Pragmatic Play

October 26, 2020

Luaj pragmatike si sponsor kryesor

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Lojë pragmatike, i cili është një nga ofruesit më të mirë të përmbajtjes në industrinë e lojërave të fatit, do të jetë sponsori kryesor për çmimet e njohura gjerësisht të EGR Operator Awards 2020. Kjo, natyrisht, është më se e merituar për këtë markë pasi ata kanë bërë gjithmonë një punë të shkëlqyer.

Luaj pragmatike si sponsor kryesor

Ky event do të ndodhë virtualisht në ditën e 11 nëntorit të këtij viti dhe, si gjithmonë, është marka më e njohur dhe më e madhe në botë kazino live, sportsboo k dhe sektori i filialeve do të marrin pjesë, pasi kërkojnë të marrin në shtëpi vetëm një nga mbi 20 çmimet e nderuara që do të jepen atë natë.

EGR është i njohur sepse ato japin ngjarjet më të suksesshme dhe më tërheqëse dhe, është e qartë, se ky nuk do të jetë një përjashtim. Ka një axhendë të mbushur me panele interesante dhe madje Lena Yasir, zëvendëspresidentja nga Pragmatic Play do të flasë.

Mendimi i industrisë!

Roxana Nazalu, e cila është Shefja e Marketingut në Pragmatic deklaroi se kjo ngjarje, EGR Operator Awards, është një ngjarje e njohur kur bëhet fjalë për industrinë e lojrave dhe është një privilegj për ta që të jenë sponsorë, ndërsa në të njëjtën kohë janë në gjendje të mbështesin partnerët e tyre operatorë.

Roxana tha gjithashtu se të kesh mundësinë të ketë parë më parë produksionin e ngjarjeve identike nga EGR e bën markën plotësisht të bindur se ky event do të jetë plot me temat më të mira dhe interesante dhe se me siguri Pragmatic Play do të ketë një rol në këtë. Kjo do të jetë një mundësi e mahnitshme për Pragmatic Play që të prezantojë disa nga lojërat e ardhshme që ata kanë zhvilluar dhe që po zhvillojnë, të tilla si lojëra të drejtpërdrejta, të cilat padyshim do të jenë një sukses midis lojtarëve dhe operatorëve.

Pse u zgjodh Play Pragmatic?

Pragmatic Play është një nga ofruesit më të mirë dhe më të mëdhenj në botë. Ata u zgjodhën për shumë arsye:

  • Për shkak të lojërave të tyre me cilësi të lartë, që të gjithë i duan
  • Sepse ata janë gjithmonë duke lançuar lojëra të reja për lojtarët e tyre dhe, natyrisht, për klientët e tyre që është padyshim një avantazh i madh
  • Sepse ata kanë një gamë të gjerë lojërash në dispozicion, nga lojëra elektronike, në kazino live dhe gjithashtu te bingo dhe shumë më tepër. Të gjitha janë në dispozicion përmes një platforme të vetme
  • Sepse përmbajtja e tyre mund të luhet nëpër pajisje të shumta dhe lojërat e tyre mund të shihen në disa gjuhë dhe monedha të disponueshme

Sigurisht, ky nuk është një zhvillues i ri. Ajo ka qenë rreth e rrotull për një kohë. Ata që janë në industrinë e lojërave të fatit me siguri e dinë emrin Pragmatic Play, pasi është një nga markat më të njohura në këtë botë. Kjo është një markë e nivelit të lartë, me shumë për të ofruar, veçanërisht për operatorët dhe lojtarët.

Zgjidh vetëm më të mirën

Nëse po kërkoni të argëtoheni në një kazino në internet, por nuk e keni idenë se cilën kazino, atëherë më e mira që mund të bëni me siguri është të zgjidhni një që ka lojëra nga Pragmatic. Kjo është padyshim zgjidhja më e mirë që mund të bëni. Jo vetëm sepse lojërat e tyre janë plotësisht të drejta, por edhe sepse do të keni lojëra të reja çdo muaj.

Kjo markë ka pushtuar padyshim shumë lojtarë dhe ju do të jeni një prej tyre. Pra, mos mendoni se kjo markë nuk ia vlen kohën tuaj. Ata vlejnë shumë më tepër. Ata janë padyshim një nga më të mirët dhe kjo është arsyeja pse ata janë një nga liderët në tregun e lojërave të fatit.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme