Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Pin-Up Casino - Support

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Support

Support

Klientët janë prioriteti numër një i Pin-up Casino, dhe për këtë arsye, ata janë vënë në dispozicion për lojtarët e tyre në çdo kohë. Kumarxhinjtë mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit përmes bisedës së drejtpërdrejtë dhe emailit në çdo kohë që kanë nevojë për ndihmë.

Në faqen zyrtare të internetit të Pin-up Casino, klientët do të gjejnë informacion se si të kontaktojnë kazinonë. Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë është nëpërmjet funksionit të bisedës live. Për të biseduar me një agjent, gjithçka që duhet të bëjnë është të klikojnë në ikonën në formën e një mesazhi pop-up që mund të gjendet në fund të portalit në çdo faqe.

Lojtarët mund të dërgojnë gjithashtu një kërkesë me email ku do të përfshijnë një përshkrim të detajuar të problemit. Është e rëndësishme të tregoni një adresë emaili të verifikuar ose ID të përdoruesit kur ata dërgojnë një email.

Për momentin nuk ofrohet një numër telefoni, por jemi të sigurt që do ta shtojnë së shpejti.

Pin-up Casino ka gjithashtu faqe në rrjetet sociale Instagram dhe Facebook ku lojtarët mund të lexojnë për promovimet dhe informacionet e përditësuara. Megjithatë, menaxherët nuk do t'u përgjigjen pyetjeve në rrjetet sociale.