Poker Stars Live Casino Rishikoni

Age Limit
Poker Stars
Poker Stars is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Rreth Poker Stars

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Poker Stars shënon një 8 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në undefined dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 08/03/2021 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Poker Stars

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Poker Stars . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Flop Poker, Poker, Auto Live Roulette, Poker me tre letra, Bast në Futboll , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Poker Stars ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Poker Stars

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

Poker Stars ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, Play'n GO, Thunderkick, Playtech, NetEnt , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Poker Stars

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Visa, MasterCard, Credit Cards, Bank transfer, Skrill , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Poker Stars ?

Poker Stars është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score8.0
Përfitimet
+ Faqja më e madhe e pokerit
+ Mund të luhet në të gjitha pajisjet
+ 7000+ lojëra pokeri

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (5)
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Rumune
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS ItalyDGOJ SpainMalta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live RouletteBaccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Classic Roulette LiveFlop Poker
Futboll
Futboll Amerikan
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
Kriketi
Lightning RouletteLive American Blackjack
MMA
PokerPoker me tre letra
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenisi
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Leu rumun
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Rumania
SoftwareSoftware (13)
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution GamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GOPlaytechPragmatic Play
Stakelogic
ThunderkickYggdrasil Gaming