Pin-Up Casino Live Casino Rishikoni - Software

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.7
Përfitimet
+ Tërheqjet brenda 24 orëve
+ Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
+ Dizajn miqësor për celularin
+ Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Azerbajxhaniane
Gjermane
Kazake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (21)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (14)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Leu Moldav
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Somi Uzbekistanas
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Azerbajxhani
Brazili
India
Kazakistani
Kili
Peruja
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Software

Pin-up Casino ka bashkëpunuar me ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë lojërat më të mira për lojtarët e tyre. Kazinoja përdor këta ofrues softuerësh sepse ata kanë bërë emër në industrinë e kazinove në internet. Ato ofrojnë lojëra të drejta dhe të sigurta dhe lojtarët mund të ndihen të sigurt dhe të sigurt kur luajnë në kazino.

Kazinoja live në Pin-up gjithashtu meriton shumë lëvdata ashtu si kazinoja virtuale. Arsyeja pas kësaj është se ata mbështeten te zhvilluesit me përvojë të lojërave që shpenzojnë shumë kohë dhe përpjekje kur dalin me një lojë të re.

Cilët ofrues softuerësh e fuqizojnë kazinonë e drejtpërdrejtë?

Seksioni i kazinosë live në Pin-up Casino mundësohet nga ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë një bollëk lojërash të ndryshme për lojtarët e tyre. Për më tepër, kazinoja përdor gjithashtu ofruesit e saj të softuerit. Një nga ofruesit më të mëdhenj dhe të njohur të softuerëve që sjellin lojërat e tyre është Lojëra evolucionare. Kjo është një nga kompanitë më inovative kur bëhet fjalë për lojërat e kazinosë live.

Këtu është një listë e të gjithë ofruesve të softuerit që fuqizojnë seksionin e kazinosë live:

  • 7Mojos Live
  • Lojëra autentike
  • Evolucioni
  • Ezugi
  • Lojëra të drejtpërdrejta
  • Rrjeti me fat
  • Playtech Live
  • Pragmatike Live