Pin-Up Casino Live Casino Rishikoni - Security

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Security

Pin-up Casino vendos sigurinë e lojtarëve të tyre si përparësinë e tyre kryesore. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që ato ofrojnë një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët. Pin-up Casino ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe mbi të, ata i kërkojnë çdo lojtari të kalojë një procedurë verifikimi.

Për qëllime sigurie, kazino mbledh të dhëna nga çdo vizitor në faqen e internetit.

Kazinoja është në përputhje me udhëzimin e vendosur nga Rregullorja e Përgjithshme e Mbrojtjes së të Dhënave (Rregullorja (BE) 2016/679), që do të thotë se ata u garantojnë lojtarëve të tyre se:

 • Të gjitha të dhënat përpunohen ligjërisht, me ndershmëri dhe transparente nga ana jonë;
 • Të gjitha të dhënat janë mbledhur për qëllime specifike, të qarta dhe ligjore dhe nuk do të përdoren më tej në një mënyrë që bie ndesh me këto qëllime
 • Të gjitha të dhënat janë të përshtatshme, të përshtatshme dhe të kufizuara në atë që është e nevojshme për qëllimet për të cilat do të përpunohen.
 • Të gjitha të dhënat janë të sakta dhe përditësohen kur është e nevojshme dhe do të ndërmerret çdo hap i arsyeshëm për të siguruar që çdo e dhënë personale që është e pasaktë për qëllimet për të cilat do të përpunohet, të fshihet ose korrigjohet sa më shpejt që të jetë e mundur.
 • Të gjitha të dhënat ruhen në një formë që lejon identifikimin e përdoruesve jo më shumë se sa është e nevojshme për qëllimet për të cilat përpunohen të dhënat personale
 • Të gjitha të dhënat përpunohen në një mënyrë që garanton sigurinë e tyre adekuate, duke përfshirë mbrojtjen nga përpunimi i paautorizuar ose i paligjshëm, humbja aksidentale, shkatërrimi ose dëmtimi, duke përdorur metoda të përshtatshme teknike dhe strukturore

Kazinoja do të përdorë informacionin personal të lojtarëve për të verifikuar identitetin e tyre, në radhë të parë dhe për qëllimet e mëposhtme:

 • Për t'u ofruar lojtarëve një shërbim
 • Për të mbajtur llogarinë dhe të dhënat e lojtarit
 • Për të komunikuar me lojtarët
 • Për të dhënë përgjigje dhe reagime ndaj pyetjeve dhe komenteve
 • Për të monitoruar dinamikën dhe nivelet e përdorimit të Faqes dhe cilësinë e shërbimeve të tyre
 • Për të përcaktuar matjet e interesit të përdoruesve për shërbimet e tyre
 • Për të përmirësuar cilësinë e shërbimeve të tyre dhe faqen e tyre të internetit
 • Për të njoftuar lojtarët për ofertat dhe shërbimet e tyre speciale që mund të jenë me interes për lojtarët
 • Për të përcaktuar përvojën e lojtarit në faqen e tyre të internetit
 • Për të transferuar fitimet e lojtarit tek ju (nëse janë plotësuar ndonjë kusht të zbatueshëm)
 • Për të marrë informacion nga lojtarët, duke përfshirë anketat që kryen kazinoja
 • Për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve
 • Për ngarkimin e tarifave (nëse ka arsye të përshtatshme)
 • Për të eliminuar problemet dhe gabimet në faqen tonë të internetit
 • Për të parandaluar aktivitetet potencialisht të ndaluara ose të paligjshme
 • Për të siguruar përputhjen me Termat dhe Kushtet e tyre dhe të gjitha politikat tona të deklaruara në këtë faqe interneti.
Total score8.7
Përfitimet
+ Tërheqjet brenda 24 orëve
+ Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
+ Dizajn miqësor për celularin
+ Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Azerbajxhaniane
Gjermane
Kazake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (21)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (14)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Leu Moldav
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Somi Uzbekistanas
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Azerbajxhani
Brazili
India
Kazakistani
Kili
Peruja
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet