Pin-Up Casino Live Casino Rishikoni - Mobile

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.7
Përfitimet
+ Tërheqjet brenda 24 orëve
+ Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
+ Dizajn miqësor për celularin
+ Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Azerbajxhaniane
Gjermane
Kazake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (21)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (14)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Leu Moldav
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Somi Uzbekistanas
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Azerbajxhani
Brazili
India
Kazakistani
Kili
Peruja
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Mobile

Pin-up Casino ka një platformë celulare që është e disponueshme për përdoruesit e Android dhe iOS. Lojtarët mund të hyjnë lehtësisht në llogarinë e tyre, pavarësisht se ku ndodhen, për sa kohë që kanë pajisjen e tyre celulare dhe një lidhje të mirë interneti.

Lojtarët mund të luajnë lojëra me cilësi të lartë duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra kazino live dhe ata do të kenë të njëjtën përvojë sikur të luanin në desktop. Versioni celular i kazinosë ka gjithashtu një kuti kërkimi ku lojtarët thjesht mund të shkruajnë titullin e lojës dhe t'i kursejnë vetes mundimin për të shfletuar të gjitha lojërat. Gjithashtu, lojtarët kanë mundësinë të zgjedhin markën e zgjedhjes së tyre dhe të shohin se çfarë kanë për të ofruar.

Të gjitha bonuset dhe promovimet që janë të disponueshme në desktop janë gjithashtu të disponueshme në versionin celular të kazinosë.

Butoni i menusë vendoset në këndin e sipërm majtas dhe kur preket, do të shfaqet një meny rënëse që lejon lojtarët të lundrojnë nëpër seksionet e kazinosë.