të plotësojnë informacionin e nevojshëm. Pasi të kenë një llogari, ata mund të përfitojnë nga një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që do të rrisë në mënyrë drastike balancën e tyre dhe do të zgjasë lojën e tyre. Fondet e bonusit mund të vihen bast në lojëra elektronike video në internet ose lojëra kazino live, cilado që lojtari preferon.

Nuk kam marrë një email konfirmimi. Cfare duhet te bej?

Gjëja e parë që lojtarët duhet të bëjnë është të kontrollojnë dosjen e tyre Spam sepse emaili mund të ketë përfunduar aty. Nëse nuk ka email konfirmimi në dosjen Spam, kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do të bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për të zgjidhur problemin.

Cilat monedha janë të disponueshme në Pin-up Casino?

Lojtarët mund të përdorin monedha të ndryshme për të depozituar dhe tërhequr fonde. Ajo që duhet të mbajnë mend është se pasi të bëjnë një depozitë duke përdorur një monedhë, ata nuk mund ta ndryshojnë atë më vonë.

A mund të kem më shumë se një llogari në Pin-up Casino?

Lojtarët lejohen të krijojnë vetëm një llogari në Pin-up Casino. Krijimi i shumë llogarive për të përfituar nga oferta e mirëseardhjes është e paligjshme dhe lojtarët që e bëjnë këtë, rrezikojnë t'u pezullohen të gjitha llogaritë e tyre.

A mund të regjistrohem nëse jam nën moshën 18 vjeç?

Kumari është i paligjshëm për lojtarët e mitur. Për të qenë në gjendje të krijojnë një llogari, lojtarët duhet të jenë të moshës madhore. Për këtë arsye, kazino kalon një procedurë verifikimi për t'u siguruar që të gjithë ata që krijojnë një llogari janë të moshës ligjore për të luajtur.