Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Pin-Up Casino - Withdrawals

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Tërheqja nga një llogari është ndoshta më emocionuese sesa të luash lojëra. Për t'i bërë gjërat më të lehta, Pin-up Casino ka thjeshtuar procedurën e tërheqjes në mënyrë që lojtarët të mund t'i pasqyrojnë fondet e tyre në llogaritë e tyre sa më shpejt të jetë e mundur. Tërheqja është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Vendosni shumën që ata dëshirojnë të tërheqin dhe konfirmoni transferimin.

Një gjë shumë e rëndësishme që lojtarët duhet të mbajnë mend kur bëhet fjalë për tërheqjet është se ata duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të bërë një depozitë.

Këto janë menyra pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një tërheqje të fondeve të tyre:

  • Piastrix është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa tarifa të përfshira.
  • Web Money WMZ është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa tarifa të përfshira.
  • ecoPayz është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh dhe një shumë maksimale tërheqjeje prej 1400 dollarësh, pa asnjë tarifë të përfshirë.
  • Perfect Money është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa tarifa të përfshira.
  • Advcash është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa tarifa të përfshira.
  • MuchBetter është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh dhe një kufi maksimal tërheqjeje prej 1,400 dollarësh, pa asnjë tarifë.
  • Visa Rusia është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa përfshirë tarifat.
  • Maestro Russia është një metodë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa përfshirë tarifat.