Pin-Up Casino Live Casino Rishikoni - Withdrawals

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.7
Përfitimet
+ Tërheqjet brenda 24 orëve
+ Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
+ Dizajn miqësor për celularin
+ Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Azerbajxhaniane
Gjermane
Kazake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (21)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (14)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Leu Moldav
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Somi Uzbekistanas
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Azerbajxhani
Brazili
India
Kazakistani
Kili
Peruja
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Withdrawals

Tërheqja nga një llogari është ndoshta më emocionuese sesa të luash lojëra. Për t'i bërë gjërat më të lehta, Pin-up Casino ka thjeshtuar procedurën e tërheqjes në mënyrë që lojtarët të mund t'i pasqyrojnë fondet e tyre në llogaritë e tyre sa më shpejt të jetë e mundur. Tërheqja është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Vendosni shumën që ata dëshirojnë të tërheqin dhe konfirmoni transferimin.

Një gjë shumë e rëndësishme që lojtarët duhet të mbajnë mend kur bëhet fjalë për tërheqjet është se ata duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të bërë një depozitë.

Këto janë menyra pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një tërheqje të fondeve të tyre:

  • Piastrix është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa tarifa të përfshira.
  • Web Money WMZ është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa tarifa të përfshira.
  • ecoPayz është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh dhe një shumë maksimale tërheqjeje prej 1400 dollarësh, pa asnjë tarifë të përfshirë.
  • Perfect Money është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa tarifa të përfshira.
  • Advcash është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa tarifa të përfshira.
  • MuchBetter është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh dhe një kufi maksimal tërheqjeje prej 1,400 dollarësh, pa asnjë tarifë.
  • Visa Rusia është një mënyrë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa përfshirë tarifat.
  • Maestro Russia është një metodë pagese që lejon një tërheqje minimale prej 15 dollarësh, pa përfshirë tarifat.