Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Pin-Up Casino - Software

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Software

Software

Pin-up Casino ka bashkëpunuar me ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë lojërat më të mira për lojtarët e tyre. Kazinoja përdor këta ofrues softuerësh sepse ata kanë bërë emër në industrinë e kazinove në internet. Ato ofrojnë lojëra të drejta dhe të sigurta dhe lojtarët mund të ndihen të sigurt dhe të sigurt kur luajnë në kazino.

Kazinoja live në Pin-up gjithashtu meriton shumë lëvdata ashtu si kazinoja virtuale. Arsyeja pas kësaj është se ata mbështeten te zhvilluesit me përvojë të lojërave që shpenzojnë shumë kohë dhe përpjekje kur dalin me një lojë të re.

Cilët ofrues softuerësh e fuqizojnë kazinonë e drejtpërdrejtë?

Seksioni i kazinosë live në Pin-up Casino mundësohet nga ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë një bollëk lojërash të ndryshme për lojtarët e tyre. Për më tepër, kazinoja përdor gjithashtu ofruesit e saj të softuerit. Një nga ofruesit më të mëdhenj dhe të njohur të softuerëve që sjellin lojërat e tyre është Lojëra evolucionare. Kjo është një nga kompanitë më inovative kur bëhet fjalë për lojërat e kazinosë live.

Këtu është një listë e të gjithë ofruesve të softuerit që fuqizojnë seksionin e kazinosë live:

  • 7Mojos Live
  • Lojëra autentike
  • Evolucioni
  • Ezugi
  • Lojëra të drejtpërdrejta
  • Rrjeti me fat
  • Playtech Live
  • Pragmatike Live