Pin-Up Casino Live Casino Rishikoni - Support

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Support

Klientët janë prioriteti numër një i Pin-up Casino, dhe për këtë arsye, ata janë vënë në dispozicion për lojtarët e tyre në çdo kohë. Kumarxhinjtë mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit përmes bisedës së drejtpërdrejtë dhe emailit në çdo kohë që kanë nevojë për ndihmë.

Në faqen zyrtare të internetit të Pin-up Casino, klientët do të gjejnë informacion se si të kontaktojnë kazinonë. Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë është nëpërmjet funksionit të bisedës live. Për të biseduar me një agjent, gjithçka që duhet të bëjnë është të klikojnë në ikonën në formën e një mesazhi pop-up që mund të gjendet në fund të portalit në çdo faqe.

Lojtarët mund të dërgojnë gjithashtu një kërkesë me email ku do të përfshijnë një përshkrim të detajuar të problemit. Është e rëndësishme të tregoni një adresë emaili të verifikuar ose ID të përdoruesit kur ata dërgojnë një email.

Për momentin nuk ofrohet një numër telefoni, por jemi të sigurt që do ta shtojnë së shpejti.

Pin-up Casino ka gjithashtu faqe në rrjetet sociale Instagram dhe Facebook ku lojtarët mund të lexojnë për promovimet dhe informacionet e përditësuara. Megjithatë, menaxherët nuk do t'u përgjigjen pyetjeve në rrjetet sociale.

Total score8.7
Përfitimet
+ Tërheqjet brenda 24 orëve
+ Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
+ Dizajn miqësor për celularin
+ Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Azerbajxhaniane
Gjermane
Kazake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (21)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (14)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Leu Moldav
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Somi Uzbekistanas
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Azerbajxhani
Brazili
India
Kazakistani
Kili
Peruja
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet