Pocket Play Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

Pocket PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 300 dollarë
Kazino celulare
2000+ lojëra
Pagesa të shpejta dhe të sigurta
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino celulare
2000+ lojëra
Pagesa të shpejta dhe të sigurta
Pocket Play
Deri në 300 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë tipari më interesant dhe magjepsës është kazinotë live online për të tërhequr lojtarët e fatit. Fatkeqësisht, Pocket Play Live Casino nuk ofron bonuse specifike të kazinosë live për lojtarët e tyre. Por lojtarët mund të përfitojnë bonus emocionues i mirëseardhjes.

Bonusi i mirëseardhjes:

100% Deri në 100 €

+4
+2
Mbyll
Games

Games

Një kazino live është një seksion i faqes së internetit ku mund të regjistroheni dhe luaj lojra kazino ashtu si do të bënin në një institucion fizik. Në mënyrë tipike, një tregtar i vërtetë njerëzor ndërvepron me kartën e tyre ndërsa luajnë në anën tjetër të kamerës.

Mjedisi, loja dhe ambienti janë të gjitha të shkëlqyera. Lojtarët mund të luajnë më shumë se 120 lojëra kazinoje të drejtpërdrejta në Pocket Play Casino që mundësohen nga Evolution Gaming. Këto janë disa nga lojërat live të pëlqyera:

 • Super Sic Bo
 • Ëndrra tërheqëse
 • Monopol LIVE
 • Blackjack live
 • Live Roulette dhe shumë të tjerë

Lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve transmetohen në HD në ekran dhe ngjarja drejtohet nga tregtarë dhe lajmëtarë jashtëzakonisht kompetent. Për më tepër, shumë nga lojërat e drejtpërdrejta kanë tregtarë që flasin gjuhë të tjera, dhe ka disa tavolina VIP që janë në dispozicion vetëm për lojtarët me shpenzime të konsiderueshme.

Software

Për shkak të bashkëpunimit të kazinosë me zhvilluesit kryesorë të softuerit, është e mundur të luash një sërë titujsh lojërash emocionues në Pocket Play Casino. Me ndihmën e këtyre furnitorëve, krijohet një kazino që ia vlen të kontrollohet.

Për më tepër, këta zhvillues po prodhojnë vazhdimisht lojëra të reja dhe i ngarkojnë ato në kazino, në mënyrë që njeriu të ketë gjithmonë opsione të reja për t'i provuar. Ofruesit e softuerit të mbështetur janë:

 • Ezugi
 • Evolucioni
 • NetEnt

Pritet që ato të përfshijnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë nga disa ofrues të tjerë të lojërave në industrinë e lojrave.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Pocket Play ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si EcoPayz, Visa, MasterCard, Credit Cards, Bank transfer , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Pocket Play është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Në Pocket Play Casino, banka është e sigurt dhe e lehtë. Lojtarët do të kenë akses në një sërë opsionesh bankare, duke përfshirë si:

Kur luani në Pocket Play, ka edhe opsione për Bitcoin dhe kriptovaluta të tjera.

Tërheqjet duhet të trajtohen brenda 72 orëve, në varësi të metodës që lojtarët zgjedhin. Gjatë fundjavës, mund të bëhen edhe tërheqje nga llogaria.

Shuma minimale e tërheqjes është vendosur në 25 €.

Withdrawals

Pocket Play u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

+1
+-1
Mbyll

Languages

Disponueshmëria e faqeve të internetit në shumë gjuhë luan një rol të rëndësishëm në suksesin e kazinosë në mbarë globin. Lojtarët nga rajone të ndryshme me kultura të ndryshme mund të hyjnë në kazino live në gjuhën e tyre përkatëse. Pocket Play live kazino ofron përmbajtje shumëgjuhëshe në uebsajt. Aktualisht, Pocket Play Live Casino mbështet gjuhët e mëposhtme:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • finlandez
 • norvegjeze dhe të tjerë
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Pocket Play . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Pocket Play i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Pocket Play është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

I vetmi kazino live operuar nga ky biznes i lojrave, Pocket Play, u themelua në vitin 2020 dhe është në pronësi dhe operuar nga Deep Dive Tech BV

Shumëllojshmëria në argëtim është thelbësore për çdo vendndodhje të lojërave të drejtpërdrejta në internet. Dikush mund të luajë pa mundim lojëra si Blackjack live, Ruletë, Video Poker dhe Baccarat në këtë kazino të veçantë live.

Grafika vizatimore dhe dizajni i thjeshtë i kësaj kazinoje janë një tjetër aspekt intrigues. Është më e thjeshtë të gjesh butona, lidhje dhe lojëra të shumta të klikueshme në faqen e internetit për shkak të ngjyrave të shkëlqyera të përdorura në tekst dhe pamjet vizuale. Faqja e lojërave në internet Pocket Play Live Casino, e cila u prezantua në vitin 2020, meriton një inspektim nga afër të përfitimeve dhe të metave të tij. Fakti që Deep Dive Tech BV menaxhon faqen e internetit të argëtimit të kazinosë është treguesi i parë se çfarë të presin prej tij, ndërsa licencat janë një temë tjetër që përdoruesit duhet të kenë parasysh.

Çdo kazino në internet duhet t'i nënshtrohet një vlerësimi të plotë. Qeveria e Curacao-s i ka dhënë kësaj faqe interneti një licencë për lojërat e fatit. Është e rëndësishme të theksohet se faqja e kazinosë ka lojëra nga ofruesit kryesorë të lojërave kur bëhet fjalë për zgjedhjen e lojërave të kazinosë live.

Pse Plat në Live Casino

Autoriteti i Lojërave të Curacao i jep kazinosë një licencë dhe rregullon operacionet e saj. Disa njerëz mund të argumentojnë se Curacao nuk i rregullon kumarin në zonë me mjaft ashpërsi, megjithatë Pocket Play i mban lojtarët të angazhuar dhe të kthehen për më shumë.

Laviv Tech Limited sigurohet që gjithçka është e ligjshme për të gjitha transaksionet që kryhen në faqen e internetit. Lojtarët mund të ndihen të sigurt duke ditur se informacioni është i sigurt kur bëjnë një depozitë ose tërheqje, sepse kriptimi SSL përdoret në çdo faqe.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: Pocket Play

Account

Regjistrimi për një llogari me një Pocket Play hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Pocket Play dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Për informacion se si të kontaktoni Pocket Play Casino shërbimi ndaj klientit, shkoni te faqja e Ndihmës së faqes së internetit.

 • Email
 • Bisedë e drejtpërdrejtë

Nëse lojtarët duhet t'i kontaktojnë ata, ata mund ta bëjnë këtë duke dërguar një email tek support@pocketplay.com ose duke përdorur funksionin Live Chat duke e zgjedhur atë nga fundi i djathtë i ekranit duke klikuar butonin blu Chat. Biseda live në anglisht dhe gjermanisht është e aksesueshme gjatë gjithë orarit.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Pocket Play për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Pocket Play shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Pocket Play ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Pocket Play në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Pocket Play . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Pocket Play janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Zhvilluesit më të njohur të lojërave kanë prodhuar përmbajtje lojrash të nivelit më të lartë për Pocket Play Live Casino. Duhet të përfshihen më shumë ofrues lojërash në lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Kazinoja miqësore me kriptovalutat e bën të thjeshtë financimin e aktiviteteve të lojërave dhe ekipi i kujdesit ndaj klientit është i disponueshëm për të ndihmuar lojtarët sa herë që është e nevojshme.

Kazinoja e drejtpërdrejtë ofron një akses të menjëhershëm në argëtimin më të mirë të lojërave ndërsa dizajni i drejtpërdrejtë dhe tërheqës ofron përdorshmëri të jashtëzakonshme. Për më tepër, kazinoja i jep përparësi sigurisë dhe drejtësisë, kështu që lojtarët mund të pushojnë duke e ditur se gjithçka është në rregull. Shumë e rekomanduar!

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €