Prestige Live Roulette

Prestige Live Roulette
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
WriterArdit KrasniqiWriter

Ruletë Prestige Live

Playtech zgjodhi emrin Prestige Roulette për këtë titull loje sepse donin të ngjallnin magjepsje. Kazinotë live që e kanë atë e bëjnë lojtarin të ndihet si VIP. Kjo është për shkak të faktit se ata marrin një përvojë një-në-një me tregtarin në një mjedis privat. Prestige Roulette doli në vitin 2015 dhe u bë e njohur menjëherë pas publikimit. Ai vazhdon të qëndrojë pjesërisht falë cilësisë së transmetimit të imazhit HD dhe tregtarëve miqësorë. Ndërsa disa lojëra të këtij lloji zgjedhin kinematografinë statike, ky nuk është rasti këtu. Kënde të shumta të kamerës ndihmojnë për ta bërë veprimin të duket më emocionues.

Informacion i pergjithshem

Emri i lojës

Ruletë Prestige Live

Ofruesi i lojës

Playtech

Lloji i lojës

Ruletë

Transmetim nga

Letonia

Si të luani Playtech Live Prestige Roulette

Ashtu si çdo tjetër lojë live, është thelbësore të kuptoni rregullat e lojës. Ashtu si të gjitha lojërat e ruletit, një fitore varet nga rastësia. Prestige Live Roulette mund të aksesohet në shumë platforma, kanale dhe kazinove të drejtpërdrejta. Çdo lojë transmetohet nga një dhomë private që përdor ndriçimin neoni në mënyrë efektive. Ndonjëherë lojtarët nuk janë të interesuar të shohin pamjen e tabelës. Ky do të ishte një problem në lojërat e vjetra të ruletit dhe mund të prishë përvojën. Megjithatë, Prestige Live Roulette u jep përdoruesve mundësinë për të fshehur tabelën dhe në vend të kësaj të fokusohen vetëm në pamjen e timonit dhe të hostit të lojës. Ekzistojnë madje edhe riprodhime me lëvizje të ngadalta.

Lojtarët e interesuar për akses të menjëhershëm nuk do të zhgënjehen. Nuk ka nevojë të shkarkoni ndonjë softuer shtesë. Megjithatë, përdoruesit e tabletave mund të kenë nevojë të kenë të instaluar tashmë aplikacionin e kazinosë live. Përndryshe, ata mund ta luajnë atë përmes një shfletuesi në internet. Loja u krijua duke përdorur një kombinim të teknologjisë HTML5 dhe flash. Me një lidhje të fortë, do të ngarkohet menjëherë.

Rregullat e lojës

Ashtu si të gjithë titujt e tjerë të ruletit, qëllimi është të zgjidhni një numër, ngjyrë ose pjesë ku lojtari parashikon se topi do të bjerë. Kur loja nis për herë të parë, ekrani tregon tregtarin në një mjedis neoni pranë timonit. Ata e lëshojnë topin në timon pasi lojtari të ketë mbaruar bast. Ata njoftojnë kur nuk lejohen më baste. Nëse topi bie aty ku lojtari ka parashikuar, atëherë ata fitojnë. Rregullat janë jashtëzakonisht të thjeshta.

Për sa i përket veçorive, Prestige Live Roulette përputhet me ato që gjenden në lojërat standarde evropiane me rrota. Të gjitha rregullat kryesore për këtë lloj janë të pranishme. Ka disa devijime në atë që tregtarët priren të inkurajojnë në mënyrë aktive ndërveprimin. Kjo është krijuar për të përmirësuar përvojën e lojërave të fatit. Disa përdorues mund të zbulojnë se lidhja e tyre në internet nuk është në gjendje të përballojë cilësinë e transmetimit të videos. Nëse po, ata kanë mundësinë ta ulin atë në cilësimet e tyre.

Ka shumë skeda që gjenden në ekran. Ata informojnë lojtarin për historinë e topit dhe statistikat e lojës. Emërtimet e çipave, biseda, detajet e fitimit dhe opsionet e këndit të kamerës shfaqen në panelin e kontrollit. Kufijtë e basteve të drejtpërdrejta variojnë nga 5.00 në 25.00. Buza e shtëpisë është 2.70%.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher

Fakte të shpejta mbi kazinotë

Programe kompjuterikePrograme kompjuterike (1)
Playtech
Cilat lloje të reja bonusesh duhet të presim në kazinotë live në internet në 2024
2024-01-10

Cilat lloje të reja bonusesh duhet të presim në kazinotë live në internet në 2024

Lajme